CMS POLSKA Spółka z o.o.

ul. Poznańska 75
60-185 Skórzewo

Dane kontaktowe

Tel.: 61 814 35 69
E-mail:  office@cms-polska.pl
Zgłoszenia serwisowe: serwis@cms-polska.pl

Dane do faktur

NIP: 7773233187
REGON: 302508650
KRS: 0000471622

CMS Polska Skórzewo – dostawca maszyn CNC 

CMS Polska oferuje maszyny CNC do obróbki, cięcia i wykańczania elementów  wytwarzanych z tworzyw, szkła i metali. Maszyny CMS Polska są wykorzystywane w wielu gałęziach przemysłu, w tym w przemyśle kosmicznym, lotniczym, samochodowym, energetycznym (np. do budowy turbin wiatrowych) i morskim (do budowy elementów wyposażenia i konstrukcji łodzi i jachtów). 

Oferujemy pełne wsparcie w procesie doboru i wdrożenia każdej oferowanej przez nas maszyny CNC. Zapewniamy fachowe wsparcie w zakresie projektowania i modernizacji linii produkcyjnych, w których będą użytkowane maszyny CNC oferowane przez CMS Polska. Realizujemy kompleksowe usługi serwisowe zarówno w okresie gwarancji, jak i po jej wygaśnięciu. Zapewniamy stały dostęp do części zamiennych w całym okresie eksploatacji wdrożonych do użytkowania urządzeń.

Dostawca maszyn CNC do frezowania, cięcia wodą i gratowania elementów z tworzyw i metali

Zachęcamy do kontaktu wszystkich zainteresowanych możliwościami i korzyściami płynącymi z zastosowania w procesie produkcyjnym oferowanych przez nas maszyn CNC. Możemy pochwalić się licznymi instalacjami w kraju i na świecie, oferujemy pełne wsparcie w zakresie dopasowania poszczególnych urządzeń CNC do specyfiki procesów produkcyjnych realizowanych przez polskie zakłady produkcyjne na różnym etapie rozwoju.

Zapraszamy do kontaktu i rozmowy o zastosowaniu centrów obróbczych, które mogą być wdrażane zarówno we w pełni zautomatyzowanych procesach produkcyjnych, jak i w zakładach, w których sporą część czynności wykonują pracownicy i operatorzy maszyn CNC. Oferujemy urządzenia z nowoczesnym systemem sterowania, który umożliwia szybką integrację zakładu produkcyjnego z każdym biurem projektowym i zleceniodawcą, tak aby do minimum ograniczyć trudności związane z adaptacją projektów na potrzeby realizacji poszczególnych operacji obróbki elementów. 

Maszyny zaprojektowane, aby sprostać oczekiwaniom Twojej produkcji.

Zaawansowana technologia to nasz wyznacznik jakości

Oprócz wysokiej klasy maszyn posiadamy również
wykwalifikowanych Polskich serwisantów, którzy od lat
sprawują opiekę nad serwisem i instalacją maszyn CMS SpA.

Scroll to Top
Przewiń do góry