Rozwiązania dla branży z sektora metalu

Maszyna do obróbki metalu

Oferujemy maszyny do obróbki i wykańczania elementów metalowych. W ofercie dostępne są różnej wielkości 5-osiowe frezarki do metalu, systemy do cięcia wodą oraz gratowarki do wykańczania powierzchni i krawędzi wyrobów gotowych. Maszyny są dostępne w różnych konfiguracjach. Urządzenia różnią się mocą oraz wielkością i wyposażeniem przestrzeni roboczej.

Dostępne w asortymencie urządzenia nadają się do użytku przy różnorodnych procesach związanych z cięciem. Oferta obejmuje zarówno maszyny do obróbki metalu, jak i do wykańczania krawędzi oraz do końcowego czyszczenia powierzchni. Zapraszamy zatem do zapoznania się ze szczegółami oferty CMS, w której można znaleźć różnorodne zaawansowane technologicznie urządzenia przemysłowe, w tym obrabiarki.

Proponujemy różnego rodzaju frezarki 5-osiowe, których wielkość i inne parametry można dostosować do określonych wymagań. Dzięki nim możliwe jest osiągnięcie bardzo precyzyjnego efektu obróbki uwzględniającego wykonanie licznych detali. Ponadto asortyment obejmuje maszyny CNC do metalu przeznaczone do cięcia wodą (waterjet).

Atutem oferty CMS jest też dostępność serwisu frezarek i waterjetów, w którym znajdują się części zamienne oraz podzespoły. Stanowi to duże udogodnienie dla klientów, którzy w każdym momencie mogą liczyć na pomoc w zakresie naprawy i modernizacji urządzeń.

5-osiowe frezarki do stali

Frezarki do obróbki metalu to jeden z ważniejszych elementów oferty CMS. 5-osiowe maszyny do obróbki metalu naszej marki są wykorzystywane przez producentów z różnych branż. Jednym z popularniejszych produktów w tej kategorii są oferowane przez nas zaawansowane obrabiarki do metali lekkich, w tym aluminium. Oferujemy kilka wariantów maszyn tego typu, które świetnie sprawdzają się również przy obróbce twardszych metali. Maszyny do obróbki metalu są dostępne w kilku wariantach różniących się mocą i rodzajem zabudowy. 

Gratowarki do wykańczania elementów po obróbce skrawaniem

Cięcie wodą i inne operacje obróbki metalu zazwyczaj trzeba zakończyć procesem wykańczającym, który wygładza ostre krawędzie i usuwa wszystkie pozostałości materiału, które czasami utrzymują się w okolicach krawędzi obrabianych powierzchni np. w postaci różnej wielkości zadziorów czy wiórów. Gratowanie to jeden z szybszych i wydajniejszych sposobów na obrobienie krawędzi wyrobu i oczyszczenie jego powierzchni z pozostałości po obróbce. Oferujemy 5 modeli gratowarek, które można dostosować do potrzeb i budżetu.

Systemy cięcia wodą – WaterJet

Planując proces produkcyjny, warto wziąć pod uwagę wydajne techniki cięcia wodą. W ofercie naszej firmy dostępnych jest 6 wydajnych i niezawodnych maszyn do cięcia wodą, które są przystosowane do współpracy z różnymi typami głowic tnących. Warto wiedzieć, że systemy do cięcia formatek wodą ze ścierniwem to wiodące rozwiązanie, stosowane w procesach produkcyjnych w wielu gałęziach przemysłu.

Urządzenia znajdujące się w asortymencie CMS sprawdzą się do różnych stopów metali i tworzyw o dowolnej grubości. Dużą zaletę stanowi fakt, że można je konfigurować według potrzeb, aby zoptymalizować przeprowadzane z ich użyciem procesy. W tej kategorii oferujemy maszyny do obróbki metali w postaci frezarek CNC, systemów cięcia wodą (waterjet) oraz gratowarek.

Maszyny CNC do metalu projektowane są w taki sposób, aby były w pełni funkcjonalne i spełniały nawet ściśle sprecyzowane wymagania. Zachęcamy więc do zapoznania się ze szczegółami oferty poszczególnych urządzeń do przemysłu i całej oferty CMS.

Zalety nowoczesnych urządzeń

Serwis oraz magazyn części do urządzeń CNC mieszczą się na terenie Polski, dzięki czemu czas oczekiwania na realizację zamówienia jest krótki. Dostępne w ofercie maszyny do obróbki metalu charakteryzują się odpowiednim poziomem sztywności, co przekłada się na ich solidność i trwałość.

Frezarka do metalu zaprojektowana jest w taki sposób, aby sprawdzała się na różnorodnych liniach produkcyjnych. Jej dopracowana pod każdym względem konstrukcja w połączeniu z solidnymi komponentami i zaawansowanymi technologicznie rozwiązaniami przekłada się na bezproblemowe przetwarzanie różnych rodzajów stali, aluminium i tworzyw.

Cięcie wodą i gratowanie

Oprócz frezarek CNC w ofercie CMS znajdują się też inne maszyny do obróbki, w tym przeznaczone do cięcia z użyciem strumienia wody (waterjet). Dzięki temu krawędzie pozostają gładkie, a ponadto nie są wydzielane szkodliwe opary. Dostępne są różne modele systemów, których parametry można dopasować do potrzeb.

Proponujemy także gratowarki, które są wykorzystywane do wykańczania powierzchni i krawędzi po zakończonej obróbce skrawaniem, w tym z użyciem frezarek, laserów, plazmy itd.

Duży wybór nowoczesnych maszyn dostępnych w ofercie CMS sprawia, że można tu zakupić frezarki i obrabiarki do metalu o konkretnych parametrach. Dzięki temu mogą być stosowane w różnorodnych branżach. Oferujemy również możliwość zakupu dodatkowych urządzeń CNC i przeznaczonych do nich akcesoriów – zachęcamy więc do zapoznania się z całą ofertą.

Maszyny zaprojektowane, aby sprostać oczekiwaniom Twojej produkcji.

Zaawansowana technologia to nasz wyznacznik jakości

Oprócz wysokiej klasy maszyn posiadamy również
wykwalifikowanych Polskich serwisantów, którzy od lat
sprawują opiekę nad serwisem i instalacją maszyn CMS SpA.

Scroll to Top
Przewiń do góry