Rozwiązania dla branży z sektora metalu

Maszyna do obróbki metalu

Oferujemy maszyny do obróbki i wykańczania elementów metalowych. W ofercie dostępne są różnej wielkości 5-osiowe frezarki do metalu, systemy do cięcia wodą oraz gratowarki do wykańczania powierzchni i krawędzi wyrobów gotowych. Maszyny są dostępne w różnych konfiguracjach. Urządzenia różnią się mocą oraz wielkością i wyposażeniem przestrzeni roboczej.

5-osiowe frezarki do stali

Frezarki do obróbki metalu to jeden z ważniejszych elementów oferty CMS. 5-osiowe maszyny do obróbki metalu naszej marki są wykorzystywane przez producentów z różnych branż. Jednym z popularniejszych produktów w tej kategorii są oferowane przez nas zaawansowane obrabiarki do metali lekkich, w tym aluminium. Oferujemy kilka wariantów maszyn tego typu, które świetnie sprawdzają się również przy obróbce twardszych metali. Maszyny do obróbki metalu są dostępne w kilku wariantach różniących się mocą i rodzajem zabudowy. 

Gratowarki do wykańczania elementów po obróbce skrawaniem

Cięcie wodą i inne operacje obróbki metalu zazwyczaj trzeba zakończyć procesem wykańczającym, który wygładza ostre krawędzie i usuwa wszystkie pozostałości materiału, które czasami utrzymują się w okolicach krawędzi obrabianych powierzchni np. w postaci różnej wielkości zadziorów czy wiórów. Gratowanie to jeden z szybszych i wydajniejszych sposobów na obrobienie krawędzi wyrobu i oczyszczenie jego powierzchni z pozostałości po obróbce. Oferujemy 5 modeli gratowarek, które można dostosować do potrzeb i budżetu.

Systemy cięcia wodą – WaterJet

Planując proces produkcyjny, warto wziąć pod uwagę wydajne techniki cięcia wodą. W ofercie naszej firmy dostępnych jest 6 wydajnych i niezawodnych maszyn do cięcia wodą, które są przystosowane do współpracy z różnymi typami głowic tnących. Warto wiedzieć, że systemy do cięcia formatek wodą ze ścierniwem to wiodące rozwiązanie, stosowane w procesach produkcyjnych w wielu gałęziach przemysłu. 

Maszyny zaprojektowane, aby sprostać oczekiwaniom Twojej produkcji.

Zaawansowana technologia to nasz wyznacznik jakości

Oprócz wysokiej klasy maszyn posiadamy również
wykwalifikowanych Polskich serwisantów, którzy od lat
sprawują opiekę nad serwisem i instalacją maszyn CMS SpA.

Przewiń do góry