Sprawdzone i przetestowane centra obróbcze 5-osiowe

Dzięki szerokiej gamie rozwiązań, które zostały opracowane pod kątem produkcji wyrobów z aluminium lub tworzywa, przedsiębiorcy mogą wybierać spośród 5-osiowych centrów obróbczych do aluminium, które zostały przetestowane, sprawdzone i dopracowane w warunkach intensywnego cyklu produkcyjnego. Warto dodać, że oferowane przez nas 5-osiowecentra mogą być wyposażone w szereg akcesoriów, które służą automatyzacji procesu produkcyjnego. Co ważne, zarówno centra obróbcze do aluminium, jak i osprzęt dodatkowy mogą być modyfikowane pod kątem unikalnych potrzeb przedsiębiorcy, które mogą być podyktowane np. warunkami w zakładzie produkcyjnym i istniejącą już infrastrukturą.

Zalety 5-osiowych centrów obróbczych CMS

Nasze 5-osiowe centrum obróbcze do aluminium to świetny wybór i pewność, że maszyna sprawdzi się w cyklu produkcyjnym. Wszystkie elementy i podzespoły oferowanych maszyn zostały wdrożone, sprawdzone i zoptymalizowane w wielkoseryjnych cyklach produkcyjnych. Użytkownik maszyny ma pewność, że każdy komponent maszyny CNC jest w pełni dopracowany, a wybrane rozwiązanie sprosta wymaganiom. 

Centrum obróbcze do aluminium do produkcji elementów o różnej wielkości

Modyfikacje wdrażamy tak, aby dostosować centrum obróbcze do aluminium do specyfiki każdego procesu produkcyjnego. Opracowaliśmy szereg akcesoriów i osprzętu, które sprawdzają się w większości zakładów produkcyjnych.

Nasza oferta to jedno z najlepszych rozwiązań na rynku. Oferujemy zarówno kompaktowe centra obróbcze do aluminium, jak i większe maszyny wyposażone w szereg akcesoriów zwiększających wydajność i zakres operacji, jakie można zrealizować na danym stanowisku obróbczym. 

Niektóre maszyny mogą być wyposażone w narzędzia do drukowania 3D. W ofercie dostępne są również opatentowane rozwiązania, które umożliwiają optymalne zamocowanie (ustawienie) dużego bądź skomplikowanego elementu w polu roboczym.

Maszyny zaprojektowane, aby sprostać oczekiwaniom Twojej produkcji.

Zaawansowana technologia to nasz wyznacznik jakości

Oprócz wysokiej klasy maszyn posiadamy również
wykwalifikowanych Polskich serwisantów, którzy od lat
sprawują opiekę nad serwisem i instalacją maszyn CMS SpA.

Scroll to Top
Przewiń do góry