CMS CONCEPT

5-osiowe centrum obróbcze do obróbki szybkościowej

Centrum obróbcze ze sterowaniem numerycznym zaprojektowane zgodnie z filozofią CMS: maszyna jest wynikiem doświadczeń zdobytych w branży motoryzacyjnej i żeglarskiej. Konstrukcja i zastosowane rozwiązania techniczne wraz z wybranymi komponentami zapewniają wysoki stopień wykończenia, duże prędkości obróbki, niezawodność, sztywność konstrukcji, elastyczność użytkowania i wysoką produktywność.

Maszyna koncepcyjna jest również dostępna z:

 • Zdejmowane stoły APC, które umożliwiają załadunek i rozładunek poza obszarem roboczym,
 • Stół obrotowy (TR): upraszcza załadunek / rozładunek poza maszyną i umożliwia cykl wahadłowy wykorzystujący cały obszar roboczy,
 • Podwójny mostek z podwójną jednostką operacyjną
  5-osiowe rozwiązanie hybrydowe: frezowanie + cięcie strumieniem wody z łapaczem,
 • Uniwersalny system, w całości zaprojektowany i wyprodukowany przez CMS, do automatycznego mocowania części o skomplikowanych kształtach (UHF)

MIEJSCE NA WYDAJNOŚĆ!

Z koncepcją wymiary elementów nie stanowią już problemu; nawet tych z branży żeglarskiej, wiatrowej czy motoryzacyjnej. A przede wszystkim dzięki lotniczym koncepcjom projektowym zastosowanym do konstrukcji, CMS nie poszedł na kompromis w zakresie wydajności z dokładnością objętościową o 23% niższą niż średnia dla tego segmentu.

LEPSZE I SZYBSZE

Wysoka moc operacyjna, precyzja geometryczna i niezawodność nawet w najbardziej złożonych procesach prowadzą do jednego rezultatu: szybszej produkcji lepszych elementów. Koncepcja została zaprojektowana tak, aby dostosować się do Twojej rzeczywistości i uczynić ją jeszcze bardziej wydajną i konkurencyjną.

SZYTY NA MIARĘ

Pojedyncza lub podwójna jednostka operacyjna, pojedynczy lub podwójny obszar roboczy, 5-osiowy agregat frezujący od 12 do 32 kW, 5-osiowy agregat z technologią waterjet, ponad 100 wymiarów, wyjmowane lub obrotowe stoły: nie sposób nie znaleźć najbardziej wydajnej konfiguracji dla każdej produktywnej rzeczywistości. Bez kompromisów.

UHF: UNIWERSALNY SYSTEM CMS DO AUTOMATYCZNEGO BLOKOWANIA ELEMENTÓW * (* OPATENTOWANY)

Tradycyjnie problem mocowania skomplikowanych elementów jest rozwiązywany za pomocą dedykowanego sprzętu dla każdego pojedynczego elementu; rozwiązanie jest zatem drogie zarówno pod względem konstrukcyjnym, jak i logistycznym (składowanie i przenoszenie), ale przede wszystkim nie jest wydajne w przypadku produkcji jednostkowych lub bardzo małych partii, jak to często ma miejsce na przykład w lotnictwie. Firma CMS opracowała uniwersalny i automatyczny system blokowania, który w ciągu kilku chwil może zmienić konfigurację, aby podążać za niezwykle złożonymi kształtami każdego nowego elementu. Zero przestojów: rewolucja w wydajności i zarządzaniu produkcją.

Masz pytanie dotyczące prezentowanego produktu?

Zapraszamy do kontaktu. 
Tel.: 61 814 35 69
Fax: 61 814 86 30
E-mail:  office@cms-polska.pl
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę CMS POLSKA Spółka z o.o. z siedzibą w ul. Poznańska 75 60-185 Skórzewo, w celu udzielenia odpowiedzi. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich edytowania.

  Administratorem danych osobowych jest CMS POLSKA Spółka z o.o., z siedzibą w Szkórzewie (60-185), ul. Poznańska 75. Dane osobowe przetwarzane są w celu przesyłania ofert lub informacji dotyczących produktów lub usług administratora danych osobowych. Każdy ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania i żądania ich usunięcia. Podanie danych ma charakter dobrowolny, ale jest konieczne do otrzymywania ww. ofert lub informacji.

  Przewiń do góry