CMS CONCEPT

5-osiowe centrum obróbcze do obróbki szybkościowej

Centrum obróbcze ze sterowaniem numerycznym zaprojektowane zgodnie z filozofią CMS: maszyna jest wynikiem doświadczeń zdobytych w branży motoryzacyjnej i żeglarskiej. Konstrukcja i zastosowane rozwiązania techniczne wraz z wybranymi komponentami zapewniają wysoki stopień wykończenia, duże prędkości obróbki, niezawodność, sztywność konstrukcji, elastyczność użytkowania i wysoką produktywność.

Maszyna koncepcyjna jest również dostępna z:

 • Zdejmowane stoły APC, które umożliwiają załadunek i rozładunek poza obszarem roboczym,
 • Stół obrotowy (TR): upraszcza załadunek / rozładunek poza maszyną i umożliwia cykl wahadłowy wykorzystujący cały obszar roboczy,
 • Podwójny mostek z podwójną jednostką operacyjną
  5-osiowe rozwiązanie hybrydowe: frezowanie + cięcie strumieniem wody z łapaczem,
 • Uniwersalny system, w całości zaprojektowany i wyprodukowany przez CMS, do automatycznego mocowania części o skomplikowanych kształtach (UHF)

MIEJSCE NA WYDAJNOŚĆ!

Z koncepcją wymiary elementów nie stanowią już problemu; nawet tych z branży żeglarskiej, wiatrowej czy motoryzacyjnej. A przede wszystkim dzięki lotniczym koncepcjom projektowym zastosowanym do konstrukcji, CMS nie poszedł na kompromis w zakresie wydajności z dokładnością objętościową o 23% niższą niż średnia dla tego segmentu.

LEPSZE I SZYBSZE

Wysoka moc operacyjna, precyzja geometryczna i niezawodność nawet w najbardziej złożonych procesach prowadzą do jednego rezultatu: szybszej produkcji lepszych elementów. Koncepcja została zaprojektowana tak, aby dostosować się do Twojej rzeczywistości i uczynić ją jeszcze bardziej wydajną i konkurencyjną.

SZYTY NA MIARĘ

Pojedyncza lub podwójna jednostka operacyjna, pojedynczy lub podwójny obszar roboczy, 5-osiowy agregat frezujący od 12 do 32 kW, 5-osiowy agregat z technologią waterjet, ponad 100 wymiarów, wyjmowane lub obrotowe stoły: nie sposób nie znaleźć najbardziej wydajnej konfiguracji dla każdej produktywnej rzeczywistości. Bez kompromisów.

UHF: UNIWERSALNY SYSTEM CMS DO AUTOMATYCZNEGO BLOKOWANIA ELEMENTÓW * (* OPATENTOWANY)

Tradycyjnie problem mocowania skomplikowanych elementów jest rozwiązywany za pomocą dedykowanego sprzętu dla każdego pojedynczego elementu; rozwiązanie jest zatem drogie zarówno pod względem konstrukcyjnym, jak i logistycznym (składowanie i przenoszenie), ale przede wszystkim nie jest wydajne w przypadku produkcji jednostkowych lub bardzo małych partii, jak to często ma miejsce na przykład w lotnictwie. Firma CMS opracowała uniwersalny i automatyczny system blokowania, który w ciągu kilku chwil może zmienić konfigurację, aby podążać za niezwykle złożonymi kształtami każdego nowego elementu. Zero przestojów: rewolucja w wydajności i zarządzaniu produkcją.

Masz pytanie dotyczące prezentowanego produktu?

Zapraszamy do kontaktu. 
Tel.: 61 814 35 69
Fax: 61 814 86 30
E-mail:  office@cms-polska.pl
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę CMS POLSKA Spółka z o.o. z siedzibą w ul. Poznańska 75 60-185 Skórzewo, w celu udzielenia odpowiedzi. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich edytowania.

  Administratorem danych osobowych jest CMS POLSKA Spółka z o.o., z siedzibą w Szkórzewie (60-185), ul. Poznańska 75. Dane osobowe przetwarzane są w celu przesyłania ofert lub informacji dotyczących produktów lub usług administratora danych osobowych. Każdy ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania i żądania ich usunięcia. Podanie danych ma charakter dobrowolny, ale jest konieczne do otrzymywania ww. ofert lub informacji.

  Maszyny zaprojektowane, aby sprostać oczekiwaniom Twojej produkcji.

  Zaawansowana technologia to nasz wyznacznik jakości

  Oprócz wysokiej klasy maszyn posiadamy również
  wykwalifikowanych Polskich serwisantów, którzy od lat
  sprawują opiekę nad serwisem i instalacją maszyn CMS SpA.

  Scroll to Top
  Przewiń do góry