CMS POLSKA SP. Z O. O.

To przedstawiciel firmy CMS SpA  globalnego lidera i producenta maszyn numerycznych do obróbki materiałów kompozytowych, włókna węglowego, aluminium, stopów lekkich, tworzyw sztucznych, szkła, kamienia, metalu i drewna.

CMS SpA - KONSTRUKCJA MASZYN SPECJALNYCH

Pierwsze maszyny numeryczne wyprodukował na początku lat siedemdziesiątych XX wieku i dzięki innowacyjności, wysokiej jakości serwisowi są teraz znane na całym świecie.

Od samego początku celem firmy było produkowanie spersonalizowanych i awangardowych rozwiązań opartych na głębokiej znajomości procesu klienta. To pozwoliło na zdobycie pozycji w wielu gałęziach tj: przemysł lotniczy, motoryzacja, kolejnictwo, modelarstwo odlewnicze, przemysł stolarski, przemysł związany z obróbką szkła i kamienia oraz metalu.

OD 2002 ROKU CMS

Jest częścią SCM Group światowego lidera w produkcji maszyn do przemysłu meblarskiego. SCM Group zatrudnia na dziś ponad 4000 tysiące osób i posiada przedstawicielstwa na wszystkich kontynentach. W Polsce CMS jest obecny od 2004 roku. Obecnie posiadamy dwa biura handlowe, pierwsze w Skórzewie k/Poznania, gdzie znajduje się magazyn części i serwis, oraz w Krakowie. CMS Polska Sp. z o.o. jest wyłącznym przedstawicielem i dystrybutorem CMS SpA w Polsce.

CMS POLSKA SP. Z O. O.

Jest także dystrybutorem systemów czyszczących WANDRES.
40 LAT DOŚWIADCZENIA

Założona 40 lat temu oryginalna motywacja i innowacyjny duch Clausa G. Wandresa jest dziś tak samo widoczna w firmie, jak zawsze: „Zapewniamy najlepszą technologię czyszczenia wszędzie tam, gdzie cząsteczki i kurz na powierzchni powodują wady i odrzuty podczas produkcji”.

LIDER RYNKU

"Aby utrzymać nasze wysokie standardy jakości w długim okresie, szczotki liniowe oraz płyn czyszczący Ingromat® są produkowane pod ścisłą kontrolą od 2004 roku przez naszą spółkę stowarzyszoną Wandres Brush-Hitec GmbH. Wandres Brush-Hitec GmbH posiada certyfikat systemu zarządzania jakością ISO 9001: 2015."

Maszyny zaprojektowane, aby sprostać oczekiwaniom Twojej produkcji.

Zaawansowana technologia to nasz wyznacznik jakości

Oprócz wysokiej klasy maszyn posiadamy również
wykwalifikowanych Polskich serwisantów, którzy od lat
sprawują opiekę nad serwisem i instalacją maszyn CMS SpA.

Scroll to Top
Przewiń do góry