Rozwiązania dla branży z sektora szkła

Maszyny do obróbki szkła

Prawidłowa, precyzyjna obróbka elementów szklanych stanowi obecnie podstawę niemal każdego procesu produkcyjnego. To właśnie z tego powodu nasza firma oferuje Państwu nowoczesne systemy CNC do szkła, opracowane z myślą o potrzebach różnych gałęzi przemysłu. Nowatorskie technologie zastosowane w dostępnych u nas urządzeniach odznaczają się znakomitą precyzją, umożliwiając tym samym uzyskanie dokładnie odmierzonych elementów. Pełna automatyzacja sprawia przy tym, że maszyny do obróbki szkła pozostawiają powierzchnię elementu gładką i estetyczną. Zapraszamy do zapoznania się z poniższą ofertą.

Modułowe centra obróbcze – wiertarki i myjki do szkła

Nasza firma już od ponad czterdziestu lat dostarcza najnowocześniejsze rozwiązania klientom biznesowym działającym w branżach takich jak meblarstwo i motoryzacja. Jedną z naszych wiodących propozycji są nowoczesne centra obróbcze CNC do szkła CMS PROFILE, odznaczające się konstrukcją modułową. Dzięki temu zainstalowana maszyna może pełnić funkcję zarówno przemysłowej myjki do szkła, jak i sprzętu wiercącego. Umieszczony pionowo arkusz szklany możemy poddać dowolnemu typowi obróbki, frezując go i szlifując.

Oprócz modułowej konstrukcji maszyny do obróbki szkła tego typu oferują nam również możliwość dodania ich do utworzonej już linii produkcyjnej. Dzięki temu centrum obróbcze możemy dostosować w pełni do indywidualnych potrzeb naszego zakładu. Każda z maszyn Profile została wykonana wyłącznie z najwyższej klasy elementów. Grubą stal, chroniącą podzespoły urządzenia, pokrywamy farbą ceramiczną oraz warstwą antykorozyjną. Dużą wagę przykładamy do indywidualnych elementów, takich jak wiertarka do szkła. Dzięki temu centrum jest w stanie pracować w praktycznie każdych warunkach, zapewniając tym samym wysoką estetykę opracowywanych elementów.

Systemy CNC do szkła – dlaczego warto?

Systemy CNC do szkła to rozwiązanie, które już od kilku lat cieszy się rosnącym zainteresowaniem ze strony polskich przedsiębiorców. Pełna automatyzacja obróbki sprawia bowiem, że każdy proces w produkcji seryjnej odbywa się według szablonu wprowadzonego do systemu. Dzięki temu opracowanie elementów staje się bardziej ergonomiczne. Zniwelowaniu ulega również prawdopodobieństwo popełnienia błędu. Centra obróbcze poziome i pionowe dostępne w naszej ofercie nie wymagają przy tym ponownego wprowadzania parametrów obróbki. Umożliwia to szlifierce czy wiertarce do szkła szybkie i niewymagające dużego wysiłku wykonanie pracy.

Maszyny do cięcia szkła

Oprócz myjek do szkła i szlifierek nasza firma oferuje również nowoczesne urządzenia przeznaczone do cięcia elementów szklanych. Należą do nich m.in. specjalistyczne stoły do cięcia, takie jak wydajny model CMS AGIL czy też pochyły CMS RUNNER, przeznaczony nie tylko do cięć prostych, ale również tych pod kątem. Wysokiej klasy elementy tnące umożliwiają użytkownikowi uzyskanie starannie przyciętego szkła, a proces obróbki jest szybki i bezpieczny. Oferujemy również maszyny do szkła wykorzystujące technologię WATERJET. Urządzenia te są proste w obsłudze, wydajne i wszechstronne. Modułowa konstrukcja umożliwia pełne dostosowanie ich do potrzeb, zaś specjalistyczne systemy odprowadzania pyłów i szlamu zapobiegają przedwczesnemu zużyciu się elementów.

Dlaczego warto zaufać właśnie naszym maszynom?

W CMS wierzymy, że każda maszyna – od myjek do szkła po zaawansowane szlifierki CNC -, powinna zapewnić użytkownikom najwyższą jakość i komfort obróbki. Z tego też powodu oferujemy naszym klientom szeroki zakres usług:

• Pomoc w doborze maszyny do obróbki, dostosowanej do potrzeb zakładu;

• Kompleksowe szkolenie pracowników z zakresu obsługi zakupionego urządzenia;

• Serwis maszyn, zapewniony przez doświadczonych specjalistów;

• Instalacja zakupionych urządzeń;

• Sprzedaż wiertarek do szkła i innych, oryginalnych części zamiennych dla maszyn CMS i WANDRES;

• Profesjonalne doradztwo ze strony naszego biura obsługi klienta.

Skontaktuj się z nami już dziś i sprawdź, jakie rozwiązania produkcyjne możemy zaoferować Twojej firmie!

Maszyny zaprojektowane, aby sprostać oczekiwaniom Twojej produkcji.

Zaawansowana technologia to nasz wyznacznik jakości

Oprócz wysokiej klasy maszyn posiadamy również
wykwalifikowanych Polskich serwisantów, którzy od lat
sprawują opiekę nad serwisem i instalacją maszyn CMS SpA.

Scroll to Top
Przewiń do góry