CMS EOS

System obróbki łopat turbiny wiatrowej.

CMS MONOFAST

Produkcja karabinów i elementów broni.

CMS AVANT CARAVAN

Rozwiązania do sterowania numerycznego ścian roboczych, podłóg, dachów przyczep kempingowych i kamperów.


CMS KREATOR

Centrum do pełnej integracji obrabiarki i wielkoformatowej drukarki 3D.

CMS FXB

Centrum obróbcze z 3, 4 lub 5 interpolowanymi osiami, dedykowane do szybkiej obróbki dużych detali.

CMS MBB

Centrum obróbcze z 3, 4 lub 5 interpolowanymi osiami dedykowane do szybkiej obróbki dużych płyt lub długich i wąskich elementów.

Maszyny specjalne CNC – rozwiązania szyte na miarę

W CMS Polska stawiamy na kompleksowość rozwiązań, dlatego do oferty włączyliśmy maszyny specjalne – są to wysokowydajne i zaawansowane technologicznie systemy całkowicie dopasowane do profilu działalności oraz oczekiwań Klienta. Pozwalają na realizację nawet najbardziej skomplikowanych zadań w procesie produkcyjnym. Maszyny specjalne CNC zaprojektowane zostały z myślą o przedsiębiorstwach, dla których oferta standardowych urządzeń jest niewystarczająca. Maszyny CNC to nowoczesna konstrukcja, duża funkcjonalność, wysoka trwałość oraz niskie koszty eksploatacji.

Maszyny do specjalnych zastosowań

Prezentujemy w pełni zautomatyzowane stanowiska do wytwarzania, cięcia i obróbki takich elementów, jak m.in.: 

  • turbiny wiatrowe (CMS Eos),
  • karabiny i elementy broni (CMS Monofast),
  • dachy przyczep kempingowych i kamperów (CMS Avant Caravan),
  • podłogi.

Naszym priorytetem jest stuprocentowe zadowolenie każdego Klienta, dlatego poszczególne maszyny specjalne można dowolnie konfigurować. W zależności od potrzeb istnieje możliwość wyposażenia ich w dodatkowy osprzęt lub akcesoria. Wymiana poszczególnych komponentów, ostrzy czy mechanizmów jest bardzo prosta, dzięki czemu czynności związane z serwisem lub modernizacją maszyny nie powodują przestojów w funkcjonowaniu przedsiębiorstwa.

Specjalne maszyny CNC w ofercie CMS Polska

Specjalizujemy się w produkcji kompletnych systemów CNC, uwzględniając potrzeby określonej technologii i branży. Specjalne systemy CNC dostępne w ofercie CMS Polska pozwalają na przeprowadzanie różnorodnych operacji, w tym m.in.:

  • cięcie,
  • wkręcanie,
  • zagniatanie,
  • obracanie,
  • zgrzewanie,
  • wiercenie. 

Wysokowydajne urządzenia powstają pod okiem doświadczonych inżynierów. Zanim trafią do klienta końcowego, przechodzą wymagające, wieloelementowe testy. Dużą zaletą dedykowanych systemów CNC jest to, że są one bezpieczne dla operatorów, a podczas obróbki materiału nie są wydzielane toksyczne opary. Co więcej, zastosowane w systemach oprogramowanie pozwala na pełną automatyzację procesów produkcyjnych. Wpływa to na optymalizację kosztów. 

Oferta CMS Polska obejmuje specjalne maszyny i centra obróbcze wyposażone w 3, 4, a nawet 5 interpolowanych osi. W przypadku konieczności obróbki długich i wąskich powierzchni świetnie sprawdzi się model CMS MBBCMS Kreator to urządzenie łączące w sobie zalety obrabiarki CNC i drukarki 3D. Wyróżnia się bardzo dużą powierzchnią roboczą, pozwalając na tworzenie i obróbkę wielkoformatowych modeli.

Wydajne maszyny do zadań specjalnych

W CMS Polska z przyjemnością stworzymy system dostosowany do indywidualnych potrzeb. W tym celu zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub e-mailowego. Nasi wykwalifikowani pracownicy sprawują opiekę nad serwisem i instalacją maszyn, a także zajmują się przeprowadzaniem szkoleń z ich obsługi. Specjalne maszyny CNC to gwarancja najwyższej jakości wykonania, funkcjonalności i innowacyjnych technologii. To również podstawa zautomatyzowanej oraz wydajnej produkcji.

Maszyny zaprojektowane, aby sprostać oczekiwaniom Twojej produkcji.

Zaawansowana technologia to nasz wyznacznik jakości

Oprócz wysokiej klasy maszyn posiadamy również
wykwalifikowanych Polskich serwisantów, którzy od lat
sprawują opiekę nad serwisem i instalacją maszyn CMS SpA.

Scroll to Top
Przewiń do góry