CMS AVANT CARAVAN

Rozwiązania do sterowania numerycznego ścian roboczych, podłóg, dachów przyczep kempingowych i kamperów.

AVANT CARAVAN zawsze służył firmom z branży, aby zapewnić maksymalną produktywność i niezawodność. Od lat 80-tych jest najlepszym rozwiązaniem do produkcji nie tylko ścian bocznych, podłóg i dachów do kamperów, przyczep kempingowych i kamperów, ale także paneli do chłodni. Różne typy jedno-, dwu-, 3-, 4- i 5-osiowych jednostek operacyjnych, wytaczarek i rozwiązań dostosowanych do indywidualnych potrzeb, zaspokajają potrzeby każdego i dla każdego procesu.

Teraz dostępny również w wersji AVANT CARAVAN GT do obróbki paneli o szerokości do 3500 mm.

NIEZAWODNOŚĆ I WYDAJNOŚĆ

Z ponad 100 maszynami zainstalowanymi i pracującymi na całym świecie, Avant Caravan stanowi odniesienie dla sektora przyczep kempingowych / kamperów i nie tylko. Udane zastosowania również w branży chłodni, dla klientów poszukujących automatyzacji, produktywności i maksymalnej niezawodności.


KONFIGURACJA ZERO

Plan matrycowy, który charakteryzuje rozwiązanie Avant przyczepy kempingowej, pozwala skrócić czas ustawiania systemu blokującego do zera. Każda przyssawka posiada niezależne zwalnianie i załączanie, co pozwala na zablokowanie dowolnego typu panelu klienta. Teraz z + 225% więcej przyssawek.

MAKSYMALNA KONFIGUROWALNOŚĆ

Na przestrzeni lat CMS opracował kilka jednostek operacyjnych, które można również łączyć, aby skrócić czas realizacji wielu procesów o 53%. Głowice z 3, 4 i 5 osiami oraz nową pływającą jednostką operacyjną do obniżania, unikając stosowania drogich agregatów, które wymagają ciągłej konserwacji.

ISTOTNE WYMIARY

Przyczepa Avant pozwala na obróbkę paneli nawet powyżej 13 metrów długości. Dzięki nowej przyczepie Avant Caravan GT możemy teraz obrabiać 5-osiowe panele o szerokości ponad 3500 mm, wszystkie z całkowicie zautomatyzowanym rozwiązaniem przelotowym.

Masz pytanie dotyczące prezentowanego produktu?

Zapraszamy do kontaktu. 
Tel.: 61 814 35 69
Fax: 61 814 86 30
E-mail:  office@cms-polska.pl
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę CMS POLSKA Spółka z o.o. z siedzibą w ul. Poznańska 75 60-185 Skórzewo, w celu udzielenia odpowiedzi. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich edytowania.

  Administratorem danych osobowych jest CMS POLSKA Spółka z o.o., z siedzibą w Szkórzewie (60-185), ul. Poznańska 75. Dane osobowe przetwarzane są w celu przesyłania ofert lub informacji dotyczących produktów lub usług administratora danych osobowych. Każdy ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania i żądania ich usunięcia. Podanie danych ma charakter dobrowolny, ale jest konieczne do otrzymywania ww. ofert lub informacji.

  Maszyny zaprojektowane, aby sprostać oczekiwaniom Twojej produkcji.

  Zaawansowana technologia to nasz wyznacznik jakości

  Oprócz wysokiej klasy maszyn posiadamy również
  wykwalifikowanych Polskich serwisantów, którzy od lat
  sprawują opiekę nad serwisem i instalacją maszyn CMS SpA.

  Scroll to Top
  Przewiń do góry