ZATĘPIARKA SFV-2500

Centra obróbcze pionowe

Czym są centra obróbcze i na czym polega ich działanie?

Centra obróbcze pionowe to nowoczesne, bardzo zaawansowane maszyny doskonale sprawdzające się podczas obróbki materiałów o różnej grubości, długości i fakturze. Dzięki możliwości zainstalowania narzędzi wieloprofilowych, takich jak frezy i profile łączone, urządzenia te nadają się zarówno do zatępiania, szlifowania, polerowania, jak wiercenia. Centrum obróbcze pozwala na preparacje następujących powierzchni:
  • sklejki,
  • szkła,
  • płyt laminowanych,
  • MDF,
  • plexi,
  • kompozytów aluminiowych,
  • stali hartowanej.
Zastosowanie elektrycznych systemów sterowania umożliwiających cyfrowe odczyty pionowe i poziome daje możliwość precyzyjnego cięcia bez konieczności manualnego nastawiania oraz prowadzenia brzeszczotu. Maszyny ze sterowaniem pneumatycznym i wyświetlaczem LCD pozwalają na wygodną obsługę nawet mniej doświadczonym osobom. Specjalny, wzmocniony system mocowania stabilizuje obrabiany materiał, dzięki czemu cały proces jest w pełni bezpieczny zarówno dla operatora, jak i osób znajdujących się w pobliżu.

Centra obróbcze w bogatej ofercie firmy CMS Polska

Jako producenci wysokowydajnych systemów CNC oferujemy wszystkim Klientom najwyższej klasy pionowecentra obróbcze spełniające rygorystyczne normy europejskie. Asortyment firmy CMS Polska obejmuje maszyny dopasowane do różnych potrzeb technologicznych. Każda z nich wyróżnia się nowatorskimi rozwiązaniami i patentami, których na próżno szukać u konkurencji. Prezentujemy modele Ypsos, Vertec i SFV-2500.

Centra obróbcze CMS Ypsos

Maszyna ta to jedno z najbardziej wydajnych i wszechstronnych urządzeń, które umożliwia pełną kontrolę nad każdym etapem obróbki. Wyposażona jest w czytelny wyświetlacz z wbudowanym interfejsem użytkownika, co daje duże możliwości konfiguracyjne. Centra obróbcze CMS Ypsos doskonale sprawdzą się zarówno w przypadku małych, jak i większych płyt – do 6 m długości i 3 m wysokości. Umożliwia produkcję drzwi prysznicowych, szyb okiennych czy innych szklanych elementów, np. balustrad.

Centra obróbcze CMS Vertec

Centrum obróbcze CMS Vertec przeznaczone jest do obróbki szklanych tafli (zarówno prostokątnych, jak i kształtowych). Pozwala na ich wiercenie, pogłębianie, frezowanie oraz wycinanie. Zastosowany system antywibracyjny sprawia, że obrabiany materiał nie jest narażony na drgania mogące go uszkodzić. Maksymalna długość blatu roboczego wynosi 7,5 metra, zaś wysokość – 3,3 m. Maszyna jest przystosowana do cięcia szkła monolitycznego, laminowanego i niskoemisyjnego.

Zatępiarka SFV-2500

Zatępiarka to urządzenie służące do wygładzania i szlifowania krawędzi szkła, ceramiki i kamienia lub innych materiałów, które mają zostać przygotowane przed dalszą obróbką, np. malowaniem czy laminowaniem. Umożliwia pracę zarówno na sucho, jak i na mokro. Duża powierzchnia robocza pozwala na obróbkę materiałów o maksymalnej długości 4,5 m i wysokości 2,5 m.

CMS Polska – producent z wieloletnim doświadczeniem

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą obrabiarek pionowych. Na specjalne życzenie Klienta jesteśmy w stanie dostarczyć maszyny o jeszcze wyższych parametrach użytkowych. W ten sposób w każdym parku maszynowym można stworzyć w pełni profesjonalne oraz niezawodne pionowe centrum obróbcze.

Maszyny zaprojektowane, aby sprostać oczekiwaniom Twojej produkcji.

Zaawansowana technologia to nasz wyznacznik jakości

Oprócz wysokiej klasy maszyn posiadamy również
wykwalifikowanych Polskich serwisantów, którzy od lat
sprawują opiekę nad serwisem i instalacją maszyn CMS SpA.

Scroll to Top
Przewiń do góry