Praca w zakładach produkcyjnych to osiąganie wysokiej jakości produktów, co często wiąże się z zachowaniem czystości w zakładzie i redukcją pyłu w powietrzu. Urządzenia obrabiające drewno, materiały drewnopochodne, stal czy szkło wytwarzają duże ilości pyłu i pozostałości, które mogą negatywnie wpływać na jakość produktu oraz na pracę innych maszyn.

Firma CMS Polska może zaproponować Państwu rozwiązania takie jak szczotkarki Wandres przeznaczone do czyszczenia powierzchni na liniach produkcyjnych.

Firma Wandres opracowała dla Państwa rozwiązania pozwalające na zachowanie czystości w miejscu produkcji różnego rodzaju elementów wykonanych ze szkła, drewna czy stali. Czyszczenie powierzchni z systemami Wandres to gwarancja skuteczności i oszczędności.

PAPIER I FOLIA

AUTOMOTIVE

System Wandres to specjalnie opracowana technologia, którą można zintegrować z liniami produkcyjnymi w zakładzie tak, aby dbały o ich sprawność. Szczotkarki zaproponowane w naszej ofercie to urządzenia, które zapewnią nie tylko lepszą organizację w środowisku pracy, ale również zwiększą wydajność produkcji przy jednoczesnej redukcji kosztów przeznaczonych na zwroty gwarancyjne i eksploatację maszyn.

CMS Polska oferuje rozwiązania Wandres, które zadbają o czystość poszczególnych elementów wytwarzanych w zakładzie. Posiadamy trzy rodzaje sprzętów:

  • do stali – stosowane przy obróbce blach i pracach takich jak tłoczenie, szlifowanie, cięcie laserowe, transport materiałów, prasowanie, wykrawanie czy tworzenie metalowych zwojów,
  • do drewna – wykorzystywane zarówno przed malowaniem, klejeniem, pakowaniem, jak i w trakcie obróbki paneli i elementów składających się na meble,
  • do szkła – pozbywające się niebezpiecznych cząsteczek z linii produkcji oraz w miejscach, gdzie obrabiane jest szkło płaskie, solarne lub wystawowe.

Systemy Wandres i szczotkarki do drewna, szkła i stali pomogą z pewnością zachować wysoką jakość produkcji i zwiększyć jej wydajność.

Maszyny zaprojektowane, aby sprostać oczekiwaniom Twojej produkcji.

Zaawansowana technologia to nasz wyznacznik jakości

Oprócz wysokiej klasy maszyn posiadamy również
wykwalifikowanych Polskich serwisantów, którzy od lat
sprawują opiekę nad serwisem i instalacją maszyn CMS SpA.

Scroll to Top
Przewiń do góry