Akcesoria meblowe i panelowe

Warunkiem wstępnym do osiągnięcia wysokiej jakości produkcji mebli i paneli jest uzyskanie czystych powierzchni elementów. Pył znajdujący się na powierzchniach powoduje duże straty w nowoczesnych sposobach produkcji. Kombinowane szczotkarki Wandresa odznaczają się wysoką wydajnością czyszczenia przy bardzo niskich kosztach eksploatacji i konserwacji.
Szczotkarki są stosowane na przykład w takich miejscach jak:
– przed malowaniem, lakierowaniem, przed klejeniem
– przed pakowaniem
– po cięciu, po szlifowaniu, okleinowaniu, po wierceniu
– do czyszczenia systemów przekierowywania detali w liniach produkcyjnych

Czyszczenie powierzchni odbywa się w większości przypadków za pomocą szczotek zamontowanych na górze i dole urządzenia i jeżeli to konieczne również po lewej i po prawej stronie. Szczotkarki mogą być instalowane niezależnie od transporterów, lub mogą być do nich zainstalowane. Szczotki są nawilżane specjalnym płynem Ingromatem, który redukuje ładunki na powierzchni i pozwala na łatwe usuwanie pyłu.

W przypadku występowania w produkcji elementów profilowanych takich jak fronty meblowe, ramki itd. stosuje się połączone dwa sposoby czyszczenia. Pierwszy to czyszczenie powietrzem za pomocą tzw. kanałów Tornado, drugi to czyszczenie za pomocą szczotek. W przypadku elementów profilowanych stosuje się kanały z dyszami obrotowymi, które wyrzucają sprężone powietrze, które usuwa pył z zagłębień i innych trudno dostępnych miejsc.

Do elementów, które posiadają otwory na powierzchni np. po wierceniu, po cięciu, najczęściej stosuje się kanały Tornado ze stałymi dyszami i szczotki.

Masz pytanie dotyczące prezentowanego produktu?

Zapraszamy do kontaktu.
Tel.: 61 814 35 69
Fax: 61 814 86 30
E-mail:  office@cms-polska.pl
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę CMS POLSKA Spółka z o.o. z siedzibą w ul. Poznańska 75 60-185 Skórzewo, w celu udzielenia odpowiedzi. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich edytowania.

    Administratorem danych osobowych jest CMS POLSKA Spółka z o.o., z siedzibą w Szkórzewie (60-185), ul. Poznańska 75. Dane osobowe przetwarzane są w celu przesyłania ofert lub informacji dotyczących produktów lub usług administratora danych osobowych. Każdy ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania i żądania ich usunięcia. Podanie danych ma charakter dobrowolny, ale jest konieczne do otrzymywania ww. ofert lub informacji.

    Przewiń do góry