Produkcja mebli i paneli

Warunkiem wstępnym do osiągnięcia wysokiej jakości produkcji mebli i paneli jest uzyskanie czystych powierzchni elementów. Pył znajdujący się na powierzchniach powoduje duże straty w nowoczesnych sposobach produkcji. Kombinowane szczotkarki Wandresa odznaczają się wysoką wydajnością czyszczenia przy bardzo niskich kosztach eksploatacji i konserwacji.
Szczotkarki są stosowane na przykład w takich miejscach jak:
– przed malowaniem, lakierowaniem, przed klejeniem
– przed pakowaniem
– po cięciu, po szlifowaniu, okleinowaniu, po wierceniu
– do czyszczenia systemów przekierowywania detali w liniach produkcyjnych

Czyszczenie powierzchni odbywa się w większości przypadków za pomocą szczotek zamontowanych na górze i dole urządzenia i jeżeli to konieczne również po lewej i po prawej stronie. Szczotkarki mogą być instalowane niezależnie od transporterów, lub mogą być do nich zainstalowane. Szczotki są nawilżane specjalnym płynem Ingromatem, który redukuje ładunki na powierzchni i pozwala na łatwe usuwanie pyłu.

W przypadku występowania w produkcji elementów profilowanych takich jak fronty meblowe, ramki itd. stosuje się połączone dwa sposoby czyszczenia. Pierwszy to czyszczenie powietrzem za pomocą tzw. kanałów Tornado, drugi to czyszczenie za pomocą szczotek. W przypadku elementów profilowanych stosuje się kanały z dyszami obrotowymi, które wyrzucają sprężone powietrze, które usuwa pył z zagłębień i innych trudno dostępnych miejsc.

Do elementów, które posiadają otwory na powierzchni np. po wierceniu, po cięciu, najczęściej stosuje się kanały Tornado ze stałymi dyszami i szczotki.

Masz pytanie dotyczące prezentowanego produktu?

Zapraszamy do kontaktu.
Tel.: 61 814 35 69
Fax: 61 814 86 30
E-mail:  office@cms-polska.pl
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę CMS POLSKA Spółka z o.o. z siedzibą w ul. Poznańska 75 60-185 Skórzewo, w celu udzielenia odpowiedzi. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich edytowania.

  Administratorem danych osobowych jest CMS POLSKA Spółka z o.o., z siedzibą w Szkórzewie (60-185), ul. Poznańska 75. Dane osobowe przetwarzane są w celu przesyłania ofert lub informacji dotyczących produktów lub usług administratora danych osobowych. Każdy ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania i żądania ich usunięcia. Podanie danych ma charakter dobrowolny, ale jest konieczne do otrzymywania ww. ofert lub informacji.

  Maszyny zaprojektowane, aby sprostać oczekiwaniom Twojej produkcji.

  Zaawansowana technologia to nasz wyznacznik jakości

  Oprócz wysokiej klasy maszyn posiadamy również
  wykwalifikowanych Polskich serwisantów, którzy od lat
  sprawują opiekę nad serwisem i instalacją maszyn CMS SpA.

  Scroll to Top
  Przewiń do góry