Krawędziarki dwustronne i podajniki 

Odpowiedni szlif szkła to jeden z najistotniejszych czynników związanych z jego obróbką. To właśnie profesjonalne krawędziarki do szkła sprawią, że uzyskane szyby i naczynia będą nie tylko estetyczne, ale również bezpieczne. Proces szlifowania elementów szklanych zapobiegnie pozostawieniu ostrych krawędzi. Trudno jest połączyć precyzyjną obróbkę z szybkością, szczególnie w przypadku produkcji seryjnej. Z tego też powodu, oferujemy naszym klientom możliwość sięgnięcia po nowoczesne rozwiązanie, jakim jest profesjonalna krawędziarka do szkła, opracowana przez ekspertów z wieloletnim doświadczeniem. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. 

Krawędziarki do szkła Futura – nowe oblicze obróbki

W dużych i średnich zakładach ogromną rolę odgrywa produktywność. Z tego powodu, nasza firma oferuje Państwu nowoczesną krawędziarkę do szkła CMS Futura T, wyposażoną w koła obwodowe. Tafle poddawane obróbce na linii zostają opracowywane w sposób automatyczny, niewymagający ingerencji człowieka. Nowoczesny system uruchamia całą linię w zaledwie 15 minut, umożliwiając tym samym operatorowi błyskawiczne rozpoczęcie kolejnego dnia pracy. Specjalnie zaprojektowane, czterokomorowe wrzeciona zapewniają szybkie przemieszczanie się kolejnych elementów.

Alternatywą dla krawędziarek do szkła typu T jest dwustronny model CMS Futura P, wyposażony w system automatycznego wysuwania tarcz diamentowych podczas zmiany szerokości krawędzi. Tarcze polerskie są sterowane automatycznie – dostosowują się do grubości szlifowanych tafli. Dzięki najnowocześniejszym rozwiązaniom elementy szkła są usuwane równomiernie po obu stronach, nadając mu znakomitą wytrzymałość i estetykę. Zarówno model T, jak i P oferują możliwość zarządzania za pomocą kodu kreskowego oraz obróbki szkła niskoemisyjnego.

Podajniki, czyli znakomite uzupełnienie krawędziarek do szkła

Oprócz krawędziarek do szkła nasza firma oferuje również nowoczesne podajniki CMS Kart. Zautomatyzowany system urządzenia jest poruszany przez zaawansowany sterownik PLC. Podajnik możemy zsynchronizować zarówno z centrami obróbki CMS, jak i z maszynami, pochodzącymi od innych producentów. Znakomitą efektywność urządzenia zapewniają przy tym funkcje rozładunku i załadunku kilku palet jednocześnie oraz automatycznego doboru ilości przyssawek.

Zarówno nowoczesny podajnik, jak i krawędziarka do szkła znajdują zastosowanie w wielu dziedzinach przemysłu, takich jak:

  • elektronika,
  • szklarstwo,
  • budownictwo i architektura,
  • optyka,
  • meblarstwo,
  • motoryzacja.

Zaimplementowane w sposób właściwy urządzenia do obróbki szkła pomogą zwiększyć dzienną produkcję nawet kilkukrotnie, przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości szlifowanych elementów. Skontaktuj się z nami już dziś i zapytaj o nowoczesne krawędziarki dla swojej firmy!

Maszyny zaprojektowane, aby sprostać oczekiwaniom Twojej produkcji.

Zaawansowana technologia to nasz wyznacznik jakości

Oprócz wysokiej klasy maszyn posiadamy również
wykwalifikowanych Polskich serwisantów, którzy od lat
sprawują opiekę nad serwisem i instalacją maszyn CMS SpA.

Scroll to Top
Przewiń do góry