CMS KART

Automatyczny manipulator
CMS Glass Technology oferuje szeroką gamę ładowarek i urządzeń rozładowczych, model Kart, do automatycznej obsługi tafli szklanych. 

Wszystkie te systemy można łatwo zintegrować z każdą prostoliniową obrzynarką, centrum obróbczym (pionowym lub poziomym) oraz obrzynarką dwustronną. Umożliwiają one wykonywanie operacji załadunku i rozładunku z całkowitym bezpieczeństwem operatora, zmniejszając ryzyko złamania i zwiększając produktywność.

 • Ruchami (zbliżaniem się, chwytaniem, podnoszeniem, przewracaniem, puszczaniem itp.) zarządza sterownik PLC tworzący CMS,
 • Szkło jest chwytane za pomocą grupy przyssawek podłączonych do podciśnienia za pomocą systemu Venturiego lub pompy z pierścieniem cieczowym i w zależności od wielkości tafli program dobiera ilość stosowanych przyssawek,
 • Istnieje możliwość załadunku / rozładunku dwóch lub więcej szklanek jednocześnie z rzędów obok siebie i / lub z wielu nachodzących na siebie pięter
 • Silniki bezszczotkowe (opcjonalne) sprawiają, że ruchy są płynniejsze i szybsze,
 • Można je łatwo wstawiać do systemów innych producentów.

DOSKONAŁA WYDAJNOŚĆ
Dzięki obsłudze mechanizmu zębatkowego możliwe jest przenoszenie tafli szklanych o masie do 400 kg lub osiągnięcie czasów cyklu poniżej 15 sekund.

SYSTEM PRZECIW ZARYSOWANIU
Urządzenie portalowe, które umieszcza paski papieru między jedną a drugą szklanką. W ten sposób okulary nie rysują się i są gotowe do wysyłki bezpośrednio do klienta końcowego.

ZARZĄDZANIE WIELOMA PALETAMI
Dzięki ruchowi nadgarstka sterowanemu silnikiem bezszczotkowym możliwe jest ustawienie specyficznych receptur dla każdego rodzaju palety. Przy zmiennym kącie 90 ° z automatyczną regulacją czas zmiany palety wynosi zero.

AUTOMATYCZNE ZARZĄDZANIE PRZYSSAWKAMI
Sterowane NC zarządzanie poszczególnymi przyssawkami eliminuje interwencję operatora. Kart może zarządzać podciśnieniem za pomocą systemu Venturiego lub pompy próżniowej, co pozwala skrócić czas cyklu o 15%. 

Masz pytanie dotyczące prezentowanego produktu?

Zapraszamy do kontaktu. 
Tel.: 61 814 35 69
Fax: 61 814 86 30
E-mail:  office@cms-polska.pl
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę CMS POLSKA Spółka z o.o. z siedzibą w ul. Poznańska 75 60-185 Skórzewo, w celu udzielenia odpowiedzi. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich edytowania.

  Administratorem danych osobowych jest CMS POLSKA Spółka z o.o., z siedzibą w Szkórzewie (60-185), ul. Poznańska 75. Dane osobowe przetwarzane są w celu przesyłania ofert lub informacji dotyczących produktów lub usług administratora danych osobowych. Każdy ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania i żądania ich usunięcia. Podanie danych ma charakter dobrowolny, ale jest konieczne do otrzymywania ww. ofert lub informacji.

  Maszyny zaprojektowane, aby sprostać oczekiwaniom Twojej produkcji.

  Zaawansowana technologia to nasz wyznacznik jakości

  Oprócz wysokiej klasy maszyn posiadamy również
  wykwalifikowanych Polskich serwisantów, którzy od lat
  sprawują opiekę nad serwisem i instalacją maszyn CMS SpA.

  Scroll to Top
  Przewiń do góry