Systemy do cięcia wodą WATERJET 

Obróbka szkła za pomocą technologii WATERJET cieszy się w Polsce coraz większą popularnością. Rozwiązanie to jest ekologiczne, efektywne i niezwykle wszechstronne, umożliwia pracę nie tylko nad elementami szklanymi, ale również żeliwnymi, stalowymi, kamiennymi oraz drewnianymi. Dzięki temu obróbka z użyciem wody może zostać wykorzystana w niezliczonych gałęziach przemysłu. Także i w naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór nowoczesnych maszyn do cięcia wodą czystą lub w systemie hydro-abrazji. Zapraszamy gorąco do bliższego zapoznania się z naszą ofertą. 

Zastosowanie technologii WATERJET

Obróbka szkła poprzez cięcie wodą znajduje zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu. Do najczęstszych przykładów zastosowań technologii Waterjet możemy zaliczyć:

  • produkcję części samochodowych,
  • przemysł meblarski,
  • przemysł zbrojeniowy,
  • produkcję szklanek i butelek,
  • produkcję szyb do samolotów,
  • przygotowywanie szkieł do okularów,
  • produkcję okien.

Zalety korzystania z maszyny do cięcia wodą

Maszyna do cięcia wodą umożliwia nam sprawną obróbkę elementów, o grubości do 20 cm. Urządzenia te są bezpieczne i ekologiczne, odznaczając się wysoką kulturą pracy. Podczas obróbki, maszyna nie produkuje bowiem toksycznych oparów. Praca urządzenia jest bardzo cicha, zaś jego elementy tnące zapewniają nam znakomitą precyzję cięcia, bez względu na rozmiar obrabianej części. Krawędzie przycinane wodą są gładkie w dotyku. Obrabiany materiał nie nagrzewa się podczas pracy, co zapobiega jego ewentualnemu odkształceniu.

Urządzenia CMS WATERJET

Firma CMS oferuje bogaty wybór urządzeń do obróbki szkła, wykorzystujących technologię WATERJET. Dzięki starannie zaprojektowanym konstrukcjom maszyny usuwają szlam i ścierniwo powstałe wskutek obróbki. Sprawia to, że maszyna pracuje w sposób estetyczny, zaś jej konserwacja jest znacznie mniej kosztowna niż w przypadku tradycyjnych modeli. Dokładamy przy tym wszelkich starań, aby oferowane przez nas urządzenia spełniały wymogi konkretnych hal produkcyjnych. Znajdą więc Państwo u nas zarówno ergonomiczny, niewielki model PROLINE, jak i wydajny, modułowy EASYLINE. Każda maszyna do cięcia wodą dostępna w naszym asortymencie odznacza się długą żywotnością i wysoką odpornością na korozję elementów.

Maszyny zaprojektowane, aby sprostać oczekiwaniom Twojej produkcji.

Zaawansowana technologia to nasz wyznacznik jakości

Oprócz wysokiej klasy maszyn posiadamy również
wykwalifikowanych Polskich serwisantów, którzy od lat
sprawują opiekę nad serwisem i instalacją maszyn CMS SpA.

Scroll to Top
Przewiń do góry