CMS EASYLINE

3 i 5-osiowy system cięcia strumieniem wody
Tecnocut Easyline, 3 lub 5-osiowy system cięcia czystą wodą lub hydro-abrazyjnym systemem cięcia, jest wysoce wydajnym systemem modułowym, wszechstronnym i zdolnym do zaspokojenia potrzeb produkcyjnych w różnych sektorach zastosowań.

 • Konstrukcja wspornikowa z niezależnym zbiornikiem gwarantuje łatwy dostęp do powierzchni roboczej, ułatwiając załadunek i rozładunek przedmiotów obrabianych.
 • Osie X-Y-Z są poruszane za pomocą zębnika na utwardzanych i szlifowanych zębatkach.
 • Mieszki zgrzewane termicznie gwarantują doskonałą ochronę regałów i prowadnic ślizgowych przed pyłem i wodą technologiczną.
 • Konstrukcja stolarki jest poddawana obróbce antykorozyjnej poprzez piaskowanie i malowanie ceramiczne, aby zapewnić dłuższą żywotność antykorozyjną.
 • Zbiornik przeznaczony do pogłębiania systemu do usuwania zużytego ścierniwa. 

ŁATWA OBSŁUGA: DOSTĘP DO BLATU Z 3 STRON
Otwarta konstrukcja ramy z niezależnym zbiornikiem ułatwia załadunek i rozładunek z trzech stron.

ŁATWA KONSERWACJA: 91% REDUKCJA KOSZTÓW USUWANIA ODPADÓW ŚCIERNE
Monolityczny zbiornik z antykorozyjną farbą ceramiczną jest kompatybilny z systemem pogłębiania Evo4 do usuwania zużytego ścierniwa, co zmniejsza koszty konserwacji o 91%.

ŁATWE USZCZELNIENIE:
SKUTECZNA OCHRONA PRZED KURZEM I WODĄ
Mieszki zgrzewane chronią prowadnice liniowe i zębatki przed odbiciami pyłu i wody podczas obróbki, zapewniając ich trwałość w czasie bez uszczerbku dla jakości cięcia.

ZWIĘKSZENIE WYDAJNOŚCI DO 55%
Wszechstronność strumienia wody do pracy z szeroką gamą materiałów, z rozwiązaniami ad hoc zwiększającymi produktywność do 55%, takimi jak cykl wahadłowy z pojedynczym lub podwójnym zbiornikiem i konfiguracja z wieloma głowicami. 

Masz pytanie dotyczące prezentowanego produktu?

Zapraszamy do kontaktu. 
Tel.: 61 814 35 69
Fax: 61 814 86 30
E-mail:  office@cms-polska.pl
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę CMS POLSKA Spółka z o.o. z siedzibą w ul. Poznańska 75 60-185 Skórzewo, w celu udzielenia odpowiedzi. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich edytowania.

  Administratorem danych osobowych jest CMS POLSKA Spółka z o.o., z siedzibą w Szkórzewie (60-185), ul. Poznańska 75. Dane osobowe przetwarzane są w celu przesyłania ofert lub informacji dotyczących produktów lub usług administratora danych osobowych. Każdy ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania i żądania ich usunięcia. Podanie danych ma charakter dobrowolny, ale jest konieczne do otrzymywania ww. ofert lub informacji.

  Maszyny zaprojektowane, aby sprostać oczekiwaniom Twojej produkcji.

  Zaawansowana technologia to nasz wyznacznik jakości

  Oprócz wysokiej klasy maszyn posiadamy również
  wykwalifikowanych Polskich serwisantów, którzy od lat
  sprawują opiekę nad serwisem i instalacją maszyn CMS SpA.

  Scroll to Top
  Przewiń do góry