CMS EASYLINE

3 i 5-osiowy system cięcia strumieniem wody
Tecnocut Easyline, 3 lub 5-osiowy system cięcia czystą wodą lub hydro-abrazyjnym systemem cięcia, jest wysoce wydajnym systemem modułowym, wszechstronnym i zdolnym do zaspokojenia potrzeb produkcyjnych w różnych sektorach zastosowań.

 • Konstrukcja wspornikowa z niezależnym zbiornikiem gwarantuje łatwy dostęp do powierzchni roboczej, ułatwiając załadunek i rozładunek przedmiotów obrabianych.
 • Osie X-Y-Z są poruszane za pomocą zębnika na utwardzanych i szlifowanych zębatkach.
 • Mieszki zgrzewane termicznie gwarantują doskonałą ochronę regałów i prowadnic ślizgowych przed pyłem i wodą technologiczną.
 • Konstrukcja stolarki jest poddawana obróbce antykorozyjnej poprzez piaskowanie i malowanie ceramiczne, aby zapewnić dłuższą żywotność antykorozyjną.
 • Zbiornik przeznaczony do pogłębiania systemu do usuwania zużytego ścierniwa. 

ŁATWA OBSŁUGA: DOSTĘP DO BLATU Z 3 STRON
Otwarta konstrukcja ramy z niezależnym zbiornikiem ułatwia załadunek i rozładunek z trzech stron.

ŁATWA KONSERWACJA: 91% REDUKCJA KOSZTÓW USUWANIA ODPADÓW ŚCIERNE
Monolityczny zbiornik z antykorozyjną farbą ceramiczną jest kompatybilny z systemem pogłębiania Evo4 do usuwania zużytego ścierniwa, co zmniejsza koszty konserwacji o 91%.

ŁATWE USZCZELNIENIE:
SKUTECZNA OCHRONA PRZED KURZEM I WODĄ
Mieszki zgrzewane chronią prowadnice liniowe i zębatki przed odbiciami pyłu i wody podczas obróbki, zapewniając ich trwałość w czasie bez uszczerbku dla jakości cięcia.

ZWIĘKSZENIE WYDAJNOŚCI DO 55%
Wszechstronność strumienia wody do pracy z szeroką gamą materiałów, z rozwiązaniami ad hoc zwiększającymi produktywność do 55%, takimi jak cykl wahadłowy z pojedynczym lub podwójnym zbiornikiem i konfiguracja z wieloma głowicami. 

Masz pytanie dotyczące prezentowanego produktu?

Zapraszamy do kontaktu. 
Tel.: 61 814 35 69
Fax: 61 814 86 30
E-mail:  office@cms-polska.pl
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę CMS POLSKA Spółka z o.o. z siedzibą w ul. Poznańska 75 60-185 Skórzewo, w celu udzielenia odpowiedzi. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich edytowania.

  Administratorem danych osobowych jest CMS POLSKA Spółka z o.o., z siedzibą w Szkórzewie (60-185), ul. Poznańska 75. Dane osobowe przetwarzane są w celu przesyłania ofert lub informacji dotyczących produktów lub usług administratora danych osobowych. Każdy ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania i żądania ich usunięcia. Podanie danych ma charakter dobrowolny, ale jest konieczne do otrzymywania ww. ofert lub informacji.

  Przewiń do góry