Oferta

   Chciałbyś otrzymać ofertę na maszynę dopasowaną do twojej produkcji? Wyślij nam kontakt do siebie oraz napisz w jakiej branży działasz, nasz dział handlowy odezwie się do Ciebie.

Serwis

Zapewniamy serwis maszyn, który wykonywany jest przez wewnętrznie zatrudnionych serwisantów. Taki rodzaj współpracy zapewnia Państwu znacznie szybszą reakcję na napotkany problem. W niektórych przypadkach, jeśli jest to możliwe oferujemy tele-serwis.

Szkolenie

Po zakończonej instalacji wykfalifikowany technik przeprowadza szkolenie dla pracowników klienta w jego siedzibie na zakupionej maszynie.

Części zamienne

CMS Polska oferuje części zamienne do maszyn włoskiej firmy CMS SpA oraz niemieckiej Wandres.

Instalacja

CMS Polska Sp. z o. o. zapewnia instalację maszyn dla naszych klientów przez Polskich oraz Włoskich techników.

Biuro

  Jeśli masz do nas inne pytanie napisz do naszego biura, chętnie odpowiemy.

Ares – CNC do jachtów i nie tylko

5 osiowe centrum obróbcze CMS

Specjalnie zaprojektowane do obróbki tworzyw sztucznych, materiałów kompozytowych i stopów aluminium. Charakteryzuje się wyjątkową dynamiką ruchu i zaawansowaną konstrukcją, które wpływają na wysoką jakość pracy i doskonałą jakość wykończenia.

 • Duży obszary roboczy
 • Szeroki zakres elektrowrzecion, zaprojektowanych i wyprodukowanych przez CMS
 • Dwa pola pracy
 • Jakość obróbki dla najbardziej wymagających sektorów przemysłu tj. : lotnictwo, motoryzacja, budowa jachtów, modelarstwo odlewnicze itp.
 • Technologia Adaptive CMS pozwala na osiągnięcie prędkości maksymalnej podczas usuwania materiału. Wpływa to na skrócenie czasu cyklu bez obniżania jakości wykończenia powierzchni dostępne opcje maszyny tj.: ruchome stoły przód / tył oraz stoły obrotowe

Maszyna CNC, która przeobrazi każdą firmę

Aras to idealna maszyna dla firm, których produkt końcowy składa się z komponentów, które są zbudowane z wielu różnych materiałów. Dobrym przykładem takich zakładów produkcyjnych są m.in. stocznie jachtowe. To firmy, w których precyzja i elastyczność muszą iść w parze po to, aby końcowy efekt prac odpowiadał przyjętym założeniom i przyświecającej mu wizji. Krótko mówiąc, maszyna CNC do jachtów powinna dać stoczni wszystko, co jest potrzebne do realizacji złożonych celów, jakie stawia przed producentem proces budowy łodzi.

Budowa jachtów okazuje się zadaniem bardzo złożonym. Już w fazie projektowania duży nacisk kładzie się na dopasowanie wszystkich elementów i optymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni. Faza realizacji projektu to kilka etapów, podczas których produkuje się elementy z różnych materiałów, które są później ze sobą łączone podczas montażu. Dlatego ważne jest, aby park maszynowy stoczni mógł obsłużyć zdywersyfikowany proces produkcyjny. Maszyna CNC do jachtów musi radzić sobie rewelacyjnie zarówno z obróbką tworzyw sztucznych, jak i szkła, aluminium i różnych gatunków drewna.

Podczas produkcji komponentów, maszyna CNC do jachtów jest wykorzystywana do obróbki różnych materiałów i produkcji detali o zróżnicowanej wielkości. Dlatego cechy takie jak duża przestrzeń robocza i możliwość jej elastycznego wykorzystania mają bardzo duże znaczenie. Pod tym kątem Ares sprawdza się idealnie. Nie dość, że elektronika może płynnie dostosowywać bieg wrzecion tak, aby uzyskać najkrótszy jednostkowy czas produkcji każdego z elementów w oczekiwanej jakości, to jeszcze możliwe jest adaptowanie przestrzeni roboczej adekwatnie do chwilowych potrzeb. Nasz sprzęt CNC do jachtów jest przystosowany do produkcji elementów o dużych gabarytach. Ponadto, może być wyposażony w akcesoria do automatycznej wymiany wsadu oraz stoły rotujące do szybkiej produkcji mniejszych elementów.

Obszary zastosowania maszyn CMS Ares

 • Przemysł lotniczy
 • Motoryzacja
 • Transport
 • Produkcja maszyny i pojazdów specjalnych
 • Przemysł morski
 • Przemysł meblarski
 • Wyroby sanitarne
 • Przemysł chłodniczy

Maszyny zaprojektowane, aby sprostać oczekiwaniom Twojej produkcji.

Zaawansowana technologia to nasz wyznacznik jakości

Oprócz wysokiej klasy maszyn posiadamy również
wykwalifikowanych Polskich serwisantów, którzy od lat
sprawują opiekę nad serwisem i instalacją maszyn CMS SpA.

Przewiń do góry