Pionowe centrum obróbcze CNC do obróbki stali VM 30 K

5-osiowa frezarka CNC do stali

CMS produkuje również nowoczesne i wydajne frezarki CNC do stali. Urządzenia są dostępne w różnych rozmiarach, dzięki czemu każdy przedsiębiorca dobierze odpowiednie rozwiązanie do swoich potrzeb. Oferowane przez nas frezarki CNC powstały na bazie wieloletniego doświadczenia w projektowaniu i produkcji maszyn do obróbki metali o różnej twardości. Oferujemy maszyny sprawdzone w intensywnych wielkoseryjnych cyklach produkcyjnych, jak i nadające się do mniejszych serii lub pojedynczych egzemplarzy. 

Centrum obróbcze VM 30K jest doskonałym rozwiązaniem do frezowania złożonych, trójwymiarowych elementów wymagających precyzji, powtarzalności i doskonałego wykończenia powierzchni przy minimalnych czasach cyklu!

Jego precyzyjna konstrukcja zapewnia osiągnięcie najwyższej klasy sztywności, przy maksymalnym wykorzystaniu dostępnej gamy jednostek operacyjnych i elektrowrzecion.

Maszyna została zaprojektowana i wyprodukowana w konstrukcji monoblokowej, aby sprostać wymaganiom przemysłu lotniczego, samochodowego i maszynowego, gwarantując ciężką obróbkę wykańczającą małych i dużych elementów ze stali, aluminium oraz materiałów kompozytowych.

Rozwiązanie monoblokowe –

obciążenie stołu 10000 kg/m²

Wysoka precyzja geometryczna zapewniająca perfekcyjną obróbkę i wysoką jakość wykończenia

Moc nominalna 47 kW

15000 obr/min

HSK A 100

Zalety 5-osiowych frezarek do stali

Oferujemy 5-osiowe frezarki do stali, które zostały zaprojektowane i wdrożone w procesach produkcyjnych w różnych zakładach na świecie. Oferowane rozwiązania zostały przetestowane i sprawdzone w warunkach produkcyjnych, co potwierdza ich skuteczność i wydajność. Każdy producent, który zdecyduje się na montaż naszej maszyny, zyskuje gwarancję, że z powodzeniem uzyska oczekiwane parametry produkcji.

Jako zalety wymienić można m.in.:

  • dopracowane rozwiązania techniczne – przetestowane w wielkoseryjnych cyklach produkcyjnych wiodących producentów z różnych branż;
  • opatentowane akcesoria do ustawiania obrabianych elementów – optymalne ustawienie obrabianego elementu ma wpływ na czas realizacji operacji obróbki elementu na danym stanowisku; dzięki naszym rozwiązaniom produkcja nawet największych elementów o skomplikowanym kształcie może zostać zrealizowana efektywniej;
  • solidna konstrukcja i duża moc – frezarki do stali to urządzenia mocne i trwałe, które z powodzeniem wytrzymują intensywne warunki produkcyjne przez długi czas;
  • serwis  – bliska współpraca z naszym działem obsługi technicznej to pewność, że utrzymanie ruchu nigdy nie będzie problemem. Oferujemy pełne wsparcie, dostęp do części zużywających się oraz serwis i doradztwo w zakresie modernizacji i dostosowania frezarek do stali do zmieniających się warunków w miejscu ich zastosowania.

Serwis frezarek CMS

Serwis to jeden z atutów naszej oferty. Użytkownicy mogą liczyć na bezproblemowy dostęp do części zamiennych i podzespołów. Oferujemy również wsparcie i kompletne usługi w zakresie okresowej obsługi technicznej maszyn. Ponadto elementem oferty serwisu fabrycznego jest również modernizacja i regeneracja. Dzięki temu każdy przedsiębiorca zyskuje pewność, że cykl produkcyjny będzie przebiegać bez zakłóceń, a w razie potrzeby szybko dostosuje frezarkę CNC do zmieniających się potrzeb.

Dlaczego warto wybrać nasze szlifierki do stali?

Szlifierki do stali oferowane przez naszą firmę to urządzenia, które zostały zaprojektowane na potrzeby realizacji intensywnych cykli produkcyjnych. Oferowane przez nas maszyny to urządzenia, które trafiły do oferty firmy CMS jako rozwiązania standardowe, które sprawdziły się w intensywnych warunkach produkcyjnych. Szlifierki do stali CMS to doskonałe rozwiązanie i pewność funkcjonowania bez zarzutu.

Przy produkcji niewielkich elementów o skomplikowanych kształtach doskonale sprawdzają się maszyny do obróbki metali w zabudowie typu monoblock. To świetnie rozwiązanie, które może współpracować z automatycznym systemem załadunku lub być ładowane i rozładowywane ręcznie. Przy realizacji operacji na większych elementach lepiej sprawdzają się frezarki z obszernym polem roboczym, które w razie potrzeby mogą być wyposażone w zaawansowane systemy mocowania obrabianych elementów, które ograniczają ilość przejść i czas operacji realizowanych na danym stanowisku.

Maszyny zaprojektowane, aby sprostać oczekiwaniom Twojej produkcji.

Zaawansowana technologia to nasz wyznacznik jakości

Oprócz wysokiej klasy maszyn posiadamy również
wykwalifikowanych Polskich serwisantów, którzy od lat
sprawują opiekę nad serwisem i instalacją maszyn CMS SpA.

Scroll to Top
Przewiń do góry