Rozwiązania dla branży z sektora aluminium

Frezarki CNC do aluminium

Firma CMS oferuje nowoczesne frezarki CNC do aluminium od blisko dwóch dekad. Specjalizuje się w budowie maszyn dostosowanych do potrzeb wynikających ze specyfiki cyklu produkcyjnego. Maszyny są dostępne w kilku wariantach, które różnią się wielkością obszaru roboczego, wyposażeniem i przeznaczeniem. Każda frezarka CNC to model opracowany na podstawie doświadczeń firmy CMS związanych z branżą, gdzie tego typu maszyny są wykorzystywane.

Asortyment obejmuje szeroki wybór maszyn, w tym 5-osiowe centra, które nadają się do bardzo precyzyjnej obróbki tworzywa i aluminium nawet w intensywnych warunkach produkcyjnych. W skład oferty wchodzą zatem liczne frezarki i obrabiarki CNC do aluminium, w tym urządzenia specjalne oraz wyposażenie dodatkowe. Dzięki dostępności różnych zaawansowanych technologicznie modeli i akcesoriów możliwy jest dobór urządzenia do konkretnych potrzeb obiektu przemysłowego, w którym będzie ono wykorzystywane.

Zaletą oferty firmy CMS jest także fakt, że dostępne są w niej specjalne maszyny do obróbki aluminium, które cechują się bardzo dobrą wydajnością oraz korzystnymi parametrami technicznymi. Sprawdzają się nawet w wyjątkowo skomplikowanych procesach w różnych gałęziach przemysłu.

Serwis oraz magazyny naszej firmy zlokalizowane są w Polsce. Zapraszamy więc do zapoznania się ze szczegółami konkretnych modeli nowoczesnych urządzeń dostępnych w ofercie CMS.

5-osiowe centra obróbcze CNC 

Dzięki zdobytemu doświadczeniu na rynek trafiają tylko sprawdzone rozwiązania, które gwarantują uzyskanie oczekiwanego efektu. Frezarki do aluminium posiadają różne głowice służące do złożonych operacji w pięciu osiach. Większość produkowanych detali ma skomplikowaną geometrię, która w większości przypadków wymaga bardzo dużej dokładności oraz akcesoriów rozszerzających możliwości standardowej obrabiarki. 

 

Centra CNC do produkcji oprawek okularowych

Dobrym przykładem frezarki CNC do aluminium dostosowanej do potrzeb określonej gałęzi przemysłu są modele przeznaczone do produkcji oprawek okularowych. To kompletne rozwiązanie do produkcji oprawek z aluminium i tworzyw na potrzeby branży optycznej. Urządzenie w zabudowie typu monoblock charakteryzuje się kompaktowym rozmiarem i co ważne, jest przystosowane do realizacji kompletnego cyklu produkcyjnego. Moduł sterowania umożliwia szybkie wprowadzanie nowych projektów i korekt, co skraca czas nad nowymi modelami.

Specjalne frezarki CNC do aluminium

Budowa frezarek CNC do aluminium dla różnych gałęzi przemysłu zaowocowała serią maszyn specjalnych zaprojektowanych odpowiednio do obróbki elementów o niestandardowych kształtach i rozmiarach. W ofercie dostępne są frezarki i specjalne stoły robocze opracowane m.in. na potrzeby producentów łopat turbin do elektrowni wiatrowych, producentów broni itd. Oferta CMS to ponadto wiele innych systemów do szybkiej i dokładnej obróbki dużych elementów, w tym system umożliwiający wykorzystanie frezarki CNC do aluminium jako wielkoformatowej drukarki 3D.

Wyposażenie dodatkowe do frezarek CNC do aluminium 

Dzięki zastosowaniu osprzętu dodatkowego skraca się czas operacji realizowanych na frezarkach CNC do aluminium i co za tym idzie czas całego procesu technologicznego. Jednym z ciekawszych rozwiązań jest opatentowany przez firmę CMS system mocowania elementów o dużych gabarytach oraz szereg akcesoriów do automatyzacji i optymalizacji procesu transportu półproduktów i wyrobów już gotowych.

Znajdujące się w ofercie urządzenia tworzone są z zastosowaniem różnorodnych zaawansowanych technologicznie rozwiązań, dzięki czemu obrabiarki CNC do aluminium, frezarki oraz inne sprzęty sprawdzą się w rozmaitych gałęziach przemysłu. Przekłada się to także na fakt, że wykonywana z ich użyciem praca przebiega w sprawny i bezproblemowy sposób. Oferta CMS skierowana jest m.in. do producentów turbin wiatrowych, oprawek okularowych oraz karabinów i elementów broni.

Zapewniamy możliwość indywidualnego dostosowania parametrów technicznych konkretnej maszyny do obróbki aluminium, aby spełniała ona wszelkie potrzeby. Ich zaletą jest także wysoka dokładność połączona z powtarzalnością. Dla zwiększenia poziomu funkcjonalności można dobrać dodatkowe urządzenia i akcesoria, które zoptymalizują wykonywaną pracę.

Frezarka CNC, a także inne urządzenia znajdujące się w ofercie CMS, stanowią więc dobry wybór do różnych zakładów produkcyjnych i nie tylko. Zapraszamy zatem do zapoznania się z pełnym asortymentem maszyn dedykowanych licznym sektorom.

Maszyny zaprojektowane, aby sprostać oczekiwaniom Twojej produkcji.

Zaawansowana technologia to nasz wyznacznik jakości

Oprócz wysokiej klasy maszyn posiadamy również
wykwalifikowanych Polskich serwisantów, którzy od lat
sprawują opiekę nad serwisem i instalacją maszyn CMS SpA.

Scroll to Top
Przewiń do góry