Rozwiązania dla branży z sektora aluminium

Frezarki CNC do aluminium

Firma CMS oferuje nowoczesne frezarki CNC do aluminium od blisko dwóch dekad. Specjalizuje się w budowie maszyn dostosowanych do potrzeb wynikających ze specyfiki cyklu produkcyjnego. Maszyny są dostępne w kilku wariantach, które różnią się wielkością obszaru roboczego, wyposażeniem i przeznaczeniem. Każda frezarka CNC to model opracowany na podstawie doświadczeń firmy CMS związanych z branżą, gdzie tego typu maszyny są wykorzystywane. 

5-osiowe centra obróbcze CNC 

Dzięki zdobytemu doświadczeniu na rynek trafiają tylko sprawdzone rozwiązania, które gwarantują uzyskanie oczekiwanego efektu. Frezarki do aluminium posiadają różne głowice służące do złożonych operacji w pięciu osiach. Większość produkowanych detali ma skomplikowaną geometrię, która w większości przypadków wymaga bardzo dużej dokładności oraz akcesoriów rozszerzających możliwości standardowej obrabiarki. 

 

Centra CNC do produkcji oprawek okularowych

Dobrym przykładem frezarki CNC do aluminium dostosowanej do potrzeb określonej gałęzi przemysłu są modele przeznaczone do produkcji oprawek okularowych. To kompletne rozwiązanie do produkcji oprawek z aluminium i tworzyw na potrzeby branży optycznej. Urządzenie w zabudowie typu monoblock charakteryzuje się kompaktowym rozmiarem i co ważne, jest przystosowane do realizacji kompletnego cyklu produkcyjnego. Moduł sterowania umożliwia szybkie wprowadzanie nowych projektów i korekt, co skraca czas nad nowymi modelami.

Specjalne frezarki CNC do aluminium

Budowa frezarek CNC do aluminium dla różnych gałęzi przemysłu zaowocowała serią maszyn specjalnych zaprojektowanych odpowiednio do obróbki elementów o niestandardowych kształtach i rozmiarach. W ofercie dostępne są frezarki i specjalne stoły robocze opracowane m.in. na potrzeby producentów łopat turbin do elektrowni wiatrowych, producentów broni itd. Oferta CMS to ponadto wiele innych systemów do szybkiej i dokładnej obróbki dużych elementów, w tym system umożliwiający wykorzystanie frezarki CNC do aluminium jako wielkoformatowej drukarki 3D.

Wyposażenie dodatkowe do frezarek CNC do aluminium 

Dzięki zastosowaniu osprzętu dodatkowego skraca się czas operacji realizowanych na frezarkach CNC do aluminium i co za tym idzie czas całego procesu technologicznego. Jednym z ciekawszych rozwiązań jest opatentowany przez firmę CMS system mocowania elementów o dużych gabarytach oraz szereg akcesoriów do automatyzacji i optymalizacji procesu transportu półproduktów i wyrobów już gotowych. 

Maszyny zaprojektowane, aby sprostać oczekiwaniom Twojej produkcji.

Zaawansowana technologia to nasz wyznacznik jakości

Oprócz wysokiej klasy maszyn posiadamy również
wykwalifikowanych Polskich serwisantów, którzy od lat
sprawują opiekę nad serwisem i instalacją maszyn CMS SpA.

Przewiń do góry