Obróbka wiąże się z koniecznością przestrzegania odpowiednich warunków do pracy oraz zachowaniem czystości wokół maszyn. Urządzenia pracujące obrabiając drewno, materiały drewnopodobne, stal czy szkło, wytwarzają duże ilości pyłu i pozostałości wpływających negatywnie na pracę ludzi i maszyn. Inwestując w systemy Wandres dostępne w naszej ofercie nie dopuszczą Państwo do zakłócenia pracy w zakładzie.

Dysponujemy rozwiązaniami takimi jak szczotkarki , które są przeznaczone do czyszczenia powierzchni na liniach produkcyjnych. Zachęcamy do odkrycia ich innowacyjności i zastosowania do codziennych czynności w środowisku, w którym Państwa pracownicy lub maszyny przygotowują różnorodne wyroby. Czyszczenie powierzchni systemami Wandres to gwarancja skuteczności i oszczędności! Firma CMS opracowała dla Państwa rozwiązania do różnego rodzaju towarów po to, aby zachować porządek w miejscu pracy.

System Wandres to specjalnie opracowana technologia, którą zintegrują Państwo z liniami produkcyjnymi w swoim zakładzie tak, aby dbały o czystość produktu i sprawność maszyn. Szczotkarki zaproponowane w naszej ofercie to urządzenia, które zapewnią niższe koszty wytworzenia produktu obniżając poziom zwrotów gwarancyjnych. Dzięki temu w krótkim czasie Państwa firma zwiększy zyski i i wydajność produkcji. Posiadamy wiele rodzajów wyposażenia systemów Wandres, które mogą być przystosowane do czyszczenia stali w obróbce blach tj. tłoczenie, szlifowanie, cięcie laserowe, transport materiałów, prasowanie, wykrawanie czy tworzenie metalowych zwojów. W przemyśle drzewnym technologia Wandres stosowana jest przed malowaniem, klejeniem, pakowaniem, jak i w trakcie obróbki paneli oraz elementów składających się na meble. W obróbce szkła natomiast systemy Wandres służą do usuwania niebezpiecznych cząsteczek, które mogą niszczyć powierzchnię produktu. Przy czynnościach takich jak czyszczenie szkła płaskiego, drewna czy stali zachęcamy Państwa do wykorzystania technologii Wandres, która pomoże zachować wysoką jakość produkcji i zwiększyć jej wydajność.

Maszyny zaprojektowane, aby sprostać oczekiwaniom Twojej produkcji.

Zaawansowana technologia to nasz wyznacznik jakości

Oprócz wysokiej klasy maszyn posiadamy również
wykwalifikowanych Polskich serwisantów, którzy od lat
sprawują opiekę nad serwisem i instalacją maszyn CMS SpA.

Scroll to Top
Przewiń do góry