Jak wygląda produkcja okularów?

Żaden salon optyczny nie może obejść się bez zaawansowanego centrum do produkcji oprawek okularowych. Takie urządzenia są z reguły wysoce zautomatyzowane i bezobsługowe, dzięki czemu cały proces produkcyjny (od wprowadzenia rysunku do wyprodukowania oprawek) trwa bardzo krótko. Co więcej, oprawki okularowe mogą mieć dowolną grubość i wielkość. Wszystko zależy od projektu przygotowanego przez inżynierów.

Takie rozwiązanie jest idealne dla wszystkich przedsiębiorców, którym zależy zarówno na zmniejszeniu złożoności procesu produkcyjnego, jak ina regularnych i terminowych dostawach.

Wysoka jakość i precyzja

Oprawy okularowe mogą być produkowane zarówno z tworzywa sztucznego (plastiku, włókna węglowego), jak i delikatnych stopów (tytanu czy aluminium). W centrach produkcyjnych, które swoim kształtem przypominają niewielkie szafy, produkty te poddawane są specjalnym procesom, które mają na celu nadać im odpowiednie właściwości:

  •  utwardzić je,
  • poprawiając elastyczność,
  • wygładzić,
  • pokryć powierzchnię farbą czy lakierem w dowolnym kolorze.

Centra do produkcji oprawek okularowych to jedne z najnowocześniejszych maszyn dostępnych w ofercie CMS Polska. Dzięki łatwości programowania i automatyzacji nie ma konieczności, aby na bieżąco kontrolować każdy etap procesu produkcyjnego. Oprawki okularowe wyprodukowane przy wykorzystaniu specjalistycznej maszyny są lekkie, wytrzymałe i odporne na warunki zewnętrzne.

Centrum do produkcji oprawek okularowych od CMS Polska

Jako doświadczeni producenci z wieloletnim stażem na rynku jesteśmy w stanie dostarczyć naszym Klientom niezawodne, wysokowydajne i zaawansowane technologicznie centra do produkcji oprawek okularowych. Oferowane urządzenia mają niezbędne atesty i spełniają najważniejsze normy europejskie. Nasz sprzęt jest odporny na oddziaływanie wysokiej temperatury, a jego użytkowanie jest intuicyjne i w pełni bezpieczne.

CMS Monofast

Dużą popularnością wśród oferowanych maszyn cieszy się model CMS Monofast. To nowoczesne urządzenie wyposażone jest w dużą, czytelną konsolę z ekranem LCD, która pozwala na wprowadzanie komend, programowanie, a także wgrywanie nowych lub modyfikowanie już istniejących projektów opraw. Dzięki przeszklonym drzwiczkom każdy etap procesu produkcyjnego można nadzorować.

Dlaczego warto wybrać urządzenia od CMS Polska?

W CMS Polska doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne w dzisiejszych czasach jest usprawnienie procesów produkcyjnych poprzez ich automatyzację. Nasze maszyny zapewniają użytkownikom najwyższą jakość i komfort obróbki. Oprócz sprzedaży wysyłkowej zapewniamy profesjonalne doradztwo i pełne wsparcie serwisowe. Mamy również dostęp do oryginalnych części zamiennych, dzięki czemu jestesmy w stanie podjąć się naprawy urządzenia w przypadku jego awarii.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą produktową i składania zamówień. Nasi wykwalifikowani doradcy z przyjemnością odpowiedzą na ewentualne pytania.

Maszyny zaprojektowane, aby sprostać oczekiwaniom Twojej produkcji.

Zaawansowana technologia to nasz wyznacznik jakości

Oprócz wysokiej klasy maszyn posiadamy również
wykwalifikowanych Polskich serwisantów, którzy od lat
sprawują opiekę nad serwisem i instalacją maszyn CMS SpA.

Scroll to Top
Przewiń do góry