CMS MONOFAST

Monofast to system CMS do produkcji oprawek okularowych z plastiku i lekkich stopów. Zaprojektowany i wyprodukowany dla przemysłu optycznego, który można spotkać w najważniejszych firmach produkujących okulary.

Monofast poprawia elastyczność, łatwość użytkowania i produkcję. Począwszy od rysunku lub próbki, pozwala na stworzenie nowego modelu w zaledwie i rozpoczęcie produkcji po 4 godzinach. Produkcja jest wysoce zautomatyzowana i bezobsługowa.

Monofast jest najbardziej wydajnym narzędziem dla producenta, który wymaga stałych i terminowych dostaw. 

ZALETY:

  • Estetyka i funkcjonalność,
  • Łatwość programowania i zarządzania,
  • Wysoki stopień automatyzacji,
  • Moc, wydajność i elastyczność.

Masz pytanie dotyczące prezentowanego produktu?

Zapraszamy do kontaktu. 
Tel.: 61 814 35 69
Fax: 61 814 86 30
E-mail:  office@cms-polska.pl
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę CMS POLSKA Spółka z o.o. z siedzibą w ul. Poznańska 75 60-185 Skórzewo, w celu udzielenia odpowiedzi. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich edytowania.

    Administratorem danych osobowych jest CMS POLSKA Spółka z o.o., z siedzibą w Szkórzewie (60-185), ul. Poznańska 75. Dane osobowe przetwarzane są w celu przesyłania ofert lub informacji dotyczących produktów lub usług administratora danych osobowych. Każdy ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania i żądania ich usunięcia. Podanie danych ma charakter dobrowolny, ale jest konieczne do otrzymywania ww. ofert lub informacji.

    Przewiń do góry