CMS MONOFAST

Monofast to system CMS do produkcji oprawek okularowych z plastiku i lekkich stopów. Zaprojektowany i wyprodukowany dla przemysłu optycznego, który można spotkać w najważniejszych firmach produkujących okulary.

Monofast poprawia elastyczność, łatwość użytkowania i produkcję. Począwszy od rysunku lub próbki, pozwala na stworzenie nowego modelu w zaledwie i rozpoczęcie produkcji po 4 godzinach. Produkcja jest wysoce zautomatyzowana i bezobsługowa.

Monofast jest najbardziej wydajnym narzędziem dla producenta, który wymaga stałych i terminowych dostaw. 

ZALETY:

 • Estetyka i funkcjonalność,
 • Łatwość programowania i zarządzania,
 • Wysoki stopień automatyzacji,
 • Moc, wydajność i elastyczność.

Masz pytanie dotyczące prezentowanego produktu?

Zapraszamy do kontaktu. 
Tel.: 61 814 35 69
Fax: 61 814 86 30
E-mail:  office@cms-polska.pl
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę CMS POLSKA Spółka z o.o. z siedzibą w ul. Poznańska 75 60-185 Skórzewo, w celu udzielenia odpowiedzi. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich edytowania.

  Administratorem danych osobowych jest CMS POLSKA Spółka z o.o., z siedzibą w Szkórzewie (60-185), ul. Poznańska 75. Dane osobowe przetwarzane są w celu przesyłania ofert lub informacji dotyczących produktów lub usług administratora danych osobowych. Każdy ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania i żądania ich usunięcia. Podanie danych ma charakter dobrowolny, ale jest konieczne do otrzymywania ww. ofert lub informacji.

  Maszyny zaprojektowane, aby sprostać oczekiwaniom Twojej produkcji.

  Zaawansowana technologia to nasz wyznacznik jakości

  Oprócz wysokiej klasy maszyn posiadamy również
  wykwalifikowanych Polskich serwisantów, którzy od lat
  sprawują opiekę nad serwisem i instalacją maszyn CMS SpA.

  Przewiń do góry