Przemysłowe stoły do cięcia CMS Polska

W CMS Polska oferujemy profesjonalne, wysokowydajne stoły do cięcia, które znajdą zastosowanie w przemyśle meblowym i dekoracyjnym. Umożliwiają łatwe, szybkie i precyzyjne cięcie tafli szklanych (np. szyb), aluminiowych (np. żaluzji) oraz powierzchni wykonanych z tworzyw sztucznych (np. bannerów z PVC).

Konstrukcja maszyn stanowi połączenie stalowych profili zamkniętych oraz blatu roboczego o dużej grubości i powierzchni. Do blatu przymocowany jest poprzeczny nóż odcinający, którego ostrze zagłębia się na głębokość 5–7 mm, wykonując cięcia proste lub w dowolnym kształcie.

Na komfort i bezpieczeństwo obsługi stołów do cięcia wpływa możliwość automatyzacji większości procesów produkcyjnych. Urządzenia wyposażone są w centralkę (komputer), którą można skonfigurować wg własnych potrzeb. Ruchem listwy można sterować również przy pomocy ręcznej dźwigni (tzw. joystick). Ważnym atutem jest zastosowanie listwy dociskowej, która ma za zadanie unieruchomić obrabiany materiał, utrzymując odpowiedni stopień stabilizacji urządzenia i redukując drgania.

Jaki stół do cięcia wybrać?

Nasze wysokowydajne urządzenia mają wiele opcji konfiguracji, więc można je bardzo łatwo dostosować do indywidualnych wymogów każdego Klienta. Bardziej wymagające osoby doposażą wybraną maszynę w różnego rodzaju osprzęt dodatkowy. Proponujemy stoły różnej wielkości (do nawet 6 metrów), które doskonale sprawdzą się w rozbudowanych parkach maszynowych. Nasz asortyment obejmuje dwa zaawansowane modele przemysłowych stołów do cięciaCMS Agil i CMS Runner. Każdy z nich zaprojektowany został z myślą o cięciu wydajnościowym i produkcyjnym.

CMS Agil

Agil to mocny i wydajny stół do cięcia wyposażony w ramiona załadowcze (podajnik materiału) i dwie interpolowane osie. Spora przestrzeń robocza blatu pozwala na precyzyjną obróbkę materiałów o bardzo dużej powierzchni. Za sprawną pracę ostrza odpowiada zasilany z sieci sprężonego powietrza silnik pneumatyczny. Przemysłowe stoły do cięcia Agil mają obrotową głowicę i pozwalają na obróbkę szkła o grubości od 3 do 25 mm. Konstrukcja wyposażona jest w śruby regulacyjne ułatwiające wypoziomowanie.

CMS Runner

CMS Runner to stół do cięcia, który sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów z sektora przemysłowego. Dzięki łatwemu sterowaniu blat stołu można pochylić pod dowolnym kątem. 3 interpolowane osie, mogące pracować z różnymi prędkościami równocześnie, umożliwiają skomplikowaną obróbkę (na podstawie wyznaczonych wcześniej punktów). Cięcia mogą być proste lub w dowolnym kształcie. Model Runner przystosowany jest do cięcia płyt szklanych o grubości od 2 do 25 mm.

Stoły do cięcia skrojone na miarę

Oferta adresowana jest do przedsiębiorców z sektora przemysłowego, którzy poszukują wydajnych, zaawansowanych technologicznie i bezawaryjnych urządzeń CNC przeznaczonych do cięcia i obróbki szklanych płyt. Zajmujemy się sprzedażą wysyłkową, a także profesjonalnym doradztwem i wsparciem serwisowym. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu.

Maszyny zaprojektowane, aby sprostać oczekiwaniom Twojej produkcji.

Zaawansowana technologia to nasz wyznacznik jakości

Oprócz wysokiej klasy maszyn posiadamy również
wykwalifikowanych Polskich serwisantów, którzy od lat
sprawują opiekę nad serwisem i instalacją maszyn CMS SpA.

Scroll to Top
Przewiń do góry