CMS MILESTONE

Milestone to 3- i 5-osiowe cięcie wodą. Jest to zaawansowany, wszechstronny, wysokowydajny system cięcia strumieniem czystej wody, bądź ze ścierniwem. 

Zdolny do sprostania najróżniejszym wymaganiom produkcyjnym w różnych obszarach zastosowań, zapewniający bardzo dokładne cięcie nawet w 3D.

 • Konstrukcja z ruchomym mostem ze stałym stołem i wysoko umieszczonymi prowadnicami,
 • Wszystkie posuwy są wykonywane przez hartowane prowadnice i silniki bezszczotkowe,
 • Prowadnice osi są umieszczone w konstrukcji i chronione przez innowacyjny system „Powder-Free”, który zapewnia pełną ochronę przed wodą i pyłem.
 

WYSOKA WYDAJNOŚĆ
Monolityczna konstrukcja zapewnia solidne i sztywne rozwiązanie zapewniające odpowiednią prędkość i przyspieszenie na najwyższym poziomie na rynku. 

JD5 NOWA GŁOWICA 5 – OSIOWA 
Najbardziej kompaktowe rozwiązanie na rynku z możliwością nieograniczonego obrotu. Daje to krótszy o 30% cykl cięcia, ponieważ nie ma potrzeby dokonywać powrotu osi C w celu wyrównanie wewnętrznych przewodów. 

„POWDER – FREE” OCHRONA PRZED PYŁEM 
Prowadnice są zamknięte w konstrukcji maszyny i  chronione specjalnym sposobem jej tworzenia zwanym „Powderfree” eliminując szansę dostania się pyłu i wody do prowadnic. 

WYSOKA ELASTYCZNOŚĆ
Cięcie różnych materiałów i wysoka wydajność dzięki takim rozwiązaniom jak cykl wahadłowy i możliwością zainstalowania do 4 głowic 3 lub 5 osiowych. 

 

Masz pytanie dotyczące prezentowanego produktu?

Zapraszamy do kontaktu. 
Tel.: 61 814 35 69
Fax: 61 814 86 30
E-mail:  office@cms-polska.pl
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę CMS POLSKA Spółka z o.o. z siedzibą w ul. Poznańska 75 60-185 Skórzewo, w celu udzielenia odpowiedzi. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich edytowania.

  Administratorem danych osobowych jest CMS POLSKA Spółka z o.o., z siedzibą w Szkórzewie (60-185), ul. Poznańska 75. Dane osobowe przetwarzane są w celu przesyłania ofert lub informacji dotyczących produktów lub usług administratora danych osobowych. Każdy ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania i żądania ich usunięcia. Podanie danych ma charakter dobrowolny, ale jest konieczne do otrzymywania ww. ofert lub informacji.

  Maszyny zaprojektowane, aby sprostać oczekiwaniom Twojej produkcji.

  Zaawansowana technologia to nasz wyznacznik jakości

  Oprócz wysokiej klasy maszyn posiadamy również
  wykwalifikowanych Polskich serwisantów, którzy od lat
  sprawują opiekę nad serwisem i instalacją maszyn CMS SpA.

  Scroll to Top
  Przewiń do góry