CMS MILESTONE

Milestone to 3- i 5-osiowe cięcie wodą. Jest to zaawansowany, wszechstronny, wysokowydajny system cięcia strumieniem czystej wody, bądź ze ścierniwem. 

Zdolny do sprostania najróżniejszym wymaganiom produkcyjnym w różnych obszarach zastosowań, zapewniający bardzo dokładne cięcie nawet w 3D.

  • Konstrukcja z ruchomym mostem ze stałym stołem i wysoko umieszczonymi prowadnicami,
  • Wszystkie posuwy są wykonywane przez hartowane prowadnice i silniki bezszczotkowe,
  • Prowadnice osi są umieszczone w konstrukcji i chronione przez innowacyjny system „Powder-Free”, który zapewnia pełną ochronę przed wodą i pyłem.
 

WYSOKA WYDAJNOŚĆ
Monolityczna konstrukcja zapewnia solidne i sztywne rozwiązanie zapewniające odpowiednią prędkość i przyspieszenie na najwyższym poziomie na rynku. 

JD5 NOWA GŁOWICA 5 – OSIOWA 
Najbardziej kompaktowe rozwiązanie na rynku z możliwością nieograniczonego obrotu. Daje to krótszy o 30% cykl cięcia, ponieważ nie ma potrzeby dokonywać powrotu osi C w celu wyrównanie wewnętrznych przewodów. 

„POWDER – FREE” OCHRONA PRZED PYŁEM 
Prowadnice są zamknięte w konstrukcji maszyny i  chronione specjalnym sposobem jej tworzenia zwanym „Powderfree” eliminując szansę dostania się pyłu i wody do prowadnic. 

WYSOKA ELASTYCZNOŚĆ
Cięcie różnych materiałów i wysoka wydajność dzięki takim rozwiązaniom jak cykl wahadłowy i możliwością zainstalowania do 4 głowic 3 lub 5 osiowych. 

 

Masz pytanie dotyczące prezentowanego produktu?

Zapraszamy do kontaktu. 
Tel.: 61 814 35 69
Fax: 61 814 86 30
E-mail:  office@cms-polska.pl
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę CMS POLSKA Spółka z o.o. z siedzibą w ul. Poznańska 75 60-185 Skórzewo, w celu udzielenia odpowiedzi. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich edytowania.

    Administratorem danych osobowych jest CMS POLSKA Spółka z o.o., z siedzibą w Szkórzewie (60-185), ul. Poznańska 75. Dane osobowe przetwarzane są w celu przesyłania ofert lub informacji dotyczących produktów lub usług administratora danych osobowych. Każdy ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania i żądania ich usunięcia. Podanie danych ma charakter dobrowolny, ale jest konieczne do otrzymywania ww. ofert lub informacji.

    Przewiń do góry