System czyszczący do stali WANDRES

STAL

Pył po obróbce blach może szybko prowadzić do kosztownych strat jakościowych, odrzutów lub czasochłonnych napraw, na przykład podczas formowania lub prostowania.  Kompaktowe systemy czyszczące Wandres można łatwo zintegrować z istniejącymi liniami produkcyjnymi. Imponują doskonałą wydajnością czyszczenia przy niskich kosztach eksploatacji i konserwacji.

Gdzie stosować szczotkarki WANDRES?

Produkty po tłoczeniu.

Kratki, płytki obwodów drukowanych, tabliczki znamionowe można czyścić w sposób ciągły w linii przemysłowej. Mikro-nawilżone włókna szczotek niezawodnie usuwają nawet najdrobniejsze cząsteczki z powierzchni.


Blacha strukturalna.

Podczas szlifowania powstają duże ilości drobnego pyłu. Kanał Tornado czyści wszystkie piaskowane lub strukturyzowane powierzchnie dzięki innowacyjnej technologii czyszczenia powietrzem. Sprężone powietrze wydobywa się z dysz tornado, które obracają się synchronicznie z dużą prędkością, kilkakrotnie większą niż prędkość dźwięku. Pył szlifierski i grubsze cząsteczki są usuwane z powierzchni i odsysane.

Cięcie laserem.

Cięcie laserowe tworzy bardzo drobne cząstki na krawędziach ciętych, z których część przylega i prowadzi do zakłóceń w kolejnych procesach. Szczotkarkę Wandres można łatwo zintegrować z istniejącymi systemami, aby skutecznie czyścić górną i dolną część cięć laserowych.


Taśmy transportowe.

Aby zapobiec przenoszeniu przylegających cząstek z taśm transportowych na produkt, szczotkarka może być zainstalowana w poprzek kierunku transportu taśm. Cząsteczki przyczepiają się do włókien szczotki i są odsysane.

Rolki prowadzące.

Szczotkarka usuwa cząsteczki z rolek lub kół pasowych, zapobiegając w ten sposób przenoszeniu zanieczyszczeń na taśmy i dalej na produkty.

Przed prasą.

Przed wejściem do prasy szczotkarka usuwa przylegające do powierzchni cząsteczki. W ten sposób można uniknąć związanego z cząstkami uszkodzenia płyty lub prasy. Urządzenia Wandresa czyszczą zarówno naoliwione półfabrykaty, jak i suche, nawet podczas pracy naprzemiennej.


Wykrojniki.

Dopasowane półfabrykaty o różnych grubościach arkuszy można skutecznie czyścić za pomocą szczotek. Część robocza szczotki liniowej jest elastycznie przechowywana w zintegrowanym buforze dociskowym. Pozwala to na stałą siłę wycierania włókien szczoteczki na powierzchni i wysoką jakość czyszczenia.

Zwoje blach.

Wyroby w postaci zwojów stali, stali nierdzewnej, aluminium lub metali nieżelaznych są czyszczone przed walcowaniem, prostowaniem, przed nałożeniem folii ochronnej oraz przed lub po cynkowaniu. Urządzenia Wandresa mogą czyścić po obu stronach nawet faliste metalowe paski z ostrymi krawędziami przy dużych prędkościach transportowych. Cząsteczki można niezawodnie usuwać zarówno z naoliwionego zwoju, jak i z suchych taśm.


Taśmy stalowe z blachy elektrotechnicznej.

Dwie równoległe szczotki liniowe czyszczą po obu stronach powierzchnię wąskich pasków blachy, na przykład przed prostowaniem lub wykrawaniem. Kompaktowa szczotkarka Una XL może być łatwo zintegrowana
z istniejącymi liniami produkcyjnymi dzięki wąskiej konstrukcji.

Masz pytanie dotyczące prezentowanego produktu?

Zapraszamy do kontaktu. 
Tel.: 61 814 35 69
Fax: 61 814 86 30
E-mail:  office@cms-polska.pl
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę CMS POLSKA Spółka z o.o. z siedzibą w ul. Poznańska 75 60-185 Skórzewo, w celu udzielenia odpowiedzi. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich edytowania.

  Administratorem danych osobowych jest CMS POLSKA Spółka z o.o., z siedzibą w Szkórzewie (60-185), ul. Poznańska 75. Dane osobowe przetwarzane są w celu przesyłania ofert lub informacji dotyczących produktów lub usług administratora danych osobowych. Każdy ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania i żądania ich usunięcia. Podanie danych ma charakter dobrowolny, ale jest konieczne do otrzymywania ww. ofert lub informacji.

  Maszyny zaprojektowane, aby sprostać oczekiwaniom Twojej produkcji.

  Zaawansowana technologia to nasz wyznacznik jakości

  Oprócz wysokiej klasy maszyn posiadamy również
  wykwalifikowanych Polskich serwisantów, którzy od lat
  sprawują opiekę nad serwisem i instalacją maszyn CMS SpA.

  Scroll to Top
  Przewiń do góry