CMS VERTEC

CMS VERTEC

Wiertarka pionowa CNC do wiercenia, pogłębiania, frezowania i wycinania na monolitycznym, laminowanym i niskoemisyjnym szkle (Low-e).
• możliwość pracy zarówno na taflach prostokątnych, jak i kształtowych (przynajmniej z jedną prostą krawędzią)
• dwa przeciwbieżne współosiowe elektrowrzeciona i chłodzenie narzędzi z wewnętrzną i zewnętrzną systemem. Pozwala to uzyskać lepsze wykończenie i jakość obróbki
• dwa magazynki obrotowe na 9 + 9 narzędzi. Zainstalowane są na wózku zainstalowanym do elektrowrzeciona, gwarantują najkrótszy czas wymiany narzędzia
• poduszka wodna pod wysokim ciśnieniem (opatentowana)

Zmiana narzędzi

Maszyna ma dwa magazynki narzędziowe 9 + 9 zamontowane na wózku pionowym. W ten sposób, niezależnie od pozycji wykonania zadania, operacja wymiany narzędzia zawsze będzie szybka. Optymalizacja programu przewiduje zmianę narzędzia na jednym zespole operacyjnym podczas pracy drugiego.

Narzędzia zawsze w najwyższej wydajności 

Aby zapewnić maksymalną precyzję obróbki, maszyna jest wyposażona w automatyczny system pomiaru.  Pomiar może następować w sposób całkowicie automatyczny. Ten system umożliwia wykorzystywać narzędzia, które zawsze działają z maksymalną wydajnością i całkowitym bezpieczeństwem.

Brak wibracji

Podczas operacji frezowania i profilowania dopychacze są oddzielone od tafli szkła o kilka dziesiątych milimetra. Całkowity docisk jest realizowany przez opatentowany system poduszki wodnej. Dzięki temu obróbka odbywa się bez wibracji.

Punkt referencyjny

Punkt referencyjny  jest zamontowany na kontrolowanej osi, która zapewnia maksymalną precyzję bez potrzeby chwytania tafli szkła. W ten sposób zagwarantowana jest możliwość obróbki niskoemisyjnych.

DANE TECHNICZNE

Maksymalna długość

3200 – 4500 – 6000 – 7500 mm

Maksymalna wysokość

1600 – 2220 – 2600 – 3300 mm

Minimalny wymiar tafli

420 x 180 mm

Grubość robocza szkła

3 ÷ 30 mm

Średnica rdzenia

3 ÷ 70 mm

Moc elektrowrzecion

3,7 kW (S1) 4,4 kW (S6)

 

Masz pytanie dotyczące prezentowanego produktu?

Zapraszamy do kontaktu. 
Tel.: 61 814 35 69
Fax: 61 814 86 30
E-mail:  office@cms-polska.pl
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę CMS POLSKA Spółka z o.o. z siedzibą w ul. Poznańska 75 60-185 Skórzewo, w celu udzielenia odpowiedzi. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich edytowania.

  Administratorem danych osobowych jest CMS POLSKA Spółka z o.o., z siedzibą w Szkórzewie (60-185), ul. Poznańska 75. Dane osobowe przetwarzane są w celu przesyłania ofert lub informacji dotyczących produktów lub usług administratora danych osobowych. Każdy ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania i żądania ich usunięcia. Podanie danych ma charakter dobrowolny, ale jest konieczne do otrzymywania ww. ofert lub informacji.

  Maszyny zaprojektowane, aby sprostać oczekiwaniom Twojej produkcji.

  Zaawansowana technologia to nasz wyznacznik jakości

  Oprócz wysokiej klasy maszyn posiadamy również
  wykwalifikowanych Polskich serwisantów, którzy od lat
  sprawują opiekę nad serwisem i instalacją maszyn CMS SpA.

  Scroll to Top
  Przewiń do góry