CMS MONOFAST

CMS posiada bogate doświadczenie w budowie maszyn CNC dedykowanych do produkcji kolb karabinowych i elementów broni wykonanych z drewna i tworzyw sztucznych. Opracowane i wdrożone technologie okazują się idealnym rozwiązaniem dla branży, która wymaga połączenia wszechstronności, dokładności, wysokiego poziomu produkcji i całkowitej automatyzacji procesu tj. załadunek/rozładunek surowego materiału i gotowych detali, wymiany narzędzia, odsysania wiórów itd.
Przedmioty obrabiane maszynami CMS tj. kolby lub części rzeźbione, wyglądają perfekcyjnie w każdym szczególe i są gotowe do następnych operacji procesu, takich jak wygładzanie, szlifowanie, malowanie, wypalanie laserem, itd.

Do produkcji elementów broni może służyć maszyna CMS Monofast, która pierwotnie została zaprojektowana i wyprodukowana dla przemysłu optycznego. CMS Monofast to elastyczność, łatwość obsługi i wydajność, dzięki czemu pozwala stworzyć nowy model produktu bądź jego część w zaledwie 4 godziny, licząc czas od rysunku do próbki finałowej. Następnie można rozpocząć wysoce zautomatyzowaną i bezobsługową produkcję. CMS Monofast to najbardziej wydajne narzędzie dla producenta, który potrzebuje stałej i terminowej dostawy kolekcji do szybko zmieniającego się rynku.

Zalety CMS Monofast
 • estetyka i funkcjonalność
 • dedykowane oprogramowanie
 • łatwość programowania i zarządzania
 • wysoki stopień automatyzacji
 • moc, produktywność i elastyczność
 • samoczyszczenie maszyny i strefy pracy z podłączeniem do odciągu
 • obróbka bez nadzoru operatora
 • automatyczny załadunek i rozładunek
 • obróbka z 6 stron
 • maksymalna ergonomia i bezpieczeństwo dla operatora
Automatyzacja

Magazyn surowych części z automatycznym załadunkiem i rozładunkiem, automatycznym obracaniem tak, aby móc obrabiać detal z 6 stron. Maksymalna ergonomia i bezpieczeństwo operatora na niewielkiej przestrzeni.

Wszystko za jednym kliknięciem

Innowacyjny interfejs CMS Active z ekranem dotykowym, ułatwia obsługę maszyny nawet najbardziej niedoświadczonemu operatorowi. Kompatybilność ze wszystkimi systemami CAD, diagnostyka sieciowa i codzienne raporty produktywności uzupełniają pakiet.

Elektrowrzeciono i magazynek narzędziowy na 16 pozycji

Dzięki mocnemu elektrowrzecionu i bardzo szybkiej wymianie narzędzi z magazynku (16 pozycji) gwarantowana jest elastyczność i produktywność. Wykorzystanie specjalnych agregatów kątowych pozwala na wykonanie obróbki niemożliwej tradycyjnymi metodami.

Masz pytanie dotyczące prezentowanego produktu?

Zapraszamy do kontaktu. 
Tel.: 61 814 35 69
Fax: 61 814 86 30
E-mail:  office@cms-polska.pl
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę CMS POLSKA Spółka z o.o. z siedzibą w ul. Poznańska 75 60-185 Skórzewo, w celu udzielenia odpowiedzi. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich edytowania.

  Administratorem danych osobowych jest CMS POLSKA Spółka z o.o., z siedzibą w Szkórzewie (60-185), ul. Poznańska 75. Dane osobowe przetwarzane są w celu przesyłania ofert lub informacji dotyczących produktów lub usług administratora danych osobowych. Każdy ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania i żądania ich usunięcia. Podanie danych ma charakter dobrowolny, ale jest konieczne do otrzymywania ww. ofert lub informacji.

  Maszyny zaprojektowane, aby sprostać oczekiwaniom Twojej produkcji.

  Zaawansowana technologia to nasz wyznacznik jakości

  Oprócz wysokiej klasy maszyn posiadamy również
  wykwalifikowanych Polskich serwisantów, którzy od lat
  sprawują opiekę nad serwisem i instalacją maszyn CMS SpA.

  Scroll to Top
  Przewiń do góry