CMS MMB

Mobilne centrum obróbcze mostów z 3, 4 lub 5 interpolowanymi osiami.

Centrum obróbcze z 3, 4 lub 5 interpolowanymi osiami dedykowane do szybkiej obróbki dużych płyt lub długich i wąskich elementów z materiałów kompozytowych, aluminium lub warstwowych z różnych materiałów.

Konstrukcje i mechanika (z wysoce precyzyjnymi prowadnicami i zębatkami) zapewniają dużą moc, geometryczną precyzję i niezawodność przy obróbce z dużą prędkością, nawet w przypadku ciężkiej obróbki.

JAKOŚĆ W CZASIE

Zaawansowany projekt konstrukcji, wynik prac centrum badawczego CMS oraz zastosowane rozwiązania techniczne, takie jak recyrkulacyjne prowadnice rolkowe i silniki bramowe, gwarantują sztywność i precyzję w czasie, dzięki czemu wysoka jakość wykończenia i dokładność detali pozostaje niezmienna. produkcja w latach.

MOC I WYDAJNOŚĆ

MBB może być wyposażony w pojedyncze lub wiele jednostek operacyjnych, z 3 lub 5 osiami i mocami do 32 kW, aby zapewnić maksymalną wydajność w każdej rzeczywistości produkcyjnej. Wszystkie elektrowrzeciona są w całości projektowane i produkowane w grupie i są wynikiem 30 lat doświadczenia i ciągłych innowacji. Szeroki asortyment pozwala naszym klientom zawsze mieć elektrowrzeciono z idealnym momentem obrotowym, mocą i liczbą obrotów do jego obróbki, maksymalizując produktywność maszyny. Dedykowane jednostki są dostępne do specjalnych zastosowań, takich jak obróbka blach aluminiowych w paczkach lub do znakowania laserowego produkowanych elementów.

KONFIGUROWALNOŚĆ 360 °

Każda produkcja ma specyficzne potrzeby, które wymagają konkretnych rozwiązań. Blat z serii MBB oferuje swobodę konfiguracji i dostosowania w ponad 20 różnych typach, aby zaspokoić wszystkie potrzeby produkcyjne. W rzeczywistości dostępne są konfiguracje ze stałymi, przyssawkami, przyssawkami, ze zintegrowanymi przenośnikami rolkowymi lub z mechanicznymi systemami blokowania.

 

CAŁKOWITA INTEGRACJA

Seria MBB może być skonfigurowana do pełnej integracji z bezzałogowymi liniami produkcyjnymi, gdzie wszystkie fazy pracy, od załadowania panelu, przez wyrównanie, po blokowanie, odbywają się w trybie w pełni automatycznym. Jest to możliwe nie tylko dzięki zastosowaniu najbardziej zaawansowanych technologii, ale także dzięki wyjątkowej niezawodności maszyny, która staje się kluczowym elementem w zaawansowanych systemach produkcyjnych.

Masz pytanie dotyczące prezentowanego produktu?

Zapraszamy do kontaktu. 
Tel.: 61 814 35 69
Fax: 61 814 86 30
E-mail:  office@cms-polska.pl
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę CMS POLSKA Spółka z o.o. z siedzibą w ul. Poznańska 75 60-185 Skórzewo, w celu udzielenia odpowiedzi. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich edytowania.

    Administratorem danych osobowych jest CMS POLSKA Spółka z o.o., z siedzibą w Szkórzewie (60-185), ul. Poznańska 75. Dane osobowe przetwarzane są w celu przesyłania ofert lub informacji dotyczących produktów lub usług administratora danych osobowych. Każdy ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania i żądania ich usunięcia. Podanie danych ma charakter dobrowolny, ale jest konieczne do otrzymywania ww. ofert lub informacji.

    Przewiń do góry