CMS MMB

Mobilne centrum obróbcze mostów z 3, 4 lub 5 interpolowanymi osiami.

Centrum obróbcze z 3, 4 lub 5 interpolowanymi osiami dedykowane do szybkiej obróbki dużych płyt lub długich i wąskich elementów z materiałów kompozytowych, aluminium lub warstwowych z różnych materiałów.

Konstrukcje i mechanika (z wysoce precyzyjnymi prowadnicami i zębatkami) zapewniają dużą moc, geometryczną precyzję i niezawodność przy obróbce z dużą prędkością, nawet w przypadku ciężkiej obróbki.

JAKOŚĆ W CZASIE

Zaawansowany projekt konstrukcji, wynik prac centrum badawczego CMS oraz zastosowane rozwiązania techniczne, takie jak recyrkulacyjne prowadnice rolkowe i silniki bramowe, gwarantują sztywność i precyzję w czasie, dzięki czemu wysoka jakość wykończenia i dokładność detali pozostaje niezmienna. produkcja w latach.

MOC I WYDAJNOŚĆ

MBB może być wyposażony w pojedyncze lub wiele jednostek operacyjnych, z 3 lub 5 osiami i mocami do 32 kW, aby zapewnić maksymalną wydajność w każdej rzeczywistości produkcyjnej. Wszystkie elektrowrzeciona są w całości projektowane i produkowane w grupie i są wynikiem 30 lat doświadczenia i ciągłych innowacji. Szeroki asortyment pozwala naszym klientom zawsze mieć elektrowrzeciono z idealnym momentem obrotowym, mocą i liczbą obrotów do jego obróbki, maksymalizując produktywność maszyny. Dedykowane jednostki są dostępne do specjalnych zastosowań, takich jak obróbka blach aluminiowych w paczkach lub do znakowania laserowego produkowanych elementów.

KONFIGUROWALNOŚĆ 360 °

Każda produkcja ma specyficzne potrzeby, które wymagają konkretnych rozwiązań. Blat z serii MBB oferuje swobodę konfiguracji i dostosowania w ponad 20 różnych typach, aby zaspokoić wszystkie potrzeby produkcyjne. W rzeczywistości dostępne są konfiguracje ze stałymi, przyssawkami, przyssawkami, ze zintegrowanymi przenośnikami rolkowymi lub z mechanicznymi systemami blokowania.

 

CAŁKOWITA INTEGRACJA

Seria MBB może być skonfigurowana do pełnej integracji z bezzałogowymi liniami produkcyjnymi, gdzie wszystkie fazy pracy, od załadowania panelu, przez wyrównanie, po blokowanie, odbywają się w trybie w pełni automatycznym. Jest to możliwe nie tylko dzięki zastosowaniu najbardziej zaawansowanych technologii, ale także dzięki wyjątkowej niezawodności maszyny, która staje się kluczowym elementem w zaawansowanych systemach produkcyjnych.

Masz pytanie dotyczące prezentowanego produktu?

Zapraszamy do kontaktu. 
Tel.: 61 814 35 69
Fax: 61 814 86 30
E-mail:  office@cms-polska.pl
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę CMS POLSKA Spółka z o.o. z siedzibą w ul. Poznańska 75 60-185 Skórzewo, w celu udzielenia odpowiedzi. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich edytowania.

  Administratorem danych osobowych jest CMS POLSKA Spółka z o.o., z siedzibą w Szkórzewie (60-185), ul. Poznańska 75. Dane osobowe przetwarzane są w celu przesyłania ofert lub informacji dotyczących produktów lub usług administratora danych osobowych. Każdy ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania i żądania ich usunięcia. Podanie danych ma charakter dobrowolny, ale jest konieczne do otrzymywania ww. ofert lub informacji.

  Maszyny zaprojektowane, aby sprostać oczekiwaniom Twojej produkcji.

  Zaawansowana technologia to nasz wyznacznik jakości

  Oprócz wysokiej klasy maszyn posiadamy również
  wykwalifikowanych Polskich serwisantów, którzy od lat
  sprawują opiekę nad serwisem i instalacją maszyn CMS SpA.

  Scroll to Top
  Przewiń do góry