CMS EOS

CMS EOS to maszyna oraz kompletny system obróbki turbin wiatrowych. Maszyna daje możliwość pełnego pokrycia procesów wiercenia i frezowania łopat wiatrowych, połączonych z automatycznymi rozwiązaniami maszyny CNC.

Zalety maszyny CMS EOS

 • wydajność, dokładność i powtarzalność,
 • elastyczność – dostosowuje się do przetwarzania różnych modeli turbin wiatrowych,
 • łatwość programowania i zarządzania,
 • czyszczenie maszyny i otoczenia
Wydajna produkcja

Obróbka łopat turbin wymaga kompleksowego podejścia. Maszyna EOS jest wyposażona w wózki sterowane numerycznie w pełni zintegrowane z systemem. Zapewnia to wysoką wydajność, dokładność i powtarzalność. Dzięki zastosowaniu takiego rozwiązania, poziom procesu gwarantuje najwyższy stopień precyzji na rynku i tym samym bardziej efektywną pracę turbiny wiatrowej.

Wydajna produkcja

Automatyczne wyrównanie narzędzia jest realizowane poprzez sterowanie. Program CNC każdego ostrza bądź narzędzia automatycznie dostosowuje się do aktualnej pozycji.

Ochrona przed pyłem

Kabina ochronna i okap na każdej jednostce operacyjnej skutecznie osłania i nie pozwala na rozprzestrzenianie się pyłu po fabryce. Specjalne króćce pozwalają natomiast na skuteczne i szybkie jego usunięcie.

Masz pytanie dotyczące prezentowanego produktu?

Zapraszamy do kontaktu. 
Tel.: 61 814 35 69
Fax: 61 814 86 30
E-mail:  office@cms-polska.pl
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę CMS POLSKA Spółka z o.o. z siedzibą w ul. Poznańska 75 60-185 Skórzewo, w celu udzielenia odpowiedzi. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich edytowania.

  Administratorem danych osobowych jest CMS POLSKA Spółka z o.o., z siedzibą w Szkórzewie (60-185), ul. Poznańska 75. Dane osobowe przetwarzane są w celu przesyłania ofert lub informacji dotyczących produktów lub usług administratora danych osobowych. Każdy ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania i żądania ich usunięcia. Podanie danych ma charakter dobrowolny, ale jest konieczne do otrzymywania ww. ofert lub informacji.

  Maszyny zaprojektowane, aby sprostać oczekiwaniom Twojej produkcji.

  Zaawansowana technologia to nasz wyznacznik jakości

  Oprócz wysokiej klasy maszyn posiadamy również
  wykwalifikowanych Polskich serwisantów, którzy od lat
  sprawują opiekę nad serwisem i instalacją maszyn CMS SpA.

  Scroll to Top
  Przewiń do góry