CMS FXB

Naprawcze mostowe centrum obróbcze z 3, 4 lub 5 interpolowanymi osiami.

Centrum obróbcze z 3, 4 lub 5 interpolowanymi osiami, dedykowane do szybkiej obróbki dużych detali ze stopów lekkich, materiałów kompozytowych, włókien impregnowanych, piasku, materiałów drzewnych.

ZALETY FXB:

 • Sztywna i precyzyjna mechanika,
 • Szeroka gama jednostek operacyjnych ze zmianą narzędzi,
 • Wysoka produktywność i zero martwych czasów,
 • Możliwość wielu niezależnych jednostek operacyjnych,
 • Produktywność i jakość obróbki.

JAKOŚĆ W CZASIE

Zaawansowany projekt konstrukcji, wynik prac centrum badawczego CMS oraz zastosowane rozwiązania techniczne, takie jak recyrkulacyjne prowadnice rolkowe i silniki bramowe, gwarantują sztywność i precyzję w czasie, dzięki czemu wysoka jakość wykończenia i dokładność detali pozostaje niezmienna. produkcja w latach.


MOC I WYDAJNOŚĆ

FXB może być wyposażony w jedną lub wiele jednostek operacyjnych, 
z 3 lub 5 osiami i mocami do 32 kW, aby zapewnić maksymalną wydajność w każdej rzeczywistości produkcyjnej.

Wszystkie elektrowrzeciona są w całości projektowane i produkowane w grupie i są wynikiem 30 lat doświadczenia i ciągłych innowacji.

KONFIGUROWALNOŚĆ 360 °

Seria FXB jest dostępna w ponad 30 wersjach z konfiguracjami z pojedynczym lub podwójnym stołem, a blat można dodatkowo dostosować za pomocą najbardziej wydajnych systemów blokujących do indywidualnych potrzeb produkcyjnych. Geometria samej maszyny pozwala na wysoce produktywne zarządzanie z możliwością załadunku / rozładunku w zamaskowanym czasie i przy całkowitym bezpieczeństwie dostępu operatorów do stołów roboczych.

Szeroki asortyment pozwala naszym klientom zawsze mieć elektrowrzeciono z idealnym momentem obrotowym, mocą i liczbą obrotów do jego obróbki, maksymalizując produktywność maszyny.


Dedykowane jednostki są dostępne do specjalnych zastosowań, takich jak obróbka blach aluminiowych w paczkach lub do znakowania laserowego produkowanych elementów.

Masz pytanie dotyczące prezentowanego produktu?

Zapraszamy do kontaktu. 
Tel.: 61 814 35 69
Fax: 61 814 86 30
E-mail:  office@cms-polska.pl
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę CMS POLSKA Spółka z o.o. z siedzibą w ul. Poznańska 75 60-185 Skórzewo, w celu udzielenia odpowiedzi. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich edytowania.

  Administratorem danych osobowych jest CMS POLSKA Spółka z o.o., z siedzibą w Szkórzewie (60-185), ul. Poznańska 75. Dane osobowe przetwarzane są w celu przesyłania ofert lub informacji dotyczących produktów lub usług administratora danych osobowych. Każdy ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania i żądania ich usunięcia. Podanie danych ma charakter dobrowolny, ale jest konieczne do otrzymywania ww. ofert lub informacji.

  Przewiń do góry