CMS FXB

Naprawcze mostowe centrum obróbcze z 3, 4 lub 5 interpolowanymi osiami.

Centrum obróbcze z 3, 4 lub 5 interpolowanymi osiami, dedykowane do szybkiej obróbki dużych detali ze stopów lekkich, materiałów kompozytowych, włókien impregnowanych, piasku, materiałów drzewnych.

ZALETY FXB:

 • Sztywna i precyzyjna mechanika,
 • Szeroka gama jednostek operacyjnych ze zmianą narzędzi,
 • Wysoka produktywność i zero martwych czasów,
 • Możliwość wielu niezależnych jednostek operacyjnych,
 • Produktywność i jakość obróbki.

JAKOŚĆ W CZASIE

Zaawansowany projekt konstrukcji, wynik prac centrum badawczego CMS oraz zastosowane rozwiązania techniczne, takie jak recyrkulacyjne prowadnice rolkowe i silniki bramowe, gwarantują sztywność i precyzję w czasie, dzięki czemu wysoka jakość wykończenia i dokładność detali pozostaje niezmienna. produkcja w latach.


MOC I WYDAJNOŚĆ

FXB może być wyposażony w jedną lub wiele jednostek operacyjnych, 
z 3 lub 5 osiami i mocami do 32 kW, aby zapewnić maksymalną wydajność w każdej rzeczywistości produkcyjnej.

Wszystkie elektrowrzeciona są w całości projektowane i produkowane w grupie i są wynikiem 30 lat doświadczenia i ciągłych innowacji.

KONFIGUROWALNOŚĆ 360 °

Seria FXB jest dostępna w ponad 30 wersjach z konfiguracjami z pojedynczym lub podwójnym stołem, a blat można dodatkowo dostosować za pomocą najbardziej wydajnych systemów blokujących do indywidualnych potrzeb produkcyjnych. Geometria samej maszyny pozwala na wysoce produktywne zarządzanie z możliwością załadunku / rozładunku w zamaskowanym czasie i przy całkowitym bezpieczeństwie dostępu operatorów do stołów roboczych.

Szeroki asortyment pozwala naszym klientom zawsze mieć elektrowrzeciono z idealnym momentem obrotowym, mocą i liczbą obrotów do jego obróbki, maksymalizując produktywność maszyny.


Dedykowane jednostki są dostępne do specjalnych zastosowań, takich jak obróbka blach aluminiowych w paczkach lub do znakowania laserowego produkowanych elementów.

Masz pytanie dotyczące prezentowanego produktu?

Zapraszamy do kontaktu. 
Tel.: 61 814 35 69
Fax: 61 814 86 30
E-mail:  office@cms-polska.pl
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę CMS POLSKA Spółka z o.o. z siedzibą w ul. Poznańska 75 60-185 Skórzewo, w celu udzielenia odpowiedzi. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich edytowania.

  Administratorem danych osobowych jest CMS POLSKA Spółka z o.o., z siedzibą w Szkórzewie (60-185), ul. Poznańska 75. Dane osobowe przetwarzane są w celu przesyłania ofert lub informacji dotyczących produktów lub usług administratora danych osobowych. Każdy ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania i żądania ich usunięcia. Podanie danych ma charakter dobrowolny, ale jest konieczne do otrzymywania ww. ofert lub informacji.

  Maszyny zaprojektowane, aby sprostać oczekiwaniom Twojej produkcji.

  Zaawansowana technologia to nasz wyznacznik jakości

  Oprócz wysokiej klasy maszyn posiadamy również
  wykwalifikowanych Polskich serwisantów, którzy od lat
  sprawują opiekę nad serwisem i instalacją maszyn CMS SpA.

  Scroll to Top
  Przewiń do góry