CMS ANTARES

Maszyna przeznaczona w szczególności do obróbki aluminium i jest to 5-osiowe szybkościowe centrum obróbcze CNC o strukturze monoblokowej. Jego kompaktowa konstrukcja z łatwością mieści się w każdym środowisku produkcyjnym, jednocześnie korzystając z dużej strefy roboczej. Monoblokowa struktura zapewnia sztywność i dokładność przez cały okres użytkowania. Otwarty dostęp do obszaru roboczego do załadunku / rozładunku ręcznego lub systemów automatycznych.

W pełni akustyczna obudowa chroni przed kurzem i redukuje hałas generowany podczas obróbki.

Dostępne również z obrotowym stołem (TR). Wersja maszyny Antares K jest specjalnie wyprodukowana do obróbki metali na mokro (wersja ALU). Maszyna jest dostępna w wersji z dodatkowymi bezpośrednimi enkoderami zwiększającymi jej dokładność. 

Antares K to rozwiązanie o najlepszym stosunku wydajności do inwestycji. Przyjęte rozwiązania techniczne, takie jak synchroniczne elektrowrzeciono sterowane przez NC z wysokim momentem obrotowym już przy niskich obrotach, efektywna moc 20 kW (S1-100%), układ smarowania-chłodzenia, monoblokowa konstrukcja, wysokie przyspieszenia osi pozwalają uzyskać objętość usuwania aluminium w obróbce większą o 33% niż w porównaniu do innych maszyn konkurencji. 

ZALETY: 

CMS CREATOR – MASZYNA PRZYSTOSOWANA DO ZAMONTOWANIA W PRZYSZŁOŚCI EKSTRUDERA DO DRUKOWANIA 3D

CIĘCIE ULTRASONICZNE
(OPCJA WYMAGA ELEKTROWRZECIONA 20 KW)

System cięcia ultrasonicznego wymaga wyposażenia maszyny w elektrowrzeciono 20 kW, które posiada dodatkową 6 oś. Jest to system specjalnie zaprojektowany do szybkościowego cięcia aluminiowych lub kompozytowych wypełniaczy komórkowych, aramidów, pianek i materiałów kompozytowych. Wyposażenie maszyny w ten system nie utrudnia, ani nie eliminuje jej możliwości jako zwykłej frezarki 5-osiowej. Urządzenie, które jest odpowiedzialne za cięcie, jest bardzo łatwo dostępne z magazynku, z którego pobierane jest automatycznie i może być wyposażone w różnorodne narzędzia. 

WERSJA “ALU” 
Antares K jest jedyną maszyną w swojej kategorii wyposażoną w zintegrowany układ chłodzenia do obróbki części aluminiowych na mokro. Każdy element maszyny jest specjalnie zaprojektowany do tej funkcji: od szczelnej podstawy ze zintegrowanym stalowym stołem, przez laminowane okna bezpieczeństwa, po system ewakuacyjny. Każdy szczegół jest badany i zintegrowany, aby zagwarantować bezkompromisową wydajność.

 

Masz pytanie dotyczące prezentowanego produktu?

Zapraszamy do kontaktu. 
Tel.: 61 814 35 69
Fax: 61 814 86 30
E-mail:  office@cms-polska.pl
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę CMS POLSKA Spółka z o.o. z siedzibą w ul. Poznańska 75 60-185 Skórzewo, w celu udzielenia odpowiedzi. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich edytowania.

    Administratorem danych osobowych jest CMS POLSKA Spółka z o.o., z siedzibą w Szkórzewie (60-185), ul. Poznańska 75. Dane osobowe przetwarzane są w celu przesyłania ofert lub informacji dotyczących produktów lub usług administratora danych osobowych. Każdy ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania i żądania ich usunięcia. Podanie danych ma charakter dobrowolny, ale jest konieczne do otrzymywania ww. ofert lub informacji.

    Przewiń do góry