CMS ANTARES

Maszyna przeznaczona w szczególności do obróbki aluminium i jest to 5-osiowe szybkościowe centrum obróbcze CNC o strukturze monoblokowej. Jego kompaktowa konstrukcja z łatwością mieści się w każdym środowisku produkcyjnym, jednocześnie korzystając z dużej strefy roboczej. Monoblokowa struktura zapewnia sztywność i dokładność przez cały okres użytkowania. Otwarty dostęp do obszaru roboczego do załadunku / rozładunku ręcznego lub systemów automatycznych.

W pełni akustyczna obudowa chroni przed kurzem i redukuje hałas generowany podczas obróbki.

Dostępne również z obrotowym stołem (TR). Wersja maszyny Antares K jest specjalnie wyprodukowana do obróbki metali na mokro (wersja ALU). Maszyna jest dostępna w wersji z dodatkowymi bezpośrednimi enkoderami zwiększającymi jej dokładność. 

Antares K to rozwiązanie o najlepszym stosunku wydajności do inwestycji. Przyjęte rozwiązania techniczne, takie jak synchroniczne elektrowrzeciono sterowane przez NC z wysokim momentem obrotowym już przy niskich obrotach, efektywna moc 20 kW (S1-100%), układ smarowania-chłodzenia, monoblokowa konstrukcja, wysokie przyspieszenia osi pozwalają uzyskać objętość usuwania aluminium w obróbce większą o 33% niż w porównaniu do innych maszyn konkurencji. 

ZALETY: 

CMS CREATOR – MASZYNA PRZYSTOSOWANA DO ZAMONTOWANIA W PRZYSZŁOŚCI EKSTRUDERA DO DRUKOWANIA 3D

CIĘCIE ULTRASONICZNE
(OPCJA WYMAGA ELEKTROWRZECIONA 20 KW)

System cięcia ultrasonicznego wymaga wyposażenia maszyny w elektrowrzeciono 20 kW, które posiada dodatkową 6 oś. Jest to system specjalnie zaprojektowany do szybkościowego cięcia aluminiowych lub kompozytowych wypełniaczy komórkowych, aramidów, pianek i materiałów kompozytowych. Wyposażenie maszyny w ten system nie utrudnia, ani nie eliminuje jej możliwości jako zwykłej frezarki 5-osiowej. Urządzenie, które jest odpowiedzialne za cięcie, jest bardzo łatwo dostępne z magazynku, z którego pobierane jest automatycznie i może być wyposażone w różnorodne narzędzia. 

WERSJA “ALU” 
Antares K jest jedyną maszyną w swojej kategorii wyposażoną w zintegrowany układ chłodzenia do obróbki części aluminiowych na mokro. Każdy element maszyny jest specjalnie zaprojektowany do tej funkcji: od szczelnej podstawy ze zintegrowanym stalowym stołem, przez laminowane okna bezpieczeństwa, po system ewakuacyjny. Każdy szczegół jest badany i zintegrowany, aby zagwarantować bezkompromisową wydajność.

 

Masz pytanie dotyczące prezentowanego produktu?

Zapraszamy do kontaktu. 
Tel.: 61 814 35 69
Fax: 61 814 86 30
E-mail:  office@cms-polska.pl
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę CMS POLSKA Spółka z o.o. z siedzibą w ul. Poznańska 75 60-185 Skórzewo, w celu udzielenia odpowiedzi. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich edytowania.

  Administratorem danych osobowych jest CMS POLSKA Spółka z o.o., z siedzibą w Szkórzewie (60-185), ul. Poznańska 75. Dane osobowe przetwarzane są w celu przesyłania ofert lub informacji dotyczących produktów lub usług administratora danych osobowych. Każdy ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania i żądania ich usunięcia. Podanie danych ma charakter dobrowolny, ale jest konieczne do otrzymywania ww. ofert lub informacji.

  Maszyny zaprojektowane, aby sprostać oczekiwaniom Twojej produkcji.

  Zaawansowana technologia to nasz wyznacznik jakości

  Oprócz wysokiej klasy maszyn posiadamy również
  wykwalifikowanych Polskich serwisantów, którzy od lat
  sprawują opiekę nad serwisem i instalacją maszyn CMS SpA.

  Scroll to Top
  Przewiń do góry