CMS DMC EUROSYSTEM MD

Najwyższej jakości rozwiązanie do gratowania i wykańczania powierzchni metalowych

Maszyny do gratowania na sucho DMC Eurosystem MD łączą w sobie najwyższą jakość obróbki, jak i elastyczność systemu, spełniając wielorakie wymagania produkcyjne. Ta oparta na bogatym pakiecie standardowych funkcji maszyna jest idealnym rozwiązaniem dla nowoczesnych i dynamicznych, średniej wielkości firm.

 • BEZPIECZEŃSTWO. Przenośnik taśmowy o wysokiej przyczepności w połączeniu z próżnią stołu roboczego umożliwia obróbkę małych i cienkich przedmiotów.
 • PRZYJAZNY DLA UŻYTKOWNIKA. Zarządzanie i przechowywanie działających programów w jednostce sterującej „Hydra V-Pad”. Do jej sterowania wykorzystuje się ekran dotykowy. 
 • MODUŁOWA KONSTRUKCJA. Różne jednostki robocze oferują rozwiązania dla wszelkich wymagań produkcyjnych.
 • WYDAJNOŚĆ. Duża żywotność pasów ściernych o długości 2620 mm i szerokości 1350 mm. 
 • UNIWERSALNOŚĆ. Systemy szybkiej wymiany narzędzi i zespołów tarcz wyjmowanych na zewnątrz w celu szybkiej wymiany tarcz ściernych.

Zalety:

BEZPIECZEŃSTWO – Mata podająca o wysokiej przyczepności w połączeniu ze stołem podciśnieniowym umożliwia obróbkę małych i cienkich przedmiotów.

WSZECHSTRONNOŚĆ – Systemy szybkiej wymiany. Wysuwane na zewnątrz zespoły tarcz do szybkiej wymiany tarczy ściernej.

NIEZAWODNOŚĆ –  Wydajne przenoszenie mocy dzięki użyciu pasów napędowych Poly-V przenoszenie mocy dzięki zastosowaniu pasów napędowych Poly-V.

Masz pytanie dotyczące prezentowanego produktu?

Zapraszamy do kontaktu. 
Tel.: 61 814 35 69
Fax: 61 814 86 30
E-mail:  office@cms-polska.pl
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę CMS POLSKA Spółka z o.o. z siedzibą w ul. Poznańska 75 60-185 Skórzewo, w celu udzielenia odpowiedzi. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich edytowania.

  Administratorem danych osobowych jest CMS POLSKA Spółka z o.o., z siedzibą w Szkórzewie (60-185), ul. Poznańska 75. Dane osobowe przetwarzane są w celu przesyłania ofert lub informacji dotyczących produktów lub usług administratora danych osobowych. Każdy ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania i żądania ich usunięcia. Podanie danych ma charakter dobrowolny, ale jest konieczne do otrzymywania ww. ofert lub informacji.

  Przewiń do góry