CMS DMC EUROSYSTEM MD

Najwyższej jakości rozwiązanie do gratowania i wykańczania powierzchni metalowych

Maszyny do gratowania na sucho DMC Eurosystem MD łączą w sobie najwyższą jakość obróbki, jak i elastyczność systemu, spełniając wielorakie wymagania produkcyjne. Ta oparta na bogatym pakiecie standardowych funkcji maszyna jest idealnym rozwiązaniem dla nowoczesnych i dynamicznych, średniej wielkości firm.

 • BEZPIECZEŃSTWO. Przenośnik taśmowy o wysokiej przyczepności w połączeniu z próżnią stołu roboczego umożliwia obróbkę małych i cienkich przedmiotów.
 • PRZYJAZNY DLA UŻYTKOWNIKA. Zarządzanie i przechowywanie działających programów w jednostce sterującej „Hydra V-Pad”. Do jej sterowania wykorzystuje się ekran dotykowy. 
 • MODUŁOWA KONSTRUKCJA. Różne jednostki robocze oferują rozwiązania dla wszelkich wymagań produkcyjnych.
 • WYDAJNOŚĆ. Duża żywotność pasów ściernych o długości 2620 mm i szerokości 1350 mm. 
 • UNIWERSALNOŚĆ. Systemy szybkiej wymiany narzędzi i zespołów tarcz wyjmowanych na zewnątrz w celu szybkiej wymiany tarcz ściernych.

Zalety:

BEZPIECZEŃSTWO – Mata podająca o wysokiej przyczepności w połączeniu ze stołem podciśnieniowym umożliwia obróbkę małych i cienkich przedmiotów.

WSZECHSTRONNOŚĆ – Systemy szybkiej wymiany. Wysuwane na zewnątrz zespoły tarcz do szybkiej wymiany tarczy ściernej.

NIEZAWODNOŚĆ –  Wydajne przenoszenie mocy dzięki użyciu pasów napędowych Poly-V przenoszenie mocy dzięki zastosowaniu pasów napędowych Poly-V.

Masz pytanie dotyczące prezentowanego produktu?

Zapraszamy do kontaktu. 
Tel.: 61 814 35 69
Fax: 61 814 86 30
E-mail:  office@cms-polska.pl
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę CMS POLSKA Spółka z o.o. z siedzibą w ul. Poznańska 75 60-185 Skórzewo, w celu udzielenia odpowiedzi. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich edytowania.

  Administratorem danych osobowych jest CMS POLSKA Spółka z o.o., z siedzibą w Szkórzewie (60-185), ul. Poznańska 75. Dane osobowe przetwarzane są w celu przesyłania ofert lub informacji dotyczących produktów lub usług administratora danych osobowych. Każdy ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania i żądania ich usunięcia. Podanie danych ma charakter dobrowolny, ale jest konieczne do otrzymywania ww. ofert lub informacji.

  Maszyny zaprojektowane, aby sprostać oczekiwaniom Twojej produkcji.

  Zaawansowana technologia to nasz wyznacznik jakości

  Oprócz wysokiej klasy maszyn posiadamy również
  wykwalifikowanych Polskich serwisantów, którzy od lat
  sprawują opiekę nad serwisem i instalacją maszyn CMS SpA.

  Scroll to Top
  Przewiń do góry