CMS DMC m950 WET

Maszyna do gratowania na mokro

Firma DMC opracowała nową kompaktową i wytrzymałą maszynę do gratowania na mokro. DMC m950 wet może być wyposażony w maksymalnie 6 jednostek roboczych. Te jednostki to walce (R), rząd 6 tarcz (D) i oscylacyjna szczotka bębnowa (B) z materiałem ściernym. Dzięki modułowej kontrukcja można zastąpić pojedyncze jednostki operacyjne lub zamówić maszynę z pustymi przestrzeniami dla przyszłych jednostek roboczych. Ta funkcja sprawia, że maszyna jest bardzo elastyczna na przyszłe wymagania dotyczące wzrostu produkcji.

 

GŁÓWNE WYPOSAŻENIE: 

  • Panel sterowania Hydra V-pad z ekranem dotykowym 5,7 ”(opcja 10,4”). 120 działających programów.
  • Jednostka filtrująca powietrze u góry do czystego powietrza zawierającego mgły olejowe (opcja).
  • Silniki umieszczone wewnątrz konstrukcji maszyny

Masz pytanie dotyczące prezentowanego produktu?

Zapraszamy do kontaktu. 
Tel.: 61 814 35 69
Fax: 61 814 86 30
E-mail:  office@cms-polska.pl
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę CMS POLSKA Spółka z o.o. z siedzibą w ul. Poznańska 75 60-185 Skórzewo, w celu udzielenia odpowiedzi. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich edytowania.

    Administratorem danych osobowych jest CMS POLSKA Spółka z o.o., z siedzibą w Szkórzewie (60-185), ul. Poznańska 75. Dane osobowe przetwarzane są w celu przesyłania ofert lub informacji dotyczących produktów lub usług administratora danych osobowych. Każdy ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania i żądania ich usunięcia. Podanie danych ma charakter dobrowolny, ale jest konieczne do otrzymywania ww. ofert lub informacji.

    Przewiń do góry