CMS DMC m950 WET

CMS DMC m950 wet to maszyna do gratowania i polerowania na mokro.

Firma CMS opracowała nową kompaktową i niezawodną maszynę do gratowania i polerowania przeznaczoną do obróbki na mokro. DMC m950 wet może posiadać do 6 jednostek operacyjnych na tej samej konstrukcji. Dostępne zespoły to: wały, tarcze przesuwne, szczotki oscylacyjne. Dzięki modułowej konstrukcji maszyny, klient ma możliwość dodania kolejnych jednostek obróbczych lub ich wymiany. Ta cecha sprawia, że ​​maszyna jest niezwykle elastyczna i dopasowana do zmieniających się potrzeb produkcyjnych.

 

Wyposażenie:

 • sterowanie za pomocą ekranu dotykowego Hydra V-pad 10,4” z 120 programami pracy
 • filtr do mgiełki olejowej w górnej części maszyny (opcja)
 • silniki wewnętrzne
 • zbiornik ze stali nierdzewnej
 • stacja suszenia: obrobione elementy przechodzą przez stację czyszczenia i suszenia (opcja)
 • szybkie blokowanie jednostek obróbczych
 • dowolne włączanie i wyłączanie jednostek obróbczych
 • silniki wyposażone w inwerter (opcja)
 • zabezpieczenie przed nadmierną grubością
 • zbiornik zewnętrzny z filtrem (opcja)
Przystosowanie do obróbki małych i długich części mniejszych niż 100 mm

Maszyna DMC m950 jest wyposażona w system elektromagnesów do skutecznego blokowania części ferromagnetycznych mniejszych niż 100 mm.

Wysoki połysk – najlepsze wykończenie

17 dysz na wlocie i wylocie każdej jednostki roboczej zapewnia optymalne chłodzenie obszaru roboczego. Oznacza to możliwość stosowania pasów o ziarnistości do P2000 i dłuższą żywotność taśm ściernych.

Czystość

Dzięki urządzeniom na wylocie maszyny wyposażonym w dysze odmuchowe, obrabiane części są wolne od pozostałości wody i oleju, co ułatwia operacje przeładunkowe i magazynowe na późniejszym etapie.

Pozycjonowanie jednostek obróbczych z dokładnością do 0,01 mm

Elektroniczna regulacja jednostek obróbczych z silnikami bezszczotkowymi jest zarządzana przez PLC za pośrednictwem CAN BUS (system infor­ma­tyczny, który umożliwia komunikację między różnymi elektro­nicznymi układami sterowania). Gwarantuje to szybkie pozycjonowanie i precyzję uwzględniając zużycie narzędzia w czasie.

Masz pytanie dotyczące prezentowanego produktu?

Zapraszamy do kontaktu. 
Tel.: 61 814 35 69
Fax: 61 814 86 30
E-mail:  office@cms-polska.pl
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę CMS POLSKA Spółka z o.o. z siedzibą w ul. Poznańska 75 60-185 Skórzewo, w celu udzielenia odpowiedzi. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich edytowania.

  Administratorem danych osobowych jest CMS POLSKA Spółka z o.o., z siedzibą w Szkórzewie (60-185), ul. Poznańska 75. Dane osobowe przetwarzane są w celu przesyłania ofert lub informacji dotyczących produktów lub usług administratora danych osobowych. Każdy ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania i żądania ich usunięcia. Podanie danych ma charakter dobrowolny, ale jest konieczne do otrzymywania ww. ofert lub informacji.

  Maszyny zaprojektowane, aby sprostać oczekiwaniom Twojej produkcji.

  Zaawansowana technologia to nasz wyznacznik jakości

  Oprócz wysokiej klasy maszyn posiadamy również
  wykwalifikowanych Polskich serwisantów, którzy od lat
  sprawują opiekę nad serwisem i instalacją maszyn CMS SpA.

  Scroll to Top
  Przewiń do góry