CMS DMC m950 WET

Maszyna do gratowania na mokro

Firma DMC opracowała nową kompaktową i wytrzymałą maszynę do gratowania na mokro. DMC m950 wet może być wyposażony w maksymalnie 6 jednostek roboczych. Te jednostki to walce (R), rząd 6 tarcz (D) i oscylacyjna szczotka bębnowa (B) z materiałem ściernym. Dzięki modułowej kontrukcja można zastąpić pojedyncze jednostki operacyjne lub zamówić maszynę z pustymi przestrzeniami dla przyszłych jednostek roboczych. Ta funkcja sprawia, że maszyna jest bardzo elastyczna na przyszłe wymagania dotyczące wzrostu produkcji.

 

GŁÓWNE WYPOSAŻENIE: 

 • Panel sterowania Hydra V-pad z ekranem dotykowym 5,7 ”(opcja 10,4”). 120 działających programów.
 • Jednostka filtrująca powietrze u góry do czystego powietrza zawierającego mgły olejowe (opcja).
 • Silniki umieszczone wewnątrz konstrukcji maszyny

Masz pytanie dotyczące prezentowanego produktu?

Zapraszamy do kontaktu. 
Tel.: 61 814 35 69
Fax: 61 814 86 30
E-mail:  office@cms-polska.pl
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę CMS POLSKA Spółka z o.o. z siedzibą w ul. Poznańska 75 60-185 Skórzewo, w celu udzielenia odpowiedzi. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich edytowania.

  Administratorem danych osobowych jest CMS POLSKA Spółka z o.o., z siedzibą w Szkórzewie (60-185), ul. Poznańska 75. Dane osobowe przetwarzane są w celu przesyłania ofert lub informacji dotyczących produktów lub usług administratora danych osobowych. Każdy ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania i żądania ich usunięcia. Podanie danych ma charakter dobrowolny, ale jest konieczne do otrzymywania ww. ofert lub informacji.

  Maszyny zaprojektowane, aby sprostać oczekiwaniom Twojej produkcji.

  Zaawansowana technologia to nasz wyznacznik jakości

  Oprócz wysokiej klasy maszyn posiadamy również
  wykwalifikowanych Polskich serwisantów, którzy od lat
  sprawują opiekę nad serwisem i instalacją maszyn CMS SpA.

  Przewiń do góry