CMS DMC m950

DMC m950 to kompaktowa maszyna do gratowania i szlifowania, zaprojektowana w celu spełnienia różnych wymagań produkcyjnych. Maszyna pozwala gratować i satynować powierzchnie metalowe na sucho dzięki kilku sprawdzonym konfiguracjom jednostek obróbczych.

 

 

 

 

 

FOTOKOMÓRKI 
Specjalny system wyposażony w fotokomórki zapewnia zawsze prawidłowe centrowanie pasa ściernego. 

SYSTEM SZYBKIEJ WYMIANY TARCZ ŚCIERNYCH 
System szybkozłączek pozwala operatorowi szybko ustawić maszynę do dowolnego zastosowania, zapewniając jednocześnie maksymalne bezpieczeństwo systemu blokującego.

WYKOŃCZENIE I WYDAJNOŚĆ DŁUGIE ZESPOŁY: DŁUGOŚĆ 2620 MM DLA POPRAWY JAKOŚCI WYKOŃCZENIA I WYDAJNOŚCI
Lepsze chłodzenie pasa ściernego dzięki zwiększonym rozmiarom. Dzięki temu zmniejsza się przyczepność kurzu i wydłuża żywotność pasa. 

 

Masz pytanie dotyczące prezentowanego produktu?

Zapraszamy do kontaktu. 
Tel.: 61 814 35 69
Fax: 61 814 86 30
E-mail:  office@cms-polska.pl
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę CMS POLSKA Spółka z o.o. z siedzibą w ul. Poznańska 75 60-185 Skórzewo, w celu udzielenia odpowiedzi. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich edytowania.

    Administratorem danych osobowych jest CMS POLSKA Spółka z o.o., z siedzibą w Szkórzewie (60-185), ul. Poznańska 75. Dane osobowe przetwarzane są w celu przesyłania ofert lub informacji dotyczących produktów lub usług administratora danych osobowych. Każdy ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania i żądania ich usunięcia. Podanie danych ma charakter dobrowolny, ale jest konieczne do otrzymywania ww. ofert lub informacji.

    Przewiń do góry