CMS DMC m950

DMC m950 to kompaktowa maszyna do gratowania i szlifowania, zaprojektowana w celu spełnienia różnych wymagań produkcyjnych. Maszyna pozwala gratować i satynować powierzchnie metalowe na sucho dzięki kilku sprawdzonym konfiguracjom jednostek obróbczych.

 

 

 

 

 

FOTOKOMÓRKI 
Specjalny system wyposażony w fotokomórki zapewnia zawsze prawidłowe centrowanie pasa ściernego. 

SYSTEM SZYBKIEJ WYMIANY TARCZ ŚCIERNYCH 
System szybkozłączek pozwala operatorowi szybko ustawić maszynę do dowolnego zastosowania, zapewniając jednocześnie maksymalne bezpieczeństwo systemu blokującego.

WYKOŃCZENIE I WYDAJNOŚĆ DŁUGIE ZESPOŁY: DŁUGOŚĆ 2620 MM DLA POPRAWY JAKOŚCI WYKOŃCZENIA I WYDAJNOŚCI
Lepsze chłodzenie pasa ściernego dzięki zwiększonym rozmiarom. Dzięki temu zmniejsza się przyczepność kurzu i wydłuża żywotność pasa. 

 

Masz pytanie dotyczące prezentowanego produktu?

Zapraszamy do kontaktu. 
Tel.: 61 814 35 69
Fax: 61 814 86 30
E-mail:  office@cms-polska.pl
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę CMS POLSKA Spółka z o.o. z siedzibą w ul. Poznańska 75 60-185 Skórzewo, w celu udzielenia odpowiedzi. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich edytowania.

  Administratorem danych osobowych jest CMS POLSKA Spółka z o.o., z siedzibą w Szkórzewie (60-185), ul. Poznańska 75. Dane osobowe przetwarzane są w celu przesyłania ofert lub informacji dotyczących produktów lub usług administratora danych osobowych. Każdy ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania i żądania ich usunięcia. Podanie danych ma charakter dobrowolny, ale jest konieczne do otrzymywania ww. ofert lub informacji.

  Maszyny zaprojektowane, aby sprostać oczekiwaniom Twojej produkcji.

  Zaawansowana technologia to nasz wyznacznik jakości

  Oprócz wysokiej klasy maszyn posiadamy również
  wykwalifikowanych Polskich serwisantów, którzy od lat
  sprawują opiekę nad serwisem i instalacją maszyn CMS SpA.

  Przewiń do góry