CMS DMC METAL SYSTEM

Maszyna przeznaczona dla dużych i średnich producentów do ciężkiej pracy. Łączy wydajność, niezawodność i elastyczność. W jednym przejściu maszyna może:

 • Wyeliminować wszelkie zadziory powstałe w procesie cięcia,
 • Skutecznie usunąć wszystkie ostre krawędzie, tworząc jednocześnie promień,
 • Wygładzić ostre krawędzie w otworach nawet o małych wymiarach,
 • Skutecznie usuwa rdzę powstającą po cięciu zarówno z zewnętrznego, jak i wewnętrznego obwodu elementu.

Główne wyposażenie:

 • Jednostka z wałem kontaktową o dużej średnicy,
 • Zespół planetarny wyposażony w obrotowe szczotki tarczowe,
 • Zespół oscylacyjny wyposażony w obrotowe szczotki tarczowe,
 • Stół próżniowy do obróbki małych elementów, z wbudowanym wentylatorem elektrycznym umieszczonym w konstrukcji maszyny,
 • Stół roboczy na stałej wysokości od podłogi dzięki temu maszyna może być umieszczona w automatycznych liniach,
 • Maszyna sterowana jest przez  moduł „Hydra PC” z 17-calowym ekranem dotykowym.
Zalety:
 • Znakomicie usuwa zadziory, rdzę i nieregularne zadrapania dzięki wyjątkowej jednostce planetarnej, która do działania wykorzystuje przekładnię, która umożliwia kontrolę prędkości obrotowej tarcz szczotek, a także głównych tarcz planetarnych.
 • Krótki czas wymiany tarczy szczotkowych dzięki systemowi szybkozłączek, który umożliwia szybkie i łatwe ustawienie maszyny do każdego rodzaju produkcji, jednocześnie zapewniając maksymalne bezpieczeństwo dzięki systemowi blokowania. 
 • Niezawodne i bezgłośne przenoszenie mocy silnika, nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach obróbki, dzięki wielorowkowym pasom Poli-V wraz z urządzeniem samonapinającym.

JEDNOSTKA PLANETARNA NOWEJ GENERACJI
Wyjątkowa jednostka planetarna wykorzystująca przekładnię, która reguluje prędkość obrotową szczotek niezależnie od prędkości głowicy dla lepszego usuwania ostrych krawędzi na dużych i małych formatach. 

MO
DUŁOWOŚĆ
Maszyna dostępna w konfiguracji do 10 jednostek roboczych. Modułowa rama pozwala na wymianę jednostki roboczej lub szybką zmianę pozycji.

PAS TRANSMISJI POLI-V
Pas rowkowy z systemem samonapinającym zapewnia niezwykle mocną, wydajną i cichą transmisję, nawet w najbardziej wymagających warunkach pracy.

WYSOKI ZAKRES AUTOMATYZACJI
Konstrukcja ramy maszyny predysponują ją do ciężkich zastosowań. Można w niej zainstalować silniki do 45 kW oraz wały do średnicy 400 mm. 

 

Masz pytanie dotyczące prezentowanego produktu?

Zapraszamy do kontaktu. 
Tel.: 61 814 35 69
Fax: 61 814 86 30
E-mail:  office@cms-polska.pl
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę CMS POLSKA Spółka z o.o. z siedzibą w ul. Poznańska 75 60-185 Skórzewo, w celu udzielenia odpowiedzi. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich edytowania.

  Administratorem danych osobowych jest CMS POLSKA Spółka z o.o., z siedzibą w Szkórzewie (60-185), ul. Poznańska 75. Dane osobowe przetwarzane są w celu przesyłania ofert lub informacji dotyczących produktów lub usług administratora danych osobowych. Każdy ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania i żądania ich usunięcia. Podanie danych ma charakter dobrowolny, ale jest konieczne do otrzymywania ww. ofert lub informacji.

  Maszyny zaprojektowane, aby sprostać oczekiwaniom Twojej produkcji.

  Zaawansowana technologia to nasz wyznacznik jakości

  Oprócz wysokiej klasy maszyn posiadamy również
  wykwalifikowanych Polskich serwisantów, którzy od lat
  sprawują opiekę nad serwisem i instalacją maszyn CMS SpA.

  Scroll to Top
  Przewiń do góry