CMS DMC TOP METAL

Innowacyjny projekt zapewniający doskonałą wydajność produkcji

Dmc Topmetal został zaprojektowany, aby spełnić wszystkie wymagania dotyczące gratowania i satynowania. Obróbka na mokro jest idealna dla klientów wymagających wysokiej jakości wykończenia, do np. przygotowania powierzchni do polerowania mechanicznego, chromowania i cynkowania.

W maszynach DMC Topmetal są dostępne wały o średnicy 250 mm lub 320 mm. Te ostatnie, dzięki większej powierzchni styku 

z obrabianym przedmiotem i większej zdolności do pochłaniania wszelkich wad są szczególnie wskazane do wszystkich zastosowań wymagających wykończenia o bardzo wysokiej jakości. Wały mogą być wykonane ze stali lub być pokryte powłoką gumową odporną na olej i ciepło (o twardości od 20 do 85 Sh). Są one spiralnie rowkowane i zoptymalizowane pod kątem zapewnienia odpowiedniego chłodzenia. 

 

Zalety: 

JEDNOSTKA PLANETARNA NOWEJ GENERACJI
Wyjątkowa jednostka planetarna wykorzystująca przekładnię z prędkością obrotową szczotek niezależną od prędkości głowicy.

WYKOŃCZENIE
Wały kontaktowe o średnicy do 320 mm zwiększają styk na powierzchni i tłumią niedoskonałości pasa ściernego nadając powierzchni wysoką jakość wykończenia.  

CIĄGŁE CHŁODZENIE 
Dysze umieszczone przed i po każdym zespole roboczym służą do właściwego czyszczenia i chłodzenia obszaru roboczego. Oznacza to, że lepsza jakość zapewnia dłuższą żywotność pasów ściernych.

STEROWANIE GRIT-SET
Elektroniczną regulację jednostek sterujących uzyskuje się za pomocą liniowych silników bezszczotkowych, zarządzanych przez PLC maszyny za pośrednictwem połączenia CAN BUS, dla szybkiego i precyzyjnego pozycjonowania jednostek.

 

Masz pytanie dotyczące prezentowanego produktu?

Zapraszamy do kontaktu. 
Tel.: 61 814 35 69
Fax: 61 814 86 30
E-mail:  office@cms-polska.pl
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę CMS POLSKA Spółka z o.o. z siedzibą w ul. Poznańska 75 60-185 Skórzewo, w celu udzielenia odpowiedzi. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich edytowania.

  Administratorem danych osobowych jest CMS POLSKA Spółka z o.o., z siedzibą w Szkórzewie (60-185), ul. Poznańska 75. Dane osobowe przetwarzane są w celu przesyłania ofert lub informacji dotyczących produktów lub usług administratora danych osobowych. Każdy ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania i żądania ich usunięcia. Podanie danych ma charakter dobrowolny, ale jest konieczne do otrzymywania ww. ofert lub informacji.

  Maszyny zaprojektowane, aby sprostać oczekiwaniom Twojej produkcji.

  Zaawansowana technologia to nasz wyznacznik jakości

  Oprócz wysokiej klasy maszyn posiadamy również
  wykwalifikowanych Polskich serwisantów, którzy od lat
  sprawują opiekę nad serwisem i instalacją maszyn CMS SpA.

  Scroll to Top
  Przewiń do góry