CMS DMC TOP METAL

Innowacyjny projekt zapewniający doskonałą wydajność produkcji

Dmc Topmetal został zaprojektowany, aby spełnić wszystkie wymagania dotyczące gratowania i satynowania. Obróbka na mokro jest idealna dla klientów wymagających wysokiej jakości wykończenia, do np. przygotowania powierzchni do polerowania mechanicznego, chromowania i cynkowania.

W maszynach DMC Topmetal są dostępne wały o średnicy 250 mm lub 320 mm. Te ostatnie, dzięki większej powierzchni styku 

z obrabianym przedmiotem i większej zdolności do pochłaniania wszelkich wad są szczególnie wskazane do wszystkich zastosowań wymagających wykończenia o bardzo wysokiej jakości. Wały mogą być wykonane ze stali lub być pokryte powłoką gumową odporną na olej i ciepło (o twardości od 20 do 85 Sh). Są one spiralnie rowkowane i zoptymalizowane pod kątem zapewnienia odpowiedniego chłodzenia. 

 

Zalety: 

JEDNOSTKA PLANETARNA NOWEJ GENERACJI
Wyjątkowa jednostka planetarna wykorzystująca przekładnię z prędkością obrotową szczotek niezależną od prędkości głowicy.

WYKOŃCZENIE
Wały kontaktowe o średnicy do 320 mm zwiększają styk na powierzchni i tłumią niedoskonałości pasa ściernego nadając powierzchni wysoką jakość wykończenia.  

CIĄGŁE CHŁODZENIE 
Dysze umieszczone przed i po każdym zespole roboczym służą do właściwego czyszczenia i chłodzenia obszaru roboczego. Oznacza to, że lepsza jakość zapewnia dłuższą żywotność pasów ściernych.

STEROWANIE GRIT-SET
Elektroniczną regulację jednostek sterujących uzyskuje się za pomocą liniowych silników bezszczotkowych, zarządzanych przez PLC maszyny za pośrednictwem połączenia CAN BUS, dla szybkiego i precyzyjnego pozycjonowania jednostek.

 

Masz pytanie dotyczące prezentowanego produktu?

Zapraszamy do kontaktu. 
Tel.: 61 814 35 69
Fax: 61 814 86 30
E-mail:  office@cms-polska.pl




    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę CMS POLSKA Spółka z o.o. z siedzibą w ul. Poznańska 75 60-185 Skórzewo, w celu udzielenia odpowiedzi. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich edytowania.

    Administratorem danych osobowych jest CMS POLSKA Spółka z o.o., z siedzibą w Szkórzewie (60-185), ul. Poznańska 75. Dane osobowe przetwarzane są w celu przesyłania ofert lub informacji dotyczących produktów lub usług administratora danych osobowych. Każdy ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania i żądania ich usunięcia. Podanie danych ma charakter dobrowolny, ale jest konieczne do otrzymywania ww. ofert lub informacji.

    Przewiń do góry