CMS EASYLINE

Easyline to 3 i 5-osiowy, wysokowydajny, wszechstronny, modułowy system cięcia strumieniem czystej wody, bądź wodą ze ścierniwem. Może być stosowany w wielu obszarach do najbardziej zróżnicowanych wymagań produkcyjnych.

 • Konstrukcja wspornikowa z osobnym zbiornikiem umożliwia łatwy dostęp do stołu roboczego. Ładowanie i usuwanie materiału jest szybkie i łatwe.
 • Wszystkie posuwy osi są wykonywane przez hartowany i szlifowany prowadnice zębate i koła zębate.
 • Spawane miechy zapewniają całkowitą ochronę prowadnic i zębatki przed wodą i pyłem.
 • Konstrukcja stalowa poddana jest obróbce antykorozyjnej poprzez piaskowanie i malowanie ceramiczne, co powoduje wyższą odporność na korozję.
 • Zbiornik jest przystosowany do pogłębiarki do usuwania materiału ściernego

ŁATWE ZAŁADUNEK / ROZŁADUNEK

Doskonały dostęp do obszaru cięcia, konstrukcja z wysięgnikiem i oddzielnym zbiornikiem na szlam. Maszyna zapewnia łatwy dostęp z 3 stron w celu załadunku i rozładunku materiału.

BEZOBSŁUGOWY ZBIORNIK  

Zbiornik ze specjalną, antykorozyjną warstwą ceramiczną. Dodatkowo został zaprojektowany tak, aby pasował do nowej pogłębiarki łańcuchowej „Zero-Maintenance” Evo4, umożliwiającej usuwanie zużytego ścierniwa. 

OCHRONA PRZED ZUŻYCIEM
Uszczelnione na gorąco miechy zapewniają całkowitą ochronę linearnych prowadnic i zębatek przed pyłem i wodą. 

WYSOKA ELASTYCZNOŚĆ
Wszechstronność cięcia szerokiej gamy materiałów w celu poprawy wydajności. Wydajność poprawia również możliwość pracy w cyklu wahadłowym z pojedynczym lub podwójnym zbiornikiem oraz konfiguracja z wieloma głowicami tnącymi.

 

Masz pytanie dotyczące prezentowanego produktu?

Zapraszamy do kontaktu. 
Tel.: 61 814 35 69
Fax: 61 814 86 30
E-mail:  office@cms-polska.pl
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę CMS POLSKA Spółka z o.o. z siedzibą w ul. Poznańska 75 60-185 Skórzewo, w celu udzielenia odpowiedzi. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich edytowania.

  Administratorem danych osobowych jest CMS POLSKA Spółka z o.o., z siedzibą w Szkórzewie (60-185), ul. Poznańska 75. Dane osobowe przetwarzane są w celu przesyłania ofert lub informacji dotyczących produktów lub usług administratora danych osobowych. Każdy ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania i żądania ich usunięcia. Podanie danych ma charakter dobrowolny, ale jest konieczne do otrzymywania ww. ofert lub informacji.

  Maszyny zaprojektowane, aby sprostać oczekiwaniom Twojej produkcji.

  Zaawansowana technologia to nasz wyznacznik jakości

  Oprócz wysokiej klasy maszyn posiadamy również
  wykwalifikowanych Polskich serwisantów, którzy od lat
  sprawują opiekę nad serwisem i instalacją maszyn CMS SpA.

  Scroll to Top
  Przewiń do góry