CMS EASYLINE

Easyline to 3 i 5-osiowy, wysokowydajny, wszechstronny, modułowy system cięcia strumieniem czystej wody, bądź wodą ze ścierniwem. Może być stosowany w wielu obszarach do najbardziej zróżnicowanych wymagań produkcyjnych.

 • Konstrukcja wspornikowa z osobnym zbiornikiem umożliwia łatwy dostęp do stołu roboczego. Ładowanie i usuwanie materiału jest szybkie i łatwe.
 • Wszystkie posuwy osi są wykonywane przez hartowany i szlifowany prowadnice zębate i koła zębate.
 • Spawane miechy zapewniają całkowitą ochronę prowadnic i zębatki przed wodą i pyłem.
 • Konstrukcja stalowa poddana jest obróbce antykorozyjnej poprzez piaskowanie i malowanie ceramiczne, co powoduje wyższą odporność na korozję.
 • Zbiornik jest przystosowany do pogłębiarki do usuwania materiału ściernego

ŁATWE ZAŁADUNEK / ROZŁADUNEK

Doskonały dostęp do obszaru cięcia, konstrukcja z wysięgnikiem i oddzielnym zbiornikiem na szlam. Maszyna zapewnia łatwy dostęp z 3 stron w celu załadunku i rozładunku materiału.

BEZOBSŁUGOWY ZBIORNIK  

Zbiornik ze specjalną, antykorozyjną warstwą ceramiczną. Dodatkowo został zaprojektowany tak, aby pasował do nowej pogłębiarki łańcuchowej „Zero-Maintenance” Evo4, umożliwiającej usuwanie zużytego ścierniwa. 

OCHRONA PRZED ZUŻYCIEM
Uszczelnione na gorąco miechy zapewniają całkowitą ochronę linearnych prowadnic i zębatek przed pyłem i wodą. 

WYSOKA ELASTYCZNOŚĆ
Wszechstronność cięcia szerokiej gamy materiałów w celu poprawy wydajności. Wydajność poprawia również możliwość pracy w cyklu wahadłowym z pojedynczym lub podwójnym zbiornikiem oraz konfiguracja z wieloma głowicami tnącymi.

 

Masz pytanie dotyczące prezentowanego produktu?

Zapraszamy do kontaktu. 
Tel.: 61 814 35 69
Fax: 61 814 86 30
E-mail:  office@cms-polska.pl
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę CMS POLSKA Spółka z o.o. z siedzibą w ul. Poznańska 75 60-185 Skórzewo, w celu udzielenia odpowiedzi. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich edytowania.

  Administratorem danych osobowych jest CMS POLSKA Spółka z o.o., z siedzibą w Szkórzewie (60-185), ul. Poznańska 75. Dane osobowe przetwarzane są w celu przesyłania ofert lub informacji dotyczących produktów lub usług administratora danych osobowych. Każdy ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania i żądania ich usunięcia. Podanie danych ma charakter dobrowolny, ale jest konieczne do otrzymywania ww. ofert lub informacji.

  Przewiń do góry