CMS IDROLINE

Wodnoabrazyjny system cięcia strumieniem wody ze specjalnymi rozwiązaniami konstrukcyjnymi do cięcia strumieniem wody. Zapewnia doskonałą wydajność technologiczną i produkcyjną. Sztywna konstrukcja bramowa, zaprojektowana, tak aby maszyna utrzymywała maksymalną dokładność w ciągu wielu lat użytkowania. Posuw osi jest realizowany za pomocą precyzyjnie hartowanych zębatek (klasa H5) i kół zębatych, oraz za pomocą silników bezszczotkowych. Zębatki są chronione przed pyłem i wodą przez rewolucyjny system „Powder – Free”, zaprojektowany przez CMS. 

 • Wysoka wydajność. Intuicyjny interfejs i nowy system mocowania przedmiotu obrabianego.
 • Większa wszechstronność: nowe rozmiary maszyn i szeroka gama akcesoriów eksploatacyjnych.
 • Wyższa niezawodność: napędy i sterowanie NC zapewniają całkowitą kontrolę nad wszystkimi parametrami cięcia. 
 

WYSOKA ELASTYCZNOŚĆ
Cięcie różnych materiałów i wysoka wydajność dzięki takim rozwiązaniom jak cykl wahadłowy i możliwością zainstalowania do 4 głowic 3 lub 5 osiowych. 

JD5 NOWA GŁOWICA 5 – OSIOWA 
Najbardziej kompaktowe rozwiązanie na rynku z możliwością nieograniczonego obrotu. Daje to krótszy o 30% cykl cięcia, ponieważ nie ma potrzeby dokonywać powrotu osi C w celu wyrównanie wewnętrznych przewodów,   

„POWDER – FREE” OCHRONA PRZED PYŁEM 
Prowadnice są zamknięte w konstrukcji maszyny i  chronione specjalnym sposobem jej tworzenia zwanym „Powderfree” eliminując szansę dostania się pyłu i wody do prowadnic. 

BEZOBSŁUGOWA POGŁĘBIARKA DO USUWANIA SZLAMU
Monolityczna rama ze stali nierdzewnej ze zintegrowanym nowym systemem pogłębiarki Evo4 usuwa zużyte ścierniwo, redukując do 90% kosztów konserwacji.

 

Masz pytanie dotyczące prezentowanego produktu?

Zapraszamy do kontaktu. 
Tel.: 61 814 35 69
Fax: 61 814 86 30
E-mail:  office@cms-polska.pl
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę CMS POLSKA Spółka z o.o. z siedzibą w ul. Poznańska 75 60-185 Skórzewo, w celu udzielenia odpowiedzi. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich edytowania.

  Administratorem danych osobowych jest CMS POLSKA Spółka z o.o., z siedzibą w Szkórzewie (60-185), ul. Poznańska 75. Dane osobowe przetwarzane są w celu przesyłania ofert lub informacji dotyczących produktów lub usług administratora danych osobowych. Każdy ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania i żądania ich usunięcia. Podanie danych ma charakter dobrowolny, ale jest konieczne do otrzymywania ww. ofert lub informacji.

  Maszyny zaprojektowane, aby sprostać oczekiwaniom Twojej produkcji.

  Zaawansowana technologia to nasz wyznacznik jakości

  Oprócz wysokiej klasy maszyn posiadamy również
  wykwalifikowanych Polskich serwisantów, którzy od lat
  sprawują opiekę nad serwisem i instalacją maszyn CMS SpA.

  Scroll to Top
  Przewiń do góry