CMS IDROLINE

Wodnoabrazyjny system cięcia strumieniem wody ze specjalnymi rozwiązaniami konstrukcyjnymi do cięcia strumieniem wody. Zapewnia doskonałą wydajność technologiczną i produkcyjną. Sztywna konstrukcja bramowa, zaprojektowana, tak aby maszyna utrzymywała maksymalną dokładność w ciągu wielu lat użytkowania. Posuw osi jest realizowany za pomocą precyzyjnie hartowanych zębatek (klasa H5) i kół zębatych, oraz za pomocą silników bezszczotkowych. Zębatki są chronione przed pyłem i wodą przez rewolucyjny system „Powder – Free”, zaprojektowany przez CMS. 

  • Wysoka wydajność. Intuicyjny interfejs i nowy system mocowania przedmiotu obrabianego.
  • Większa wszechstronność: nowe rozmiary maszyn i szeroka gama akcesoriów eksploatacyjnych.
  • Wyższa niezawodność: napędy i sterowanie NC zapewniają całkowitą kontrolę nad wszystkimi parametrami cięcia. 
 

WYSOKA ELASTYCZNOŚĆ
Cięcie różnych materiałów i wysoka wydajność dzięki takim rozwiązaniom jak cykl wahadłowy i możliwością zainstalowania do 4 głowic 3 lub 5 osiowych. 

JD5 NOWA GŁOWICA 5 – OSIOWA 
Najbardziej kompaktowe rozwiązanie na rynku z możliwością nieograniczonego obrotu. Daje to krótszy o 30% cykl cięcia, ponieważ nie ma potrzeby dokonywać powrotu osi C w celu wyrównanie wewnętrznych przewodów,   

„POWDER – FREE” OCHRONA PRZED PYŁEM 
Prowadnice są zamknięte w konstrukcji maszyny i  chronione specjalnym sposobem jej tworzenia zwanym „Powderfree” eliminując szansę dostania się pyłu i wody do prowadnic. 

BEZOBSŁUGOWA POGŁĘBIARKA DO USUWANIA SZLAMU
Monolityczna rama ze stali nierdzewnej ze zintegrowanym nowym systemem pogłębiarki Evo4 usuwa zużyte ścierniwo, redukując do 90% kosztów konserwacji.

 

Masz pytanie dotyczące prezentowanego produktu?

Zapraszamy do kontaktu. 
Tel.: 61 814 35 69
Fax: 61 814 86 30
E-mail:  office@cms-polska.pl
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę CMS POLSKA Spółka z o.o. z siedzibą w ul. Poznańska 75 60-185 Skórzewo, w celu udzielenia odpowiedzi. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich edytowania.

    Administratorem danych osobowych jest CMS POLSKA Spółka z o.o., z siedzibą w Szkórzewie (60-185), ul. Poznańska 75. Dane osobowe przetwarzane są w celu przesyłania ofert lub informacji dotyczących produktów lub usług administratora danych osobowych. Każdy ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania i żądania ich usunięcia. Podanie danych ma charakter dobrowolny, ale jest konieczne do otrzymywania ww. ofert lub informacji.

    Przewiń do góry