CMS SMARTLINE

3- i 5-osiowy system cięcia strumieniem wody 
Waterjet Smartline łączy w sobie bezpieczeństwo i wszystkie funkcje typowe dla maszyn CMS Waterjet, w zupełnie nowej, innowacyjnej i kompaktowej obudowie.

 • Otwarta konstrukcja z mostem jest zintegrowana z podstawą, w której znajduje się zbiornik. Powierzchnia pracy jest łatwo dostępna dla operacji za / wyładunku materiału.  
 • Wszystkie posuwy osi są wykonywane przez listwy zębate i koła zębate. 
 • Spawane miechy zapewniają całkowitą ochronę prowadnic i zębatek przed wodą i pyłem. Zestaw paneli wykonanych ze stali gwarantują  osi Y bezpieczeństwo. 
 • Konstrukcja stalowa poddawana jest obróbce antykorozyjnej poprzez piaskowanie i malowanie ceramiczne.
 • Zbiornik jest przygotowany do instalacji systemu łańcuchowego usuwającego szlam.

Zalety: 

 • Łatwy załadunek i rozładunek,
 • Dostęp z kilku stron do maszyny powoduje, że maszyna jest łatwa w załadunku i rozładunku. 
BEZOBSŁUGOWY SYSTEM USUWANIA SZLAMU
Zbiornik pokryty specjalną antykorozyjną, ceramiczną farbą, został tak zaprojektowany, aby można było w nim zainstalować pogłębiarkę łańcuchową Evo 4 do usuwania szlamu. Nie wymaga ona obsługi a instalację pogłębiarki można przeprowadzić również w maszynach już pracujących. 
 
WYSOKA WYDAJNOŚĆ
Prędkość posuwu do 50 m / min i przyspieszenia do 3 m / s2 nadaje maszynie najwyższą wydajność w tej kategorii. Maszyna może występować w konfiguracji 3 i 5 osiowej. 
 
 

Masz pytanie dotyczące prezentowanego produktu?

Zapraszamy do kontaktu. 
Tel.: 61 814 35 69
Fax: 61 814 86 30
E-mail:  office@cms-polska.pl
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę CMS POLSKA Spółka z o.o. z siedzibą w ul. Poznańska 75 60-185 Skórzewo, w celu udzielenia odpowiedzi. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich edytowania.

  Administratorem danych osobowych jest CMS POLSKA Spółka z o.o., z siedzibą w Szkórzewie (60-185), ul. Poznańska 75. Dane osobowe przetwarzane są w celu przesyłania ofert lub informacji dotyczących produktów lub usług administratora danych osobowych. Każdy ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania i żądania ich usunięcia. Podanie danych ma charakter dobrowolny, ale jest konieczne do otrzymywania ww. ofert lub informacji.

  Przewiń do góry