CMS SMARTLINE

3- i 5-osiowy system cięcia strumieniem wody 
Waterjet Smartline łączy w sobie bezpieczeństwo i wszystkie funkcje typowe dla maszyn CMS Waterjet, w zupełnie nowej, innowacyjnej i kompaktowej obudowie.

 • Otwarta konstrukcja z mostem jest zintegrowana z podstawą, w której znajduje się zbiornik. Powierzchnia pracy jest łatwo dostępna dla operacji za / wyładunku materiału.  
 • Wszystkie posuwy osi są wykonywane przez listwy zębate i koła zębate. 
 • Spawane miechy zapewniają całkowitą ochronę prowadnic i zębatek przed wodą i pyłem. Zestaw paneli wykonanych ze stali gwarantują  osi Y bezpieczeństwo. 
 • Konstrukcja stalowa poddawana jest obróbce antykorozyjnej poprzez piaskowanie i malowanie ceramiczne.
 • Zbiornik jest przygotowany do instalacji systemu łańcuchowego usuwającego szlam.

Zalety: 

 • Łatwy załadunek i rozładunek,
 • Dostęp z kilku stron do maszyny powoduje, że maszyna jest łatwa w załadunku i rozładunku. 
BEZOBSŁUGOWY SYSTEM USUWANIA SZLAMU
Zbiornik pokryty specjalną antykorozyjną, ceramiczną farbą, został tak zaprojektowany, aby można było w nim zainstalować pogłębiarkę łańcuchową Evo 4 do usuwania szlamu. Nie wymaga ona obsługi a instalację pogłębiarki można przeprowadzić również w maszynach już pracujących. 
 
WYSOKA WYDAJNOŚĆ
Prędkość posuwu do 50 m / min i przyspieszenia do 3 m / s2 nadaje maszynie najwyższą wydajność w tej kategorii. Maszyna może występować w konfiguracji 3 i 5 osiowej. 
 
 

Masz pytanie dotyczące prezentowanego produktu?

Zapraszamy do kontaktu. 
Tel.: 61 814 35 69
Fax: 61 814 86 30
E-mail:  office@cms-polska.pl
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę CMS POLSKA Spółka z o.o. z siedzibą w ul. Poznańska 75 60-185 Skórzewo, w celu udzielenia odpowiedzi. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich edytowania.

  Administratorem danych osobowych jest CMS POLSKA Spółka z o.o., z siedzibą w Szkórzewie (60-185), ul. Poznańska 75. Dane osobowe przetwarzane są w celu przesyłania ofert lub informacji dotyczących produktów lub usług administratora danych osobowych. Każdy ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania i żądania ich usunięcia. Podanie danych ma charakter dobrowolny, ale jest konieczne do otrzymywania ww. ofert lub informacji.

  Maszyny zaprojektowane, aby sprostać oczekiwaniom Twojej produkcji.

  Zaawansowana technologia to nasz wyznacznik jakości

  Oprócz wysokiej klasy maszyn posiadamy również
  wykwalifikowanych Polskich serwisantów, którzy od lat
  sprawują opiekę nad serwisem i instalacją maszyn CMS SpA.

  Scroll to Top
  Przewiń do góry