CMS TECNOCUT AQUATEC

3- i 5-osiowy system cięcia strumieniem wody hydro-abrazyjnym.

Tecnocut Aquatec to zaawansowany, wszechstronny, wysokowydajny system cięcia strumieniem wodno-ściernym, który jest w stanie sprostać najbardziej zróżnicowanym wymaganiom produkcyjnym w różnych obszarach zastosowań, zapewniając bardzo dokładne cięcia. Maszyna składa się z ruchomego pomostu poruszającego się po oddzielnych stalowych wspornikach o wysokiej grubości, przymocowanych do podłogi i zapewniających wyjątkową sztywność konstrukcji. Taka konstrukcja zapewnia wysoką wydajność nawet przy najbardziej wymagających zadaniach.

  • Ruchy – w tym ruch głowicy tnącej – są wykonywane przez precyzyjnie hartowaną zębatkę uziemiającą, napędzaną silnikami bezszczotkowymi,
  • Stalowe osłony i mieszki poliuretanowe chronią wszystkie elementy ruchu przed wodą i proszkami,
  • Załadunek i rozładunek materiału jest szybki i prosty dzięki 2 lub 4 otwartym stronom, a także sprawdzeniu procesu cięcia. Ponadto pozwala na ewentualne zainstalowanie dodatkowego wyposażenia do obróbki materiału.

NIEZRÓWNANA WYDAJNOŚĆ CIĘCIA

Otwarta konstrukcja ramowa z bramą elektryczną na dwóch oddzielnych grubych wspornikach na podstawie zakotwiczonej do podłogi zapewnia wysoką sztywność nawet przy dużej prędkości do 54 m / min i przyspieszeniu do 2 m / s 2.


NIEOGRANICZONA MOŻLIWOŚĆ OSZCZĘDNOŚĆ DO 33% CZASU CYKLU

Najbardziej kompaktowe rozwiązanie na rynku z nieskończonym obrotem o 33% krótszym cyklem cięcia, co pozwala uniknąć powrotu obrotów osi C w celu wyrównania wewnętrznych drutów i rur.


ŁATWA OBSŁUGA: DOSTĘP DO BLATU Z 4 STRON

Doskonały dostęp do obszaru cięcia, duża suwnica i modułowa rama umożliwiają konfiguracje z dużą przestrzenią wokół zbiornika przechwytującego, co ułatwia załadunek i rozładunek.


WYSOKA ELASTYCZNOŚĆ DLA MAKSYMALIZACJI WYDAJNOŚCI

Modułowa konstrukcja ramy i zbiornika wychwytującego zapewnia dużą elastyczność dla najbardziej wymagających klientów poszukujących mocnych rozwiązań do cięcia wielkoformatowego.

Masz pytanie dotyczące prezentowanego produktu?

Zapraszamy do kontaktu. 
Tel.: 61 814 35 69
Fax: 61 814 86 30
E-mail:  office@cms-polska.pl
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę CMS POLSKA Spółka z o.o. z siedzibą w ul. Poznańska 75 60-185 Skórzewo, w celu udzielenia odpowiedzi. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich edytowania.

    Administratorem danych osobowych jest CMS POLSKA Spółka z o.o., z siedzibą w Szkórzewie (60-185), ul. Poznańska 75. Dane osobowe przetwarzane są w celu przesyłania ofert lub informacji dotyczących produktów lub usług administratora danych osobowych. Każdy ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania i żądania ich usunięcia. Podanie danych ma charakter dobrowolny, ale jest konieczne do otrzymywania ww. ofert lub informacji.

    Przewiń do góry