CMS TECNOCUT AQUATEC

3- i 5-osiowy system cięcia strumieniem wody hydro-abrazyjnym.

Tecnocut Aquatec to zaawansowany, wszechstronny, wysokowydajny system cięcia strumieniem wodno-ściernym, który jest w stanie sprostać najbardziej zróżnicowanym wymaganiom produkcyjnym w różnych obszarach zastosowań, zapewniając bardzo dokładne cięcia. Maszyna składa się z ruchomego pomostu poruszającego się po oddzielnych stalowych wspornikach o wysokiej grubości, przymocowanych do podłogi i zapewniających wyjątkową sztywność konstrukcji. Taka konstrukcja zapewnia wysoką wydajność nawet przy najbardziej wymagających zadaniach.

 • Ruchy – w tym ruch głowicy tnącej – są wykonywane przez precyzyjnie hartowaną zębatkę uziemiającą, napędzaną silnikami bezszczotkowymi,
 • Stalowe osłony i mieszki poliuretanowe chronią wszystkie elementy ruchu przed wodą i proszkami,
 • Załadunek i rozładunek materiału jest szybki i prosty dzięki 2 lub 4 otwartym stronom, a także sprawdzeniu procesu cięcia. Ponadto pozwala na ewentualne zainstalowanie dodatkowego wyposażenia do obróbki materiału.

NIEZRÓWNANA WYDAJNOŚĆ CIĘCIA

Otwarta konstrukcja ramowa z bramą elektryczną na dwóch oddzielnych grubych wspornikach na podstawie zakotwiczonej do podłogi zapewnia wysoką sztywność nawet przy dużej prędkości do 54 m / min i przyspieszeniu do 2 m / s 2.


NIEOGRANICZONA MOŻLIWOŚĆ OSZCZĘDNOŚĆ DO 33% CZASU CYKLU

Najbardziej kompaktowe rozwiązanie na rynku z nieskończonym obrotem o 33% krótszym cyklem cięcia, co pozwala uniknąć powrotu obrotów osi C w celu wyrównania wewnętrznych drutów i rur.


ŁATWA OBSŁUGA: DOSTĘP DO BLATU Z 4 STRON

Doskonały dostęp do obszaru cięcia, duża suwnica i modułowa rama umożliwiają konfiguracje z dużą przestrzenią wokół zbiornika przechwytującego, co ułatwia załadunek i rozładunek.


WYSOKA ELASTYCZNOŚĆ DLA MAKSYMALIZACJI WYDAJNOŚCI

Modułowa konstrukcja ramy i zbiornika wychwytującego zapewnia dużą elastyczność dla najbardziej wymagających klientów poszukujących mocnych rozwiązań do cięcia wielkoformatowego.

Masz pytanie dotyczące prezentowanego produktu?

Zapraszamy do kontaktu. 
Tel.: 61 814 35 69
Fax: 61 814 86 30
E-mail:  office@cms-polska.pl
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę CMS POLSKA Spółka z o.o. z siedzibą w ul. Poznańska 75 60-185 Skórzewo, w celu udzielenia odpowiedzi. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich edytowania.

  Administratorem danych osobowych jest CMS POLSKA Spółka z o.o., z siedzibą w Szkórzewie (60-185), ul. Poznańska 75. Dane osobowe przetwarzane są w celu przesyłania ofert lub informacji dotyczących produktów lub usług administratora danych osobowych. Każdy ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania i żądania ich usunięcia. Podanie danych ma charakter dobrowolny, ale jest konieczne do otrzymywania ww. ofert lub informacji.

  Maszyny zaprojektowane, aby sprostać oczekiwaniom Twojej produkcji.

  Zaawansowana technologia to nasz wyznacznik jakości

  Oprócz wysokiej klasy maszyn posiadamy również
  wykwalifikowanych Polskich serwisantów, którzy od lat
  sprawują opiekę nad serwisem i instalacją maszyn CMS SpA.

  Scroll to Top
  Przewiń do góry