CMS TECNOCUT GREENJET EVO

Elektryczny wzmacniacz ciśnienia

Tecnocut greenjet evo to przełomowa, wysoce wydajna pompa elektryczna. Najwyższej jakości serwomotor momentu obrotowego zapewnia bardzo wysoki poziom ciśnienia podczas demontażu jednostki hydraulicznej i do 80% komponentów w porównaniu z tradycyjnym wzmacniaczem hydraulicznym.

Tecnocut Greenjet Evo jest wyposażony w jeden siłownik napędzany elektrycznie i dwa przeciwstawne cylindry wysokociśnieniowe. Takie rozwiązanie z siłownikiem elektrycznym zapewnia niezwykle stały poziom ciśnienia, monitoring cyklu sprężania oraz sprawność co najmniej o 30% wyższą niż w przypadku wzmacniaczy hydraulicznych.

 • Wysoka wydajność: do 60% więcej w porównaniu z tradycyjnymi wzmacniaczami bardzo cicha praca,
 • Skrócony harmonogram konserwacji ze względu na 80% redukcję elementów konstrukcyjnych,
 • Obwód smarowania i chłodzenie silnika pneumatycznego
  zintegrowany,
 • Wzmacniacz pompy
  technologia przyjazna dla środowiska ze znaczną redukcją poboru mocy (-30% poboru mocy),
 • Kompatybilny z każdym systemem cięcia strumieniem wody. (Brembana Greenjet Evo Stand Alone)

WYSOKA WYDAJNOŚĆ: ZIELONA WYDAJNOŚĆ

Pompa elektryczna uruchamiana bezszczotkowym serwomotorem zdolnym do generowania stałego sygnału ciśnienia z wydajnością większą niż 35% w porównaniu z tradycyjnymi wzmacniaczami hydraulicznymi.

ZMNIEJSZONY WPŁYW NA ŚRODOWISKO: ZIELONE ŚRODOWISKO

Siłownik elektryczny wytwarza wysokie ciśnienie bez elementów hydraulicznych, co ma tę zaletę, że pozwala uniknąć usuwania zużytego oleju, typowo 200 litrów co 2000 godzin.

MNIEJSZE KOSZTY KONSERWACJI: ZIELONA KONSERWACJA

Mniej niż 81% komponentów hydraulicznych i mechanicznych oraz 73% mniej intensywny cykl niż w przypadku pompy z napędem bezpośrednim, co w konsekwencji prowadzi do mniejszych kosztów konserwacji i przestojów maszyn.

MNIEJSZE ZUŻYCIE ELEKTRYCZNE ZIELONA ENERGIA

Zużycie energii mniejsze o 33% niż w przypadku tradycyjnego wzmacniacza hydraulicznego dzięki precyzyjnemu sterowaniu mocą silnika w razie potrzeby i ustawieniu prawie do zera, gdy głowica tnąca jest zamknięta.

Masz pytanie dotyczące prezentowanego produktu?

Zapraszamy do kontaktu. 
Tel.: 61 814 35 69
Fax: 61 814 86 30
E-mail:  office@cms-polska.pl
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę CMS POLSKA Spółka z o.o. z siedzibą w ul. Poznańska 75 60-185 Skórzewo, w celu udzielenia odpowiedzi. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich edytowania.

  Administratorem danych osobowych jest CMS POLSKA Spółka z o.o., z siedzibą w Szkórzewie (60-185), ul. Poznańska 75. Dane osobowe przetwarzane są w celu przesyłania ofert lub informacji dotyczących produktów lub usług administratora danych osobowych. Każdy ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania i żądania ich usunięcia. Podanie danych ma charakter dobrowolny, ale jest konieczne do otrzymywania ww. ofert lub informacji.

  Maszyny zaprojektowane, aby sprostać oczekiwaniom Twojej produkcji.

  Zaawansowana technologia to nasz wyznacznik jakości

  Oprócz wysokiej klasy maszyn posiadamy również
  wykwalifikowanych Polskich serwisantów, którzy od lat
  sprawują opiekę nad serwisem i instalacją maszyn CMS SpA.

  Scroll to Top
  Przewiń do góry