CMS TECNOCUT GREENJET EVO

Elektryczny wzmacniacz ciśnienia

Tecnocut greenjet evo to przełomowa, wysoce wydajna pompa elektryczna. Najwyższej jakości serwomotor momentu obrotowego zapewnia bardzo wysoki poziom ciśnienia podczas demontażu jednostki hydraulicznej i do 80% komponentów w porównaniu z tradycyjnym wzmacniaczem hydraulicznym.

Tecnocut Greenjet Evo jest wyposażony w jeden siłownik napędzany elektrycznie i dwa przeciwstawne cylindry wysokociśnieniowe. Takie rozwiązanie z siłownikiem elektrycznym zapewnia niezwykle stały poziom ciśnienia, monitoring cyklu sprężania oraz sprawność co najmniej o 30% wyższą niż w przypadku wzmacniaczy hydraulicznych.

 • Wysoka wydajność: do 60% więcej w porównaniu z tradycyjnymi wzmacniaczami bardzo cicha praca,
 • Skrócony harmonogram konserwacji ze względu na 80% redukcję elementów konstrukcyjnych,
 • Obwód smarowania i chłodzenie silnika pneumatycznego
  zintegrowany,
 • Wzmacniacz pompy
  technologia przyjazna dla środowiska ze znaczną redukcją poboru mocy (-30% poboru mocy),
 • Kompatybilny z każdym systemem cięcia strumieniem wody. (Brembana Greenjet Evo Stand Alone)

WYSOKA WYDAJNOŚĆ: ZIELONA WYDAJNOŚĆ

Pompa elektryczna uruchamiana bezszczotkowym serwomotorem zdolnym do generowania stałego sygnału ciśnienia z wydajnością większą niż 35% w porównaniu z tradycyjnymi wzmacniaczami hydraulicznymi.

ZMNIEJSZONY WPŁYW NA ŚRODOWISKO: ZIELONE ŚRODOWISKO

Siłownik elektryczny wytwarza wysokie ciśnienie bez elementów hydraulicznych, co ma tę zaletę, że pozwala uniknąć usuwania zużytego oleju, typowo 200 litrów co 2000 godzin.

MNIEJSZE KOSZTY KONSERWACJI: ZIELONA KONSERWACJA

Mniej niż 81% komponentów hydraulicznych i mechanicznych oraz 73% mniej intensywny cykl niż w przypadku pompy z napędem bezpośrednim, co w konsekwencji prowadzi do mniejszych kosztów konserwacji i przestojów maszyn.

MNIEJSZE ZUŻYCIE ELEKTRYCZNE ZIELONA ENERGIA

Zużycie energii mniejsze o 33% niż w przypadku tradycyjnego wzmacniacza hydraulicznego dzięki precyzyjnemu sterowaniu mocą silnika w razie potrzeby i ustawieniu prawie do zera, gdy głowica tnąca jest zamknięta.

Masz pytanie dotyczące prezentowanego produktu?

Zapraszamy do kontaktu. 
Tel.: 61 814 35 69
Fax: 61 814 86 30
E-mail:  office@cms-polska.pl
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę CMS POLSKA Spółka z o.o. z siedzibą w ul. Poznańska 75 60-185 Skórzewo, w celu udzielenia odpowiedzi. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich edytowania.

  Administratorem danych osobowych jest CMS POLSKA Spółka z o.o., z siedzibą w Szkórzewie (60-185), ul. Poznańska 75. Dane osobowe przetwarzane są w celu przesyłania ofert lub informacji dotyczących produktów lub usług administratora danych osobowych. Każdy ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania i żądania ich usunięcia. Podanie danych ma charakter dobrowolny, ale jest konieczne do otrzymywania ww. ofert lub informacji.

  Przewiń do góry