CMS TECNOCUT JETPOWER EVO

Wzmacniacz wysokiego ciśnienia

CMS przyniósł nową koncepcję wzmacniaczy ultrawysokich ciśnień, wzbogaconą o rozwiązania technologiczne zaprojektowane tak, aby zaspokoić potrzeby najbardziej wymagających użytkowników. Ta nowa technologia oparta jest na wzmacniaczu wyposażonym w kilka niezależnych, równoległych i synchronizowanych elektronicznie wzmacniaczy ciśnienia. To innowacyjne rozwiązanie zapewnia ciągłe ciśnienie, które pozwala uniknąć wszelkich kropli typowych dla tradycyjnych wzmacniaczy z cylindrem przeciwbieżnym.

 • Bardzo stałe ciśnienie i brak akumulatora,
 • Wyższa stabilność sygnału ciśnienia dynamicznego jako gwarancja uzyskania najwyższej jakości cięcia,
 • Mniejsze zużycie wszystkich elementów obwodu wysokiego ciśnienia w centrum obróbczym, dłuższa żywotność materiałów i mniejsza konserwacja,
 • Technologia niezależnych siłowników pozwala na wyłączenie dowolnego cylindra wymagającego serwisowania.
  Oznacza to, że operator może wybrać harmonogram konserwacji bez zatrzymywania maszyny.
 • Elektroniczna kontrola ciśnienia cięcia oparta na oprogramowaniu.
 • Elektroniczny monitoring temperatury, ciśnienia i zapchania filtra,
 • Pompa hydrauliczna o zmiennym natężeniu przepływu,
 • Obwód powrotny siłowników hydraulicznych z niezależną pompą,
 • Wymiennik powietrza / oleju do chłodzenia obwodu hydraulicznego (opcja woda / olej) można go podłączyć do dowolnego samodzielnego systemu tnącego.

STAŁE CIŚNIENIE WYJŚCIOWE DLA LEPSZEJ JAKOŚCI CIĘCIA

Wzmacniacz hydrauliczny z 2 lub 3 niezależnymi i zsynchronizowanymi elektronicznie równoległymi cylindrami gwarantującymi stały sygnał ciśnienia wyjściowego bez użycia tłumika.

ZBUDOWANA ARCHITEKTURA: MNIEJ PRZESTOJÓW MASZYN

Technologia z 3 niezależnymi cylindrami pozwala na obejście pojedynczego cylindra wymagającego konserwacji podczas pracy maszyny, unikając niepotrzebnych przestojów.

MNIEJSZE KOSZTY KONSERWACJI

Architektura cylindrów równoległych została zaprojektowana z myślą o niskiej częstotliwości taktowania, co zmniejsza zużycie elementów wysokociśnieniowych, a co za tym idzie, koszty konserwacji.

REDUKCJA ZUŻYCIA OLEJU I KOSZTÓW EKSPLOATACJI

Natężenie przepływu wody do 5 l / min, aby zaspokoić szeroki zakres zastosowań cięcia, dostosowując zużycie oleju dzięki niezależnej pompie o zmiennym przepływie dla obwodu hydraulicznego.

Masz pytanie dotyczące prezentowanego produktu?

Zapraszamy do kontaktu. 
Tel.: 61 814 35 69
Fax: 61 814 86 30
E-mail:  office@cms-polska.pl
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę CMS POLSKA Spółka z o.o. z siedzibą w ul. Poznańska 75 60-185 Skórzewo, w celu udzielenia odpowiedzi. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich edytowania.

  Administratorem danych osobowych jest CMS POLSKA Spółka z o.o., z siedzibą w Szkórzewie (60-185), ul. Poznańska 75. Dane osobowe przetwarzane są w celu przesyłania ofert lub informacji dotyczących produktów lub usług administratora danych osobowych. Każdy ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania i żądania ich usunięcia. Podanie danych ma charakter dobrowolny, ale jest konieczne do otrzymywania ww. ofert lub informacji.

  Przewiń do góry