CMS TECNOCUT JETPOWER EVO

Wzmacniacz wysokiego ciśnienia

CMS przyniósł nową koncepcję wzmacniaczy ultrawysokich ciśnień, wzbogaconą o rozwiązania technologiczne zaprojektowane tak, aby zaspokoić potrzeby najbardziej wymagających użytkowników. Ta nowa technologia oparta jest na wzmacniaczu wyposażonym w kilka niezależnych, równoległych i synchronizowanych elektronicznie wzmacniaczy ciśnienia. To innowacyjne rozwiązanie zapewnia ciągłe ciśnienie, które pozwala uniknąć wszelkich kropli typowych dla tradycyjnych wzmacniaczy z cylindrem przeciwbieżnym.

 • Bardzo stałe ciśnienie i brak akumulatora,
 • Wyższa stabilność sygnału ciśnienia dynamicznego jako gwarancja uzyskania najwyższej jakości cięcia,
 • Mniejsze zużycie wszystkich elementów obwodu wysokiego ciśnienia w centrum obróbczym, dłuższa żywotność materiałów i mniejsza konserwacja,
 • Technologia niezależnych siłowników pozwala na wyłączenie dowolnego cylindra wymagającego serwisowania.
  Oznacza to, że operator może wybrać harmonogram konserwacji bez zatrzymywania maszyny.
 • Elektroniczna kontrola ciśnienia cięcia oparta na oprogramowaniu.
 • Elektroniczny monitoring temperatury, ciśnienia i zapchania filtra,
 • Pompa hydrauliczna o zmiennym natężeniu przepływu,
 • Obwód powrotny siłowników hydraulicznych z niezależną pompą,
 • Wymiennik powietrza / oleju do chłodzenia obwodu hydraulicznego (opcja woda / olej) można go podłączyć do dowolnego samodzielnego systemu tnącego.

STAŁE CIŚNIENIE WYJŚCIOWE DLA LEPSZEJ JAKOŚCI CIĘCIA

Wzmacniacz hydrauliczny z 2 lub 3 niezależnymi i zsynchronizowanymi elektronicznie równoległymi cylindrami gwarantującymi stały sygnał ciśnienia wyjściowego bez użycia tłumika.

ZBUDOWANA ARCHITEKTURA: MNIEJ PRZESTOJÓW MASZYN

Technologia z 3 niezależnymi cylindrami pozwala na obejście pojedynczego cylindra wymagającego konserwacji podczas pracy maszyny, unikając niepotrzebnych przestojów.

MNIEJSZE KOSZTY KONSERWACJI

Architektura cylindrów równoległych została zaprojektowana z myślą o niskiej częstotliwości taktowania, co zmniejsza zużycie elementów wysokociśnieniowych, a co za tym idzie, koszty konserwacji.

REDUKCJA ZUŻYCIA OLEJU I KOSZTÓW EKSPLOATACJI

Natężenie przepływu wody do 5 l / min, aby zaspokoić szeroki zakres zastosowań cięcia, dostosowując zużycie oleju dzięki niezależnej pompie o zmiennym przepływie dla obwodu hydraulicznego.

Masz pytanie dotyczące prezentowanego produktu?

Zapraszamy do kontaktu. 
Tel.: 61 814 35 69
Fax: 61 814 86 30
E-mail:  office@cms-polska.pl
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę CMS POLSKA Spółka z o.o. z siedzibą w ul. Poznańska 75 60-185 Skórzewo, w celu udzielenia odpowiedzi. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich edytowania.

  Administratorem danych osobowych jest CMS POLSKA Spółka z o.o., z siedzibą w Szkórzewie (60-185), ul. Poznańska 75. Dane osobowe przetwarzane są w celu przesyłania ofert lub informacji dotyczących produktów lub usług administratora danych osobowych. Każdy ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania i żądania ich usunięcia. Podanie danych ma charakter dobrowolny, ale jest konieczne do otrzymywania ww. ofert lub informacji.

  Maszyny zaprojektowane, aby sprostać oczekiwaniom Twojej produkcji.

  Zaawansowana technologia to nasz wyznacznik jakości

  Oprócz wysokiej klasy maszyn posiadamy również
  wykwalifikowanych Polskich serwisantów, którzy od lat
  sprawują opiekę nad serwisem i instalacją maszyn CMS SpA.

  Scroll to Top
  Przewiń do góry