CMS TECNOCUT PROLINE

System cięcia strumieniem wodno-ściernym

Doskonała obrabiarka, specjalnie zaprojektowana i zaprojektowana z zaawansowanymi rozwiązaniami technicznymi dla technologii cięcia strumieniem wody, w celu osiągnięcia niezrównanej wydajności.

Tecnocut Proline jest zbudowany w oparciu o ramę ze stali nierdzewnej gotową do integracji z „Dredge”, w pełni zautomatyzowany i bezobsługowy system usuwania ścierniwa, automatyczną kontrolę poziomu wody do cięcia zanurzeniowego oraz opcję obrotową do obróbki rur.

Cała konstrukcja maszyny, zwłaszcza wytrzymały system bramowy, zapewnia niezrównaną sztywność, a tym samym stałą dokładność cięcia w czasie, również dzięki szlifowanej śrubowej zębatce i zębatkom w połączeniu z precyzyjnymi przekładniami.

Prowadnice liniowe są chronione przez innowacyjny system „Powder Free” składający się z nakładających się osłon, co zapewnia najwyższą ochronę przed wilgocią, brudem i kurzem.

Ta innowacyjna, łatwo konfigurowalna koncepcja obejmuje nie tylko zbiornik ścierniwa zainstalowany na pokładzie, ale także elektryczną pompę wysokociśnieniową napędzaną serwo, zintegrowaną z ramą maszyny, co stanowi dużą oszczędność w zakresie ogólnego układu.

Większa wszechstronność:

  • nowe modele i bogata oferta akcesoriów oraz standardowe rozwiązania umożliwiające szybsze i tańsze modernizacje
    bardziej niezawodny: sterowniki NC i cyfrowe dla pełnej kontroli parametrów cięcia.

Bardziej kompaktowy:

  • akcesoria zintegrowane z podstawą dla łatwego, szybkiego montażu i ponownego uruchomienia.

-35% WYMIARY OGÓLNE

– 35% układu w stosunku do poprzednich modeli, dzięki integracji masy ściernej i pompy wysokociśnieniowej.

GOTOWY DO ŁATWEJ INTEGRACJI DZIĘKI OPCJONALNOŚCI

Maszyna jest gotowa do łatwej integracji z opcjami, takimi jak pogłębiarka, opcja obrotowa i kontrola poziomu wody do cięcia wgłębnego, aby dostosować się do konkretnych zastosowań i najbardziej wymagających wymagań produkcyjnych.

NAJWYŻSZA WYDAJNOŚĆ I WSZECHSTRONNOŚĆ CIĘCIA

Może być wyposażony w maksymalnie 2 pompy elektryczne i serwonapędowe o dostępnym ciśnieniu 4150 lub 6200 bar, w celu osiągnięcia najwyższej przepustowości i wszechstronności cięcia, również przy obróbce szczególnie twardych lub grubych materiałów.

NIEZRÓWNANA JAKOŚĆ CIĘCIA

Dokładność pozycjonowania ± 0,035 mm i powtarzalność +/- 0,025 na całym stole, aby zapewnić niezrównaną jakość cięcia

Masz pytanie dotyczące prezentowanego produktu?

Zapraszamy do kontaktu. 
Tel.: 61 814 35 69
Fax: 61 814 86 30
E-mail:  office@cms-polska.pl
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę CMS POLSKA Spółka z o.o. z siedzibą w ul. Poznańska 75 60-185 Skórzewo, w celu udzielenia odpowiedzi. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich edytowania.

    Administratorem danych osobowych jest CMS POLSKA Spółka z o.o., z siedzibą w Szkórzewie (60-185), ul. Poznańska 75. Dane osobowe przetwarzane są w celu przesyłania ofert lub informacji dotyczących produktów lub usług administratora danych osobowych. Każdy ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania i żądania ich usunięcia. Podanie danych ma charakter dobrowolny, ale jest konieczne do otrzymywania ww. ofert lub informacji.

    Przewiń do góry