CMS TECNOCUT PROLINE

System cięcia strumieniem wodno-ściernym

Doskonała obrabiarka, specjalnie zaprojektowana i zaprojektowana z zaawansowanymi rozwiązaniami technicznymi dla technologii cięcia strumieniem wody, w celu osiągnięcia niezrównanej wydajności.

Tecnocut Proline jest zbudowany w oparciu o ramę ze stali nierdzewnej gotową do integracji z „Dredge”, w pełni zautomatyzowany i bezobsługowy system usuwania ścierniwa, automatyczną kontrolę poziomu wody do cięcia zanurzeniowego oraz opcję obrotową do obróbki rur.

Cała konstrukcja maszyny, zwłaszcza wytrzymały system bramowy, zapewnia niezrównaną sztywność, a tym samym stałą dokładność cięcia w czasie, również dzięki szlifowanej śrubowej zębatce i zębatkom w połączeniu z precyzyjnymi przekładniami.

Prowadnice liniowe są chronione przez innowacyjny system „Powder Free” składający się z nakładających się osłon, co zapewnia najwyższą ochronę przed wilgocią, brudem i kurzem.

Ta innowacyjna, łatwo konfigurowalna koncepcja obejmuje nie tylko zbiornik ścierniwa zainstalowany na pokładzie, ale także elektryczną pompę wysokociśnieniową napędzaną serwo, zintegrowaną z ramą maszyny, co stanowi dużą oszczędność w zakresie ogólnego układu.

Większa wszechstronność:

 • nowe modele i bogata oferta akcesoriów oraz standardowe rozwiązania umożliwiające szybsze i tańsze modernizacje
  bardziej niezawodny: sterowniki NC i cyfrowe dla pełnej kontroli parametrów cięcia.

Bardziej kompaktowy:

 • akcesoria zintegrowane z podstawą dla łatwego, szybkiego montażu i ponownego uruchomienia.

-35% WYMIARY OGÓLNE

– 35% układu w stosunku do poprzednich modeli, dzięki integracji masy ściernej i pompy wysokociśnieniowej.

GOTOWY DO ŁATWEJ INTEGRACJI DZIĘKI OPCJONALNOŚCI

Maszyna jest gotowa do łatwej integracji z opcjami, takimi jak pogłębiarka, opcja obrotowa i kontrola poziomu wody do cięcia wgłębnego, aby dostosować się do konkretnych zastosowań i najbardziej wymagających wymagań produkcyjnych.

NAJWYŻSZA WYDAJNOŚĆ I WSZECHSTRONNOŚĆ CIĘCIA

Może być wyposażony w maksymalnie 2 pompy elektryczne i serwonapędowe o dostępnym ciśnieniu 4150 lub 6200 bar, w celu osiągnięcia najwyższej przepustowości i wszechstronności cięcia, również przy obróbce szczególnie twardych lub grubych materiałów.

NIEZRÓWNANA JAKOŚĆ CIĘCIA

Dokładność pozycjonowania ± 0,035 mm i powtarzalność +/- 0,025 na całym stole, aby zapewnić niezrównaną jakość cięcia

Masz pytanie dotyczące prezentowanego produktu?

Zapraszamy do kontaktu. 
Tel.: 61 814 35 69
Fax: 61 814 86 30
E-mail:  office@cms-polska.pl
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę CMS POLSKA Spółka z o.o. z siedzibą w ul. Poznańska 75 60-185 Skórzewo, w celu udzielenia odpowiedzi. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich edytowania.

  Administratorem danych osobowych jest CMS POLSKA Spółka z o.o., z siedzibą w Szkórzewie (60-185), ul. Poznańska 75. Dane osobowe przetwarzane są w celu przesyłania ofert lub informacji dotyczących produktów lub usług administratora danych osobowych. Każdy ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania i żądania ich usunięcia. Podanie danych ma charakter dobrowolny, ale jest konieczne do otrzymywania ww. ofert lub informacji.

  Maszyny zaprojektowane, aby sprostać oczekiwaniom Twojej produkcji.

  Zaawansowana technologia to nasz wyznacznik jakości

  Oprócz wysokiej klasy maszyn posiadamy również
  wykwalifikowanych Polskich serwisantów, którzy od lat
  sprawują opiekę nad serwisem i instalacją maszyn CMS SpA.

  Scroll to Top
  Przewiń do góry