CMS EVOTECH

3 i  5-osiowe centra obróbcze z ruchomą konstrukcją portalową

Centra obróbcze 3 i 5 osiowe z ruchomą konstrukcją portalową dedykowaną do obróbki tworzyw sztucznych i materiałów zaawansowanych, charakteryzujące się sztywną i stabilną konstrukcją.

 • Wrzeciona o mocy do 15 kW i 24 000 obr./min zapewniają wyjątkową wydajność usuwania naddatku oraz wyjątkowy poziom precyzji i wykończenia w każdych warunkach,
 • Aluminiowy blat charakteryzuje się doskonałą płaskością, gwarantuje precyzję mocowania i obróbki w zaawansowanym nestingu oraz przy najcięższej obróbce detali technicznych,
 • Konstrukcja portalu poruszana przez bardzo dynamiczny podwójny silnik. Rozwiązanie dedykowane do przetwórstwa tworzyw sztucznych i materiałów zaawansowanych. 
 

Masz pytanie dotyczące prezentowanego produktu?

Zapraszamy do kontaktu. 
Tel.: 61 814 35 69
Fax: 61 814 86 30
E-mail:  office@cms-polska.pl
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę CMS POLSKA Spółka z o.o. z siedzibą w ul. Poznańska 75 60-185 Skórzewo, w celu udzielenia odpowiedzi. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich edytowania.

  Administratorem danych osobowych jest CMS POLSKA Spółka z o.o., z siedzibą w Szkórzewie (60-185), ul. Poznańska 75. Dane osobowe przetwarzane są w celu przesyłania ofert lub informacji dotyczących produktów lub usług administratora danych osobowych. Każdy ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania i żądania ich usunięcia. Podanie danych ma charakter dobrowolny, ale jest konieczne do otrzymywania ww. ofert lub informacji.

  Maszyny zaprojektowane, aby sprostać oczekiwaniom Twojej produkcji.

  Zaawansowana technologia to nasz wyznacznik jakości

  Oprócz wysokiej klasy maszyn posiadamy również
  wykwalifikowanych Polskich serwisantów, którzy od lat
  sprawują opiekę nad serwisem i instalacją maszyn CMS SpA.

  Scroll to Top
  Przewiń do góry