CMS EVOTECH

3 i  5-osiowe centra obróbcze z ruchomą konstrukcją portalową

Centra obróbcze 3 i 5 osiowe z ruchomą konstrukcją portalową dedykowaną do obróbki tworzyw sztucznych i materiałów zaawansowanych, charakteryzujące się sztywną i stabilną konstrukcją.

  • Wrzeciona o mocy do 15 kW i 24 000 obr./min zapewniają wyjątkową wydajność usuwania naddatku oraz wyjątkowy poziom precyzji i wykończenia w każdych warunkach,
  • Aluminiowy blat charakteryzuje się doskonałą płaskością, gwarantuje precyzję mocowania i obróbki w zaawansowanym nestingu oraz przy najcięższej obróbce detali technicznych,
  • Konstrukcja portalu poruszana przez bardzo dynamiczny podwójny silnik. Rozwiązanie dedykowane do przetwórstwa tworzyw sztucznych i materiałów zaawansowanych. 
 

Masz pytanie dotyczące prezentowanego produktu?

Zapraszamy do kontaktu. 
Tel.: 61 814 35 69
Fax: 61 814 86 30
E-mail:  office@cms-polska.pl
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę CMS POLSKA Spółka z o.o. z siedzibą w ul. Poznańska 75 60-185 Skórzewo, w celu udzielenia odpowiedzi. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich edytowania.

    Administratorem danych osobowych jest CMS POLSKA Spółka z o.o., z siedzibą w Szkórzewie (60-185), ul. Poznańska 75. Dane osobowe przetwarzane są w celu przesyłania ofert lub informacji dotyczących produktów lub usług administratora danych osobowych. Każdy ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania i żądania ich usunięcia. Podanie danych ma charakter dobrowolny, ale jest konieczne do otrzymywania ww. ofert lub informacji.

    Przewiń do góry