CMS TIME 100

Wszechstronne centrum obróbcze, 3, 4 i 5 osiowe do obróbki tworzyw sztucznych, kompozytów i aluminium.

MINIMALNA WYSOKOŚĆ MAKSYMALNA SWOBODA DOSTĘPU
Dzięki zabezpieczeniom „pro-space” przestrzeń ładunkowa jest całkowicie wolna, aby zminimalizować zajmowaną przestrzeń. Brak zabezpieczeń obwodowych umożliwia dostęp do blatu ze wszystkich stron maszyny.

SPECJALISTA, GDY POTRZEBUJESZ
Szereg dedykowanych głowic i specjalnych urządzeń do odciążenia graficznych odniesień pozwala na wyspecjalizowane wykorzystanie maszyny bez poświęcania wydajności konstrukcji portalu mobilnego najwyższej kategorii.

WYPOSAŻENIE I ZMIANY ROZMIARÓW I REJESTRACJA CZASU
Solidny, praktyczny blat, nieodkształcalny z upływem czasu dzięki laminowanej konstrukcji aluminiowej, wyposażony w najpełniejszą gamę kotew mechanicznych. Wierzch jest wyposażony w ekskluzywny magnetyczny system zamykania próżniowego, który pozwala zaoszczędzić średnio 25% czasu na zlokalizowanie obszaru pozycjonowania elementu.

BRAK OGRANICZEŃ ROBOCZYCH: INTERPOLUJĄCA OŚ WEKTOROWA
Pełna swoboda radzenia sobie nawet z najbardziej złożonymi geometriami typowymi dla elementów z tworzyw sztucznych.

Automatyczny obrót o 360 ° i pozycjonowanie głowic przekładni kątowej na stole roboczym X-Y za pomocą sterowanej cyfrowo interpolującej osi Vector zarządzanej przez NC. 

Masz pytanie dotyczące prezentowanego produktu?

Zapraszamy do kontaktu. 
Tel.: 61 814 35 69
Fax: 61 814 86 30
E-mail:  office@cms-polska.pl
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę CMS POLSKA Spółka z o.o. z siedzibą w ul. Poznańska 75 60-185 Skórzewo, w celu udzielenia odpowiedzi. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich edytowania.

    Administratorem danych osobowych jest CMS POLSKA Spółka z o.o., z siedzibą w Szkórzewie (60-185), ul. Poznańska 75. Dane osobowe przetwarzane są w celu przesyłania ofert lub informacji dotyczących produktów lub usług administratora danych osobowych. Każdy ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania i żądania ich usunięcia. Podanie danych ma charakter dobrowolny, ale jest konieczne do otrzymywania ww. ofert lub informacji.

    Przewiń do góry