CMS TIME 100

Wszechstronne centrum obróbcze, 3, 4 i 5 osiowe do obróbki tworzyw sztucznych, kompozytów i aluminium.

MINIMALNA WYSOKOŚĆ MAKSYMALNA SWOBODA DOSTĘPU
Dzięki zabezpieczeniom „pro-space” przestrzeń ładunkowa jest całkowicie wolna, aby zminimalizować zajmowaną przestrzeń. Brak zabezpieczeń obwodowych umożliwia dostęp do blatu ze wszystkich stron maszyny.

SPECJALISTA, GDY POTRZEBUJESZ
Szereg dedykowanych głowic i specjalnych urządzeń do odciążenia graficznych odniesień pozwala na wyspecjalizowane wykorzystanie maszyny bez poświęcania wydajności konstrukcji portalu mobilnego najwyższej kategorii.

WYPOSAŻENIE I ZMIANY ROZMIARÓW I REJESTRACJA CZASU
Solidny, praktyczny blat, nieodkształcalny z upływem czasu dzięki laminowanej konstrukcji aluminiowej, wyposażony w najpełniejszą gamę kotew mechanicznych. Wierzch jest wyposażony w ekskluzywny magnetyczny system zamykania próżniowego, który pozwala zaoszczędzić średnio 25% czasu na zlokalizowanie obszaru pozycjonowania elementu.

BRAK OGRANICZEŃ ROBOCZYCH: INTERPOLUJĄCA OŚ WEKTOROWA
Pełna swoboda radzenia sobie nawet z najbardziej złożonymi geometriami typowymi dla elementów z tworzyw sztucznych.

Automatyczny obrót o 360 ° i pozycjonowanie głowic przekładni kątowej na stole roboczym X-Y za pomocą sterowanej cyfrowo interpolującej osi Vector zarządzanej przez NC. 

Masz pytanie dotyczące prezentowanego produktu?

Zapraszamy do kontaktu. 
Tel.: 61 814 35 69
Fax: 61 814 86 30
E-mail:  office@cms-polska.pl
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę CMS POLSKA Spółka z o.o. z siedzibą w ul. Poznańska 75 60-185 Skórzewo, w celu udzielenia odpowiedzi. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich edytowania.

  Administratorem danych osobowych jest CMS POLSKA Spółka z o.o., z siedzibą w Szkórzewie (60-185), ul. Poznańska 75. Dane osobowe przetwarzane są w celu przesyłania ofert lub informacji dotyczących produktów lub usług administratora danych osobowych. Każdy ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania i żądania ich usunięcia. Podanie danych ma charakter dobrowolny, ale jest konieczne do otrzymywania ww. ofert lub informacji.

  Maszyny zaprojektowane, aby sprostać oczekiwaniom Twojej produkcji.

  Zaawansowana technologia to nasz wyznacznik jakości

  Oprócz wysokiej klasy maszyn posiadamy również
  wykwalifikowanych Polskich serwisantów, którzy od lat
  sprawują opiekę nad serwisem i instalacją maszyn CMS SpA.

  Scroll to Top
  Przewiń do góry