CMS TRACER 100

Centrum obróbcze „wszystko w jednym” z 3 i 5 osiami do obróbki tworzyw sztucznych i materiałów zaawansowanych, wyposażone w rozwiązania techniczne dedykowane do sposobu artykułów technicznych i elementów termoformowanych nisko ciągnionych.

 • Przelot dużej części w Z do 250mm,
 • Najlepszy w swojej klasie asortyment wrzecion do wszystkich potrzeb obróbki do 15 kW i 24 000 obr./min, 
 • Niezrównana optymalizacja przestrzeni dzięki dostępnym rozwiązaniom „pro-speed” i „pro-space”.

WYDAJNOŚĆ CIĘCIA DEDYKOWANA DO TWORZYW SZTUCZNYCH

Maksymalna wydajność w obróbce tworzyw sztucznych dzięki 5-osiowej jednostce operacyjnej JQX zoptymalizowanej pod kątem tworzyw sztucznych. Gwarantuje całkowity brak wibracji zarówno podczas operacji usuwania, jak i podczas przycinania z dużą prędkością elementów kształtowanych termicznie.

 

LICZY SIĘ KAŻDA SEKUNDA (liczy się każda zapisana sekunda)

Cykle pracy są średnio o 9% szybsze dzięki 14-pozycyjnemu magazynowi FAST rack w mobilnej kabinie.
Narzędzia są zawsze dostępne przed jednostką operacyjną w celu wymiany cykli w mniej niż 15 sekund.

MINIMALNA WYSOKOŚĆ MAKSYMALNA SWOBODA DOSTĘPU

Dzięki zabezpieczeniom „pro-space” przestrzeń ładunkowa jest całkowicie wolna, aby zminimalizować zajmowaną przestrzeń. Brak zabezpieczeń obwodowych umożliwia dostęp do blatu ze wszystkich stron maszyny przy średniej oszczędności 15% na zajmowanej powierzchni fabryki.

MAKSYMALNA ELASTYCZNOŚĆ W OBRÓBCE TWORZYW SZTUCZNYCH

Dzięki wielofunkcyjnemu blatowi z ekstrudowanego aluminium możliwe jest spełnienie wszystkich potrzeb związanych z mocowaniem części z tworzyw sztucznych: od arkuszy przeznaczonych do obróbki w zagnieżdżaniu po szablony mocujące do elementów kształtowanych termicznie. Plan pracy gwarantuje maksymalną niezawodność i stałą wydajność, jest specjalnie zaprojektowany, aby zachować idealną płaskość w czasie, nawet po wielokrotnych obciążeniach.

Masz pytanie dotyczące prezentowanego produktu?

Zapraszamy do kontaktu. 
Tel.: 61 814 35 69
Fax: 61 814 86 30
E-mail:  office@cms-polska.pl
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę CMS POLSKA Spółka z o.o. z siedzibą w ul. Poznańska 75 60-185 Skórzewo, w celu udzielenia odpowiedzi. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich edytowania.

  Administratorem danych osobowych jest CMS POLSKA Spółka z o.o., z siedzibą w Szkórzewie (60-185), ul. Poznańska 75. Dane osobowe przetwarzane są w celu przesyłania ofert lub informacji dotyczących produktów lub usług administratora danych osobowych. Każdy ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania i żądania ich usunięcia. Podanie danych ma charakter dobrowolny, ale jest konieczne do otrzymywania ww. ofert lub informacji.

  Maszyny zaprojektowane, aby sprostać oczekiwaniom Twojej produkcji.

  Zaawansowana technologia to nasz wyznacznik jakości

  Oprócz wysokiej klasy maszyn posiadamy również
  wykwalifikowanych Polskich serwisantów, którzy od lat
  sprawują opiekę nad serwisem i instalacją maszyn CMS SpA.

  Scroll to Top
  Przewiń do góry