CMS TRACER 100

Centrum obróbcze “wszystko w jednym” z 3 i 5 osiami do obróbki tworzyw sztucznych i materiałów zaawansowanych, wyposażone w rozwiązania techniczne dedykowane do sposobu artykułów technicznych i elementów termoformowanych nisko ciągnionych.

  • Przelot dużej części w Z do 250mm,
  • Najlepszy w swojej klasie asortyment wrzecion do wszystkich potrzeb obróbki do 15 kW i 24 000 obr./min, 
  • Niezrównana optymalizacja przestrzeni dzięki dostępnym rozwiązaniom „pro-speed” i „pro-space”.

WYDAJNOŚĆ CIĘCIA DEDYKOWANA DO TWORZYW SZTUCZNYCH

Maksymalna wydajność w obróbce tworzyw sztucznych dzięki 5-osiowej jednostce operacyjnej JQX zoptymalizowanej pod kątem tworzyw sztucznych. Gwarantuje całkowity brak wibracji zarówno podczas operacji usuwania, jak i podczas przycinania z dużą prędkością elementów kształtowanych termicznie.

 

LICZY SIĘ KAŻDA SEKUNDA (liczy się każda zapisana sekunda)

Cykle pracy są średnio o 9% szybsze dzięki 14-pozycyjnemu magazynowi FAST rack w mobilnej kabinie.
Narzędzia są zawsze dostępne przed jednostką operacyjną w celu wymiany cykli w mniej niż 15 sekund.

MINIMALNA WYSOKOŚĆ MAKSYMALNA SWOBODA DOSTĘPU

Dzięki zabezpieczeniom „pro-space” przestrzeń ładunkowa jest całkowicie wolna, aby zminimalizować zajmowaną przestrzeń. Brak zabezpieczeń obwodowych umożliwia dostęp do blatu ze wszystkich stron maszyny przy średniej oszczędności 15% na zajmowanej powierzchni fabryki.

MAKSYMALNA ELASTYCZNOŚĆ W OBRÓBCE TWORZYW SZTUCZNYCH

Dzięki wielofunkcyjnemu blatowi z ekstrudowanego aluminium możliwe jest spełnienie wszystkich potrzeb związanych z mocowaniem części z tworzyw sztucznych: od arkuszy przeznaczonych do obróbki w zagnieżdżaniu po szablony mocujące do elementów kształtowanych termicznie. Plan pracy gwarantuje maksymalną niezawodność i stałą wydajność, jest specjalnie zaprojektowany, aby zachować idealną płaskość w czasie, nawet po wielokrotnych obciążeniach.

Masz pytanie dotyczące prezentowanego produktu?

Zapraszamy do kontaktu. 
Tel.: 61 814 35 69
Fax: 61 814 86 30
E-mail:  office@cms-polska.pl
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę CMS POLSKA Spółka z o.o. z siedzibą w ul. Poznańska 75 60-185 Skórzewo, w celu udzielenia odpowiedzi. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich edytowania.

    Administratorem danych osobowych jest CMS POLSKA Spółka z o.o., z siedzibą w Szkórzewie (60-185), ul. Poznańska 75. Dane osobowe przetwarzane są w celu przesyłania ofert lub informacji dotyczących produktów lub usług administratora danych osobowych. Każdy ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania i żądania ich usunięcia. Podanie danych ma charakter dobrowolny, ale jest konieczne do otrzymywania ww. ofert lub informacji.

    Przewiń do góry