CMS HELIX

Automatyczna piła do cięcia tworzyw sztucznych, aluminium.

 • O 12% większa dokładność pozycjonowania materiału dzięki specjalnym zaciskom w odniesieniu do konkurencyjnych rozwiązań. Umożliwia idealne mocowanie przedmiotu obrabianego, bez uszkadzania powierzchni materiału.
 • O 10% lepsza jakości cięcia plastiku przy standardowej tarczy dzięki chłodzeniu i smarowaniu tarczy głównej w odniesieniu do konkurencyjnych rozwiązań.
 • Stół nadmuchowy skonfigurowany do paneli z tworzywa sztucznego.
 • Szeroka gama modeli i opcji niezbędnych do produkcji: zaciski z podwójnym palcem, chłodzenie i smarowanie piły głównej, regulacja prędkości obwodowej piły, stół nadmuchowy.

Masz pytanie dotyczące prezentowanego produktu?

Zapraszamy do kontaktu. 
Tel.: 61 814 35 69
Fax: 61 814 86 30
E-mail:  office@cms-polska.pl
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę CMS POLSKA Spółka z o.o. z siedzibą w ul. Poznańska 75 60-185 Skórzewo, w celu udzielenia odpowiedzi. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich edytowania.

  Administratorem danych osobowych jest CMS POLSKA Spółka z o.o., z siedzibą w Szkórzewie (60-185), ul. Poznańska 75. Dane osobowe przetwarzane są w celu przesyłania ofert lub informacji dotyczących produktów lub usług administratora danych osobowych. Każdy ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania i żądania ich usunięcia. Podanie danych ma charakter dobrowolny, ale jest konieczne do otrzymywania ww. ofert lub informacji.

  Maszyny zaprojektowane, aby sprostać oczekiwaniom Twojej produkcji.

  Zaawansowana technologia to nasz wyznacznik jakości

  Oprócz wysokiej klasy maszyn posiadamy również
  wykwalifikowanych Polskich serwisantów, którzy od lat
  sprawują opiekę nad serwisem i instalacją maszyn CMS SpA.

  Scroll to Top
  Przewiń do góry