CMS MX5

Szybkoobrotowe 3- i 5-osiowe centra obróbcze z otwartą konstrukcją ramy

Portalowe centrum obróbcze o dużej prędkości: taka konfiguracja pozwala na uzyskanie dużych powierzchni roboczych przy zachowaniu maksymalnej sztywności i dynamiki.
Konstrukcja typu otwartego zapewnia całkowity dostęp do obszaru roboczego również w celu załadunku i rozładunku dużych i ciężkich elementów.

Charakterystyka solidności i niezawodności, typowa dla maszyn CMS, wiąże się z wysokim poziomem bezpieczeństwa, precyzji, szybkości i łatwości obsługi przy wykonywaniu każdego rodzaju frezowania, konturowania, wykańczania, wiercenia i obróbki trójwymiarowej, z wykorzystaniem do 5 osi interpolowanych jednocześnie.

MX jest również dostępny ze strukturą monoblokową (MB) lub prowadnicami gruntowymi (GT).

ODPOWIEDNI ROZMIAR

MX5 w wersji 5-osiowej obejmuje szeroki zakres konfiguracji. Ponad 80 konfigurowalnych rozmiarów w zależności od potrzeb. Możliwość zastosowania wysokowydajnych wrzecion o mocy do 32 kW. Najlepszy w swojej klasie pod względem stosunku ceny do wydajności.


IDEALNE ŚRODOWISKO DO BEZPIECZNEJ PRODUKCJI

MX5 w konfiguracji Open Frame, może być również wyposażony w pełną pokrywę z mieszkiem i wlotami, aby utrzymać czyste i bezpieczne środowisko.


W 100% SZYTE NA MIARĘ

Wersja gt charakteryzuje się łatwym dostępem ze wszystkich stron maszyny, co umożliwia załadunek i rozładunek nawet na dłuższym boku dużych elementów. CMS opracowuje również rozwiązania blokujące dostosowane do Twoich konkretnych potrzeb.

Masz pytanie dotyczące prezentowanego produktu?

Zapraszamy do kontaktu. 
Tel.: 61 814 35 69
Fax: 61 814 86 30
E-mail:  office@cms-polska.pl
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę CMS POLSKA Spółka z o.o. z siedzibą w ul. Poznańska 75 60-185 Skórzewo, w celu udzielenia odpowiedzi. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich edytowania.

    Administratorem danych osobowych jest CMS POLSKA Spółka z o.o., z siedzibą w Szkórzewie (60-185), ul. Poznańska 75. Dane osobowe przetwarzane są w celu przesyłania ofert lub informacji dotyczących produktów lub usług administratora danych osobowych. Każdy ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania i żądania ich usunięcia. Podanie danych ma charakter dobrowolny, ale jest konieczne do otrzymywania ww. ofert lub informacji.

    Przewiń do góry