CMS MX5

Szybkoobrotowe 3- i 5-osiowe centra obróbcze z otwartą konstrukcją ramy

Portalowe centrum obróbcze o dużej prędkości: taka konfiguracja pozwala na uzyskanie dużych powierzchni roboczych przy zachowaniu maksymalnej sztywności i dynamiki.
Konstrukcja typu otwartego zapewnia całkowity dostęp do obszaru roboczego również w celu załadunku i rozładunku dużych i ciężkich elementów.

Charakterystyka solidności i niezawodności, typowa dla maszyn CMS, wiąże się z wysokim poziomem bezpieczeństwa, precyzji, szybkości i łatwości obsługi przy wykonywaniu każdego rodzaju frezowania, konturowania, wykańczania, wiercenia i obróbki trójwymiarowej, z wykorzystaniem do 5 osi interpolowanych jednocześnie.

MX jest również dostępny ze strukturą monoblokową (MB) lub prowadnicami gruntowymi (GT).

ODPOWIEDNI ROZMIAR

MX5 w wersji 5-osiowej obejmuje szeroki zakres konfiguracji. Ponad 80 konfigurowalnych rozmiarów w zależności od potrzeb. Możliwość zastosowania wysokowydajnych wrzecion o mocy do 32 kW. Najlepszy w swojej klasie pod względem stosunku ceny do wydajności.


IDEALNE ŚRODOWISKO DO BEZPIECZNEJ PRODUKCJI

MX5 w konfiguracji Open Frame, może być również wyposażony w pełną pokrywę z mieszkiem i wlotami, aby utrzymać czyste i bezpieczne środowisko.


W 100% SZYTE NA MIARĘ

Wersja gt charakteryzuje się łatwym dostępem ze wszystkich stron maszyny, co umożliwia załadunek i rozładunek nawet na dłuższym boku dużych elementów. CMS opracowuje również rozwiązania blokujące dostosowane do Twoich konkretnych potrzeb.

Masz pytanie dotyczące prezentowanego produktu?

Zapraszamy do kontaktu. 
Tel.: 61 814 35 69
Fax: 61 814 86 30
E-mail:  office@cms-polska.pl
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę CMS POLSKA Spółka z o.o. z siedzibą w ul. Poznańska 75 60-185 Skórzewo, w celu udzielenia odpowiedzi. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich edytowania.

  Administratorem danych osobowych jest CMS POLSKA Spółka z o.o., z siedzibą w Szkórzewie (60-185), ul. Poznańska 75. Dane osobowe przetwarzane są w celu przesyłania ofert lub informacji dotyczących produktów lub usług administratora danych osobowych. Każdy ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania i żądania ich usunięcia. Podanie danych ma charakter dobrowolny, ale jest konieczne do otrzymywania ww. ofert lub informacji.

  Maszyny zaprojektowane, aby sprostać oczekiwaniom Twojej produkcji.

  Zaawansowana technologia to nasz wyznacznik jakości

  Oprócz wysokiej klasy maszyn posiadamy również
  wykwalifikowanych Polskich serwisantów, którzy od lat
  sprawują opiekę nad serwisem i instalacją maszyn CMS SpA.

  Scroll to Top
  Przewiń do góry