CMS HELIX

Automatyczna piła do cięcia tworzyw sztucznych, aluminium.

  • O 12% większa dokładność pozycjonowania materiału dzięki specjalnym zaciskom w odniesieniu do konkurencyjnych rozwiązań. Umożliwia idealne mocowanie przedmiotu obrabianego, bez uszkadzania powierzchni materiału.
  • O 10% lepsza jakości cięcia plastiku przy standardowej tarczy dzięki chłodzeniu i smarowaniu tarczy głównej w odniesieniu do konkurencyjnych rozwiązań.
  • Stół nadmuchowy skonfigurowany do paneli z tworzywa sztucznego.
  • Szeroka gama modeli i opcji niezbędnych do produkcji: zaciski z podwójnym palcem, chłodzenie i smarowanie piły głównej, regulacja prędkości obwodowej piły, stół nadmuchowy.

Masz pytanie dotyczące prezentowanego produktu?

Zapraszamy do kontaktu. 
Tel.: 61 814 35 69
Fax: 61 814 86 30
E-mail:  office@cms-polska.pl
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę CMS POLSKA Spółka z o.o. z siedzibą w ul. Poznańska 75 60-185 Skórzewo, w celu udzielenia odpowiedzi. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich edytowania.

    Administratorem danych osobowych jest CMS POLSKA Spółka z o.o., z siedzibą w Szkórzewie (60-185), ul. Poznańska 75. Dane osobowe przetwarzane są w celu przesyłania ofert lub informacji dotyczących produktów lub usług administratora danych osobowych. Każdy ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania i żądania ich usunięcia. Podanie danych ma charakter dobrowolny, ale jest konieczne do otrzymywania ww. ofert lub informacji.

    Przewiń do góry