CMS T-MAXI

SEPARATOR POZIOMY

Poziomy separator taśmowy t-maxi umożliwia szybkie i dokładne oddzielenie kształtowanych termicznie elementów od płyty podstawy, przy całkowitym bezpieczeństwie dla operatora. Prostota konstrukcji w połączeniu z solidną konstrukcją sprawiają, że jest to niezbędne narzędzie pracy po procesie termoformowania.

FUNKCJE

 • Podstawa nośna ze stali spawanej, sztywna konstrukcja monoblokowa,
 • Specjalne otwory ssące wokół ostrza i na wylocie taśmy przenośnika umożliwiają podłączenie do systemu odsysania wiórów,
 • Przenośnik taśmowy o konstrukcji stalowej, pokryty poliuretanem, aby zapewnić maksymalne przyleganie do rozdzielanego elementu,
 • Efektywne i intuicyjne systemy napinania i regulacji brzeszczotu gwarantują najwyższą jakość cięcia.
  Prędkość taśmy jest regulowana

JAKOŚĆ, SZYBKOŚĆ CIĘCIA I MOŻLIWOŚCI PRODUKCYJNE ZAWSZE NA GÓRZE

Idealne parametry cięcia w każdych warunkach, przy średniej oszczędności 15% czasu potrzebnego do oddzielenia figury od podstawy, dzięki prędkości taśmy, którą można regulować za pomocą falownika. Elektroniczna regulacja pozwala szybko znaleźć idealną prędkość cięcia dla każdego kształtu, rozmiaru, grubości i materiału produktu termoformowanego.

BEZ OGRANICZEŃ KSZTAŁTU I MAKSYMALNEJ PRZYCZEPNOŚCI

Maksymalna przyczepność między wykładziną, a kawałkiem materiału we wszystkich warunkach kształtu. Regulowane ramiona dociskowe, wyposażone w wiele wychylnych kółek, są w stanie dostosować się do najróżniejszych kształtów produktu termoformowanego, zarówno pojedynczego, jak i wielokrotnego wycisku.

BEZPIECZEŃSTWO BEZ KOMPROMISÓW

Maksymalne bezpieczeństwo operatora przez cały cykl pracy. Łatwe cykle ładowania i całkowite bezpieczeństwo podczas wszystkich faz cięcia dzięki uchylnemu stołowi „zapobiegającemu upadkowi”.

NAJLEPSZA JAKOŚĆ CIĘCIA I MAKSYMALNA ŻYWOTNOŚĆ OSTRZA

System regulacji naciągu ostrza ze świecącym wskaźnikiem pozwala szybko znaleźć idealne warunki pracy, co w konsekwencji zwiększa średnio o 15% żywotność samego ostrza.

Masz pytanie dotyczące prezentowanego produktu?

Zapraszamy do kontaktu. 
Tel.: 61 814 35 69
Fax: 61 814 86 30
E-mail:  office@cms-polska.pl
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę CMS POLSKA Spółka z o.o. z siedzibą w ul. Poznańska 75 60-185 Skórzewo, w celu udzielenia odpowiedzi. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich edytowania.

  Administratorem danych osobowych jest CMS POLSKA Spółka z o.o., z siedzibą w Szkórzewie (60-185), ul. Poznańska 75. Dane osobowe przetwarzane są w celu przesyłania ofert lub informacji dotyczących produktów lub usług administratora danych osobowych. Każdy ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania i żądania ich usunięcia. Podanie danych ma charakter dobrowolny, ale jest konieczne do otrzymywania ww. ofert lub informacji.

  Maszyny zaprojektowane, aby sprostać oczekiwaniom Twojej produkcji.

  Zaawansowana technologia to nasz wyznacznik jakości

  Oprócz wysokiej klasy maszyn posiadamy również
  wykwalifikowanych Polskich serwisantów, którzy od lat
  sprawują opiekę nad serwisem i instalacją maszyn CMS SpA.

  Scroll to Top
  Przewiń do góry