CMS T-MAXI

SEPARATOR POZIOMY

Poziomy separator taśmowy t-maxi umożliwia szybkie i dokładne oddzielenie kształtowanych termicznie elementów od płyty podstawy, przy całkowitym bezpieczeństwie dla operatora. Prostota konstrukcji w połączeniu z solidną konstrukcją sprawiają, że jest to niezbędne narzędzie pracy po procesie termoformowania.

FUNKCJE

 • Podstawa nośna ze stali spawanej, sztywna konstrukcja monoblokowa,
 • Specjalne otwory ssące wokół ostrza i na wylocie taśmy przenośnika umożliwiają podłączenie do systemu odsysania wiórów,
 • Przenośnik taśmowy o konstrukcji stalowej, pokryty poliuretanem, aby zapewnić maksymalne przyleganie do rozdzielanego elementu,
 • Efektywne i intuicyjne systemy napinania i regulacji brzeszczotu gwarantują najwyższą jakość cięcia.
  Prędkość taśmy jest regulowana

JAKOŚĆ, SZYBKOŚĆ CIĘCIA I MOŻLIWOŚCI PRODUKCYJNE ZAWSZE NA GÓRZE

Idealne parametry cięcia w każdych warunkach, przy średniej oszczędności 15% czasu potrzebnego do oddzielenia figury od podstawy, dzięki prędkości taśmy, którą można regulować za pomocą falownika. Elektroniczna regulacja pozwala szybko znaleźć idealną prędkość cięcia dla każdego kształtu, rozmiaru, grubości i materiału produktu termoformowanego.

BEZ OGRANICZEŃ KSZTAŁTU I MAKSYMALNEJ PRZYCZEPNOŚCI

Maksymalna przyczepność między wykładziną, a kawałkiem materiału we wszystkich warunkach kształtu. Regulowane ramiona dociskowe, wyposażone w wiele wychylnych kółek, są w stanie dostosować się do najróżniejszych kształtów produktu termoformowanego, zarówno pojedynczego, jak i wielokrotnego wycisku.

BEZPIECZEŃSTWO BEZ KOMPROMISÓW

Maksymalne bezpieczeństwo operatora przez cały cykl pracy. Łatwe cykle ładowania i całkowite bezpieczeństwo podczas wszystkich faz cięcia dzięki uchylnemu stołowi „zapobiegającemu upadkowi”.

NAJLEPSZA JAKOŚĆ CIĘCIA I MAKSYMALNA ŻYWOTNOŚĆ OSTRZA

System regulacji naciągu ostrza ze świecącym wskaźnikiem pozwala szybko znaleźć idealne warunki pracy, co w konsekwencji zwiększa średnio o 15% żywotność samego ostrza.

Masz pytanie dotyczące prezentowanego produktu?

Zapraszamy do kontaktu. 
Tel.: 61 814 35 69
Fax: 61 814 86 30
E-mail:  office@cms-polska.pl
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę CMS POLSKA Spółka z o.o. z siedzibą w ul. Poznańska 75 60-185 Skórzewo, w celu udzielenia odpowiedzi. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich edytowania.

  Administratorem danych osobowych jest CMS POLSKA Spółka z o.o., z siedzibą w Szkórzewie (60-185), ul. Poznańska 75. Dane osobowe przetwarzane są w celu przesyłania ofert lub informacji dotyczących produktów lub usług administratora danych osobowych. Każdy ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania i żądania ich usunięcia. Podanie danych ma charakter dobrowolny, ale jest konieczne do otrzymywania ww. ofert lub informacji.

  Przewiń do góry