CMS BR5 CS

Termoformowanie w linii

Seria br5cs charakteryzuje się wysoką produktywnością iw pełni automatyczną pracą bez konieczności interwencji operatora. Na br5cs ładowanie-formowanie-rozładowywanie odbywa się w linii.

 • Wysoka jakość i duże ilości produkcyjne
 • Możliwość formowania zarówno z pleśni pozytywowych, jak i negatywowych,
 • Bezpieczna i szybka zmiana formy,
 • System podgrzewania: zwiększa wydajność maszyny, zapobiega szokowi termicznemu i umożliwia wysokiej jakości,
 • Termoformowanie, nawet trudnych tworzyw sztucznych, w środowisku o wysokiej wydajności,
 • Wymiary od 1.500×1.000 mm do 2.500×1.600 mm.

CMS UŁATWIA TERMOFORMOWANIE

Proste zarządzanie wszystkimi parametrami procesu dzięki przyjaznemu dla użytkownika oprogramowaniu opracowanemu specjalnie do procesu termoformowania. Skraca to o 53% czas nauki w porównaniu z różnymi rozwiązaniami wykorzystującymi procedury kreatora. Wszystkie zmienne są zapisywane w jednym programie, zapewniając te same wyniki nawet po latach.

UNIKALNE * ROZWIĄZANIE DO ZARZĄDZANIA OGRZEWANIEM, KTÓRE MOŻE OFEROWAĆ TYLKO CMS (* OPATENTOWANE)

Zaawansowany system inteligentnego sterowania ogrzewaniem wykorzystujący termowizję dzięki ekskluzywnemu ThermoProphet firmy CMS. Obraz termowizyjny umożliwia odczyt temperatury powierzchni i dzięki tej informacji automatycznie wprowadza zmiany w procentach nagrzewania. Pozwala to zapewnić maksymalną jakość ogrzewania nawet w każdych warunkach środowisk.

TO NIE TYLKO ŁATWIEJSZE, RÓWNIEŻ SZYBSZE

Wydajność jest o 33% wyższa niż standard rynkowy dzięki stacji wstępnego podgrzewania, która znacznie skraca czas cyklu. Dzięki zastosowaniu podwójnego (górnego i dolnego) systemu podgrzewania wstępnego możliwe jest rozpoczęcie podgrzewania materiału podczas formowania i chłodzenia poprzedniego elementu. Zmniejszy to również szok termiczny powodowany przez tworzywo sztuczne.

DOKŁADNOŚĆ, KTÓREJ SZUKASZ

Konstrukcja maszyny „w linii” z systemem transportu łańcucha zębatego. Arkusze są wyśrodkowane automatycznie i szybko przemieszczane na stanowisku formowania. Uformowana część jest rozładowywana podczas zawieszania za krawędzie bez dotykania kształtowanej części. Ta cecha jest optymalnym rozwiązaniem dla elementów z ważnym rysunkiem negatywowym.

Masz pytanie dotyczące prezentowanego produktu?

Zapraszamy do kontaktu. 
Tel.: 61 814 35 69
Fax: 61 814 86 30
E-mail:  office@cms-polska.pl
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę CMS POLSKA Spółka z o.o. z siedzibą w ul. Poznańska 75 60-185 Skórzewo, w celu udzielenia odpowiedzi. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich edytowania.

  Administratorem danych osobowych jest CMS POLSKA Spółka z o.o., z siedzibą w Szkórzewie (60-185), ul. Poznańska 75. Dane osobowe przetwarzane są w celu przesyłania ofert lub informacji dotyczących produktów lub usług administratora danych osobowych. Każdy ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania i żądania ich usunięcia. Podanie danych ma charakter dobrowolny, ale jest konieczne do otrzymywania ww. ofert lub informacji.

  Maszyny zaprojektowane, aby sprostać oczekiwaniom Twojej produkcji.

  Zaawansowana technologia to nasz wyznacznik jakości

  Oprócz wysokiej klasy maszyn posiadamy również
  wykwalifikowanych Polskich serwisantów, którzy od lat
  sprawują opiekę nad serwisem i instalacją maszyn CMS SpA.

  Scroll to Top
  Przewiń do góry