CMS BR5 CS

Termoformowanie w linii

Seria br5cs charakteryzuje się wysoką produktywnością iw pełni automatyczną pracą bez konieczności interwencji operatora. Na br5cs ładowanie-formowanie-rozładowywanie odbywa się w linii.

 • Wysoka jakość i duże ilości produkcyjne
 • Możliwość formowania zarówno z pleśni pozytywowych, jak i negatywowych,
 • Bezpieczna i szybka zmiana formy,
 • System podgrzewania: zwiększa wydajność maszyny, zapobiega szokowi termicznemu i umożliwia wysokiej jakości,
 • Termoformowanie, nawet trudnych tworzyw sztucznych, w środowisku o wysokiej wydajności,
 • Wymiary od 1.500×1.000 mm do 2.500×1.600 mm.

CMS UŁATWIA TERMOFORMOWANIE

Proste zarządzanie wszystkimi parametrami procesu dzięki przyjaznemu dla użytkownika oprogramowaniu opracowanemu specjalnie do procesu termoformowania. Skraca to o 53% czas nauki w porównaniu z różnymi rozwiązaniami wykorzystującymi procedury kreatora. Wszystkie zmienne są zapisywane w jednym programie, zapewniając te same wyniki nawet po latach.

UNIKALNE * ROZWIĄZANIE DO ZARZĄDZANIA OGRZEWANIEM, KTÓRE MOŻE OFEROWAĆ TYLKO CMS (* OPATENTOWANE)

Zaawansowany system inteligentnego sterowania ogrzewaniem wykorzystujący termowizję dzięki ekskluzywnemu ThermoProphet firmy CMS. Obraz termowizyjny umożliwia odczyt temperatury powierzchni i dzięki tej informacji automatycznie wprowadza zmiany w procentach nagrzewania. Pozwala to zapewnić maksymalną jakość ogrzewania nawet w każdych warunkach środowisk.

TO NIE TYLKO ŁATWIEJSZE, RÓWNIEŻ SZYBSZE

Wydajność jest o 33% wyższa niż standard rynkowy dzięki stacji wstępnego podgrzewania, która znacznie skraca czas cyklu. Dzięki zastosowaniu podwójnego (górnego i dolnego) systemu podgrzewania wstępnego możliwe jest rozpoczęcie podgrzewania materiału podczas formowania i chłodzenia poprzedniego elementu. Zmniejszy to również szok termiczny powodowany przez tworzywo sztuczne.

DOKŁADNOŚĆ, KTÓREJ SZUKASZ

Konstrukcja maszyny „w linii” z systemem transportu łańcucha zębatego. Arkusze są wyśrodkowane automatycznie i szybko przemieszczane na stanowisku formowania. Uformowana część jest rozładowywana podczas zawieszania za krawędzie bez dotykania kształtowanej części. Ta cecha jest optymalnym rozwiązaniem dla elementów z ważnym rysunkiem negatywowym.

Masz pytanie dotyczące prezentowanego produktu?

Zapraszamy do kontaktu. 
Tel.: 61 814 35 69
Fax: 61 814 86 30
E-mail:  office@cms-polska.pl
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę CMS POLSKA Spółka z o.o. z siedzibą w ul. Poznańska 75 60-185 Skórzewo, w celu udzielenia odpowiedzi. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich edytowania.

  Administratorem danych osobowych jest CMS POLSKA Spółka z o.o., z siedzibą w Szkórzewie (60-185), ul. Poznańska 75. Dane osobowe przetwarzane są w celu przesyłania ofert lub informacji dotyczących produktów lub usług administratora danych osobowych. Każdy ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania i żądania ich usunięcia. Podanie danych ma charakter dobrowolny, ale jest konieczne do otrzymywania ww. ofert lub informacji.

  Przewiń do góry